2
    Karel ŘÍHA
    špatné střídání

Horní Počernice Orka - FbC Respect Hradec Králové 3:11
branky: 20. Šimon Mestek, 42. Šimon Mestek, 53. Adam Hykel - 10. Vítek Ryba, 19. Matěj Nosek, 19. Jakub Vašata, 21. Prokop Hanzlík, 28. Přemek Hanzlík, 29. Andrej Janda, 40. Ondřej Binar, 48. Ondřej Binar, 52. Petr Szturc, 54. Přemek Hanzlík, 55. Jakub Nerad; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Petr Šotola 6, Adam Woller 16 - Michal Malý 24; po třetinách: 1:3, 0:4, 2:4
60:00 Komentář hostů Drahoňovský Petr (Trenér): Dnes zlepšený výkon oproti včerejšímu utkání. Byly k vidění pěkné pasáže na míčku, ze kterých jsme si vypracovali góly. Pracujeme dál a náš výkon bude stoupat. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00 Komentář domácích Hejtík Filip (Vedoucí): Dnešníutkání rozhodly naše individuální chyby. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:30 Poslední třetina končí přesilovkou Respectu
58:42 Vyloučen hráč #14 Karel Říha družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za špatné střídání
54:05 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:11
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #34 Miroslav Nepraš (3:11)
53:04 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:10
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #98 Prokop Hanzlík (3:10)
52:44 Vyloučen hráč #32 Filip Brejcha družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za sekání
52:03 GÓL Horní Počernice Orka! 3:9
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #76 Adam Hykel, asistoval #57 Jan Jaroš (3:9)
51:14 Respect využil i druhou přesilovku zápasu a zvyšuje na 9:2
51:13 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:9
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #89 Jakub Wolf (2:9)
49:57 Vyloučen hráč #14 Karel Říha družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
47:45 Respect využil  a zvyšuje na 8:2
47:44 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:8
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #82 Vítek Ryba (2:8)
45:54 první přesilovka utkání, využije Respect šanci?
45:53 Vyloučen hráč #57 Jan Jaroš družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:02 Orka v poslední třetině vede na střely, aktuálně 6:1
41:13 Poslední třetina začíná šťastněji pro Orku
41:12 GÓL Horní Počernice Orka! 2:7
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek bez asistence (2:7)
40:00 Střely ve 2. části: 6:15
39:40 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:7
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #32 Filip Brejcha (1:7)
38:12 Další úspěšný zásah brankáře Orky
36:36 Hra se převážně odehrává na polovině Orky
32:59 Brankář Orky chytá střelu
31:40 Orka brání, Respect útočí
28:30 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #82 Vítek Ryba (1:6)
27:06 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #72 Matěj Nosek (1:5)
26:10 Brankář Orky chytá střelu Respectu
23:00 Nový brankář Orky se v prvních 3 minutách opravdu nenudí, alespoň 5 zákroků
20:50 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #89 Jakub Wolf (1:4)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Adam Woller družstva Horní Počernice Orka
20:00 Střely v 1. části: 6:9
20:00 Poslední 2 minuty první třetiny byly bohaté na góly a první část utkání tak končí 3:1 pro Respect
19:53 GÓL Horní Počernice Orka! 1:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek, asistoval #75 Marek Pavlovič (1:3)
18:32 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #34 Miroslav Nepraš (0:3)
18:01 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #72 Matěj Nosek, asistoval #97 Přemek Hanzlík (0:2)
16:27 Další střela Respectu, tentokrát tyčka
15:30 Střela Respectu téměř z poloviny nabranku, brankář se ale nenechal překvapit
11:29 Brankář Orky znovu zasahuje
10:36 Další dlouhá střela Respectu, tentokrát mimo branku
09:01 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba bez asistence (0:1)
09:01 Respect se gólem z dlouhé střely dostává do vedení
08:12 Respect vyrovnává střely na 3:3
04:37 Zatím vyrovnaná hra, oba týmy se střídají v útocích i obraně
03:08 Maninely popadaly jako domino ... ale už se hraje dál
02:21 Každý z týmu si v prních dvou minutách jednou vystřelil na soupeřovu bránu
00:01 Domácí Orka nastupuje v červených dresech a hostující Respect v černých