2

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Liberec - Florbal Ústí 6:3
branky: 4. Jan Šoltys, 7. Adam Balatka, 17. Prokop Ferdan, 27. Patrik Rozkovec, 45. Adam Balatka, 56. Jan Bitman - 1. Adam Pucarević, 31. Vít Pavelka, 44. Vít Pavelka; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 6:4 + Václav Vavruška 5; využití: 1:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Tomáš Janota 14 - Marek Netopilík 14, Tadeáš Dittrich 2; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích(Filip Hanžl): V dnešním utkání jsme předvedli poměrně dobrou hru na míčku. Díky tomuto aspektu jsme kontrolovali cele utkání.
60:00 Komentář trenéra hostí(David Derka): Vyprodaná Dobiáš aréna mohla vidět výletní zápas, který nám ukázal spoustu věcí, na kterých musíme zapracovat, ale i věci, na kterých můžeme stavět. Doufám, že se všichni hráči dají postupně dohromady a v následujících zápasech předvedeme pořádný florbal. Soupeři přeji hodně štěstí do sezóny a pozdravuji ústecké fanoušky.
60:00 Střely celkem: Liberec: 22 ; Ústí: 17
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec:4 ; Ústí: 7
59:10 Probíhá poslední minuta zápasu.
58:39 Liberci se podařilo neinkasovat branku.
58:04 Pavelka trefuje tyč.
57:39 Pucarevič přestřeluje prázdnou bránu.
57:10 Čermák blokuje.
56:42 Vyloučen hráč #55 Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
56:07 Odložená výhoda pro hosty.
55:11 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Jan Bitman, asistoval #61 Jan Šoltys (6:3)
55:11 Bittman z půlky prostřelil Dittricha.
53:51 Dittrich chytá Ferdanovu tvrdou střelu.
52:02 Hejduk s Baudischem nevyužili šanci 2 na 1.
50:10 Domácí během přesilové hry nevystřelil na bránu.
48:32 Kawulok v oslabení unikl sám za libereckou obranu, Janota chytá.
48:03 Vyloučen hráč #35 Aleš Poloprutský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
47:40 Böhm sám na středu, pouze do ramena golmana.
44:49 GÓL FBC Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Adam Balatka, asistoval #29 Lukáš Lhota (5:3)
44:49 Náhra vzduchem na Lhotu, ten z první křížem na Balatku...Gól!
44:40 Ústí napadá libereckou rozehrávku.
43:20 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Vít Pavelka, asistoval #11 Ondřej Kawulok (4:3)
43:20 Hosté snižují, střela od mantinelu na vzdálenější tyč.
42:03 Ústí může snížit na rozdíl jedné branky.
41:45 Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
40:01 Hned na začátku třetí třetiny se hosté rozhodli pro výměnu golmana.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #24 Tadeáš Dittrich družstva Florbal Ústí
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 9 ; Ústí: 5
39:20 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:46 Domácí si užívají míček na svých hokejkách-
37:46 Ústí střílí, Liberec blokuje.
34:16 Liberec je po většinu času na míčku.
30:19 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Vít Pavelka, asistoval #47 Jan Medek (4:2)
30:19 Ústí proměňuje přesilovou hru.
28:47 Vyloučen hráč #79 Vojtěch Hejduk družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
28:47 Domácí si svoji přesilovou hru překazili ve chvíli kdy Hejduk nedovoleně zastavil hostujícího hráče.
28:10 Domácí obstřelují bránu hostí.
27:27 Balatka minul prázdnou bránu.
26:12 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #89 Daniel Kroupa (4:1)
26:12 Rozkovcova střela mířila na zadní tyč. Liberec pokračuje v přesilové hře.
24:34 Vyloučen hráč #10 Václav Vavruška družstva Florbal Ústí na 5 minuty za hrubost
24:34 Liberec má krátkém čase další přesilovku, tentokrát domácí budou mít k dispozici pět minut.
23:48 Ústí se ubránilo.
23:37 Netopilík vyrazil pěknou střelu Čermáka.
22:00 Liberec má k dispozici přesilovou hru.
21:47 Vyloučen hráč #62 Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zvedání florbalky
20:01 Volný úder pro Liberec.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 9 ; Ústí: 5
19:59 Vyloučen hráč #5 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:02 Baudisch sám na Netopilíka, svoji šanci neproměnil.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:41 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #86 Adam Balatka (3:1)
16:41 Stejná situace. Role prohozeny. Balatka lob na Ferdana, ten za záda gólmana hostů.
16:19 Hosté hrají v plném počtu.
15:50 Liberec kombinuje na polovině Ústí.
14:38 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #23 Martin Čermák.
14:22 Rozkovec se dostal po konci trestu k míčku a nahrál na Hejduku, tomu míček v dobré pozici projel pod hokejkou.
12:19 Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
12:19 Vyloučen hráč #13 David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nesportovní chování
12:19 Vyloučen hráč #13 David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
12:19 Menší potyčka mezi Rozkovcem a Stummrem, hraje se 3 na 4.
11:11 Vyloučen hráč #61 Jan Šoltys družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
11:11 Hosté si vyzkouší přesilovou hru. Šoltys poslal k zemi jednoho z hostujících hráčů.
09:23 Liberci se s míčkem na hokejkách moc nemazlí, posílá je z první.
06:38 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Adam Balatka, asistoval #55 Prokop Ferdan (2:1)
06:38 Ferdan poslal lob zpoza brány a Balatky tenisově uklidil do brány.
06:29 Ferdan poslal krásnou křižnou přihrávku na Kopeckého, ten bohužel nad bránu hostujícího golmana.
03:59 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #67 Lukáš Kořínek (1:1)
03:59 Kořínek vyslal krásnou střelu na Netopilíka, ten jen vyrazil a Šoltys si našel odražený míček a dostrčil ho za brankovou čáru.
02:57 První střelu Liberce na bránu šla od hole Ferdana.
01:51 Hra je od začátku ve vysokém tempu.
00:16 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Adam Pucarević, asistoval #91 Miroslav Fořt (0:1)
00:16 Po vyhrané buly hosté založili rychlý protiútok, který dokázali proměnit v úvodní branku utkaní.
00:01 Úvodní bule pro Ústí.