(Grega)
57
  • 57 56:12

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Bulldogs Brno 12:1
branky: 11. Dominik Bürger, 24. Milan Svoboda, 35. Tomáš Fryš, 40. Samuel Kopejtko, 44. Dominik Bürger, 45. Maxim Grega, 50. Jakub Ruml, 51. Dominik Bürger, 52. Dominik Bláha, 52. Dominik Bürger, 54. Jakub Ruml, 56. Samuel Kopejtko - 3. Benjamin Buraj; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 31 - Filip Prokeš 33, Adam Suda 9; po třetinách: 1:1, 3:0, 8:0
60:00 Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér): Dnes velmi koncentrovaný výkon. Bez blbostí a zbytečných chyb jsme se po celý zápas soustředili na naší hru, a to se postupně propsalo i do skóre. Nepamatuji se, kdy jsme naposledy odehráli zápas s jedním obdrženým gólem, možná se to totiž nikdy nestalo. Díky všem klukům napříč kategoriemi za povedený víkend na PFC i lize! Bohemka válec!
60:00 Komentář hostů Kyzlink David (Trenér): Dnes až příliš tvrdá lekce od domácích. Z naší strany to bylo třicet minut běhání za klukama v zeleném. Naše hra se totálně složila po neproměněném nájezdu, poté přišly velké individuální chyby při hře s míčem kdy jsme neměli odvahu s ním hrát. Domácím gratuluji k zasloužené výhře a děkuji za podporu od fanoušků, kteří na zápas dorazili.
60:00 Střely ve 3. části: 26:10
56:12 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #17 Milan Svoboda.
55:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 12:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #88 Maxim Grega (12:1)
53:59 Vyloučen hráč #17 Jakub Tesárek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
53:37 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 11:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #17 Milan Svoboda (11:1)
51:51 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 10:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #61 Lukáš Rada (10:1)
51:31 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 9:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #71 Miroslav Kovařík (9:1)
51:23 Vyhoz MIrka Kovaříka si zpracoval Dominik Bláha a dává 9 gol.
50:23 Dominik Burger kompletuje hattrick.
50:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (8:1)
50:22 Střídání brankáře. Nový brankář #64 Adam Suda družstva Bulldogs Brno
49:55 Timeout Bulldogs Brno
49:55 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #62 Jakub Nový (7:1)
49:55 Ruml vymetl pavučinky
48:01 Bohemka si kráčí pomalu pro vítězství.
46:38 Vyloučen hráč #17 Jakub Tesárek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
44:39 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #64 Lukáš Trnka (6:1)
44:17 Grega z dorážky a stav utkání je 6:1
43:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:1
40:00 Střely ve 2. části: 16:10
39:29 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #46 Tomáš Trnka (4:1)
39:24 Trnka předložil Kopejtkovi a ten zvýšuje na 4:1
37:03 Bohemka je v této třetina lepším týmem.
35:29 Skvělý zákrok golmana z Brna.
34:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (3:1)
34:10 Kyselka naservíroval nahrávku tak, že Fryšovy stačilo předložit hokejku.
33:18 Trestní střílení pro Bulldogs Brno.
30:14 Mirek Kovařík big save.
29:43 Skvělá práce Ondřeje Nedavšky při uklidu hrací plochy
28:00 Utkání je stále nahoru dolu plné šancí od obou týmů
25:04 MIlan Svoboda ten je jako dnes fakt při chuti.
23:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #17 Milan Svoboda, asistoval #62 Jakub Nový (2:1)
23:10 Milan Svobodaaa!!!!
20:01 Úvodní buly ve druhé třetině pro Brno.
20:00 Střely v 1. části: 12:12
19:17 První třetina je ukonce.
16:41 Trnka čistě zastavuje šanci Bulldogs Brno.
15:10 Ruml pohrdl Bláhovou nabídkou a vzápětí Ruml pouze do bloku.
12:33 Utkání je stále vyrovnané a oba týmy hrají pro nezaujatého diváka pěkný florbal.
10:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
10:34 Burger srovnává skóre.
07:34 Bryndova střela končí nad brankou.
06:25 Vyloučen hráč #7 Maxim Kejř družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:44 O proti včerejšku je utkání vyrovnané sledujeme spoustu šancí na obou stranách.
02:44 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #90 Benjamin Buraj, asistoval #75 Richard Kalousek (0:1)
02:24 Kovaříkův první duležitý zákrok.