Pardubice přetlačily Bulldogs! Velkou zásluhu si na tom připsal gólman

hráči BA SOKOLI Pardubice po výhře nad Bulldogs | foto: Bulldogs Brno

Ve čtvrtek 10. října proběhl vyrovnaný duel mezi superligovým nováčkem Bulldogs Brno a BA SOKOLI Pardubice.

Bulldogs Brno - BA SOKOLI Pardubice 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)

Zápas mezi nováčkem nejvyšší mužské soutěže a Pardubicemi byl velmi vyrovnaný a první branka tak padla až v sedmé minutě první třetiny. Bulldogs se podařilo srovnat skóre až v v čase 17:46, jenže vyrovnaný stav trval pouhých 35 vteřin. Na gól z hole pardubického Tomáše Čáslavy domácí dlouho nemohli najít odpověď, a to zejména díky skvělému výkonu brankáře Oskara Blahy. Po třetí brance Sokolů Brno tlačilo a hrálo v šesti, ale srovnat se mu nepodařilo. Ze tří vítězných bodů se tak radují hosté.

Branky: 18. Vaverčák - 7. Obuškevič, 19. Čáslava, 57. Štyler. Rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Diváci: 461. Zásahy brankářů: Martin Koudelka 13 - Oskar Blaha 26. | MATCH CENTER | SPORTY TV