13:1
    Ema KRATOCHVÍLOVÁ
    (Procházková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 13:1
branky: 7. Ema Heralová, 9. Karolína Lískovcová, 9. Vanessa Anna Strouhová, 10. Karolína Lískovcová, 13. Lucie Švajcrová, 22. Karolína Lískovcová, 23. Lucie Švajcrová, 23. Karolína Krulická, 24. Lucie Švajcrová, 26. Dominika Lískovcová, 31. Vanessa Anna Strouhová, 33. Dominika Lískovcová, 34. Viktorie Slezáková - 34. Ema Kratochvílová; rozhodčí: Filip Češner - Kryštof Jech; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Veronika Suchanová ? - Adéla Kovářová ?; po třetinách: 4:0, 5:0, 4:1
36:00 Ukončení 3. části
34:10 Blaci prolomily ledy!
33:43 GÓL BLACK ANGELS! 13:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Ema Kratochvílová, asistoval #31 Johana Procházková (13:1)
33:26 Timeout BLACK ANGELS
33:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #38 Viktorie Slezáková, asistoval #71 Vanessa Anna Strouhová (13:0)
32:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Dominika Lískovcová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (12:0)
30:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #18 Magdaléna Netrefová (11:0)
30:15 Právě jsme byli svědky hezkého gólu z voleje
25:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Dominika Lískovcová bez asistence (10:0)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Všechny střelecké pokusy Blacků zatím končily nad bránou, navíc je Chodov moc k ničemu nepouští.
23:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #77 Dominika Lískovcová (9:0)
23:47 Ještě ani neskončila 2. třetina a Kája Lískovcová a Lucka Švajcrová si zapisují hattrick
22:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 Karolína Krulická, asistoval #14 Kristýna Kafková (8:0)
22:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #71 Vanessa Anna Strouhová (7:0)
21:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová bez asistence (6:0)
18:35 Chodov se dlouho drží a aktivně kombinuje v pásmu soupeře, Bleci se snaží reagovat brejky
12:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (5:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Po vyrovnaném začátku 1. třetiny začal Chodov proměňovat šance, Blaci se trápí s nepřesnou střelbou
11:06 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #58 Ema Radoměřská.
09:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
08:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #96 Karolína Krulická (3:0)
08:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (2:0)
06:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Ema Heralová, asistoval #18 Magdaléna Netrefová (1:0)
05:29 Vyloučen hráč #77 Kateřina Mrhalová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky