1:7
    Lukáš BOČEK
    (Fanta)

Florbal Primátor Náchod - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 1:7
branky: 44. Adam Jakubský - 18. Adam Drga, 21. Lukáš Boček, 40. Filip Švábík, 45. Adam Drga, 53. Matyáš Ostrý, 58. Lukáš Boček, 59. Lukáš Boček; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: David Fröde 22 - Šimon Večeřák 17; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:4
60:00 Komentář domácích Skalický Dominik (Trenér): Nepodařené utkání. Těžko hledám pozitivní momenty. Za šedesát minut se nám nepovedlo vyrovnat s hrou Gullivers. Soupeř nás aktivně napadal a naše rekace byla nulová. Neplnili jsme základní věci, které by nám mohli pomoci ke zlepšení. Když už jsme se dokázali probojovat k soupeřovi brance tak nás svazovala neschopnost v zakončení. Šťastnou cestu sopueři domu.
60:00 Komentář hostů Neděla Jakub (Trenér): Dnešní zápas byl v naší režii. Stále nás sice trápí produktivita, ale v průběhu zápasu jsme byli schopni zapracovat na hře v pásmu a postupem času se v tom zlepšit a nakonec přidat i potřebné góly. Jsem rád, že jsme většinu zápasu byli schopni aktivně bránit a plynula nám z toho hromada šancí. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
58:11 Gulliveři přidávají 2 slepené branky a definitivně rozhodují o majiteli 3 bodů z dnešního zápasu
58:10 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #9 Aleš Fanta (1:7)
57:20 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #24 Marek Mitáš (1:6)
56:29 Rozhodčí si šetřili všechny trestné minuty na třetí třetinu, Brno bude hrát přesilovku
56:28 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
54:30 Jakubský tradičně střílí ze všech možných i nemožných pozic, ale dnes bohužel nemá štěstí
52:31 Hosté zvyšují své vedení
52:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #46 Jeroným Škvařil (1:5)
51:30 Hraje se takzvaně nahoru-dolu, Náchod to ještě rozhodně nevzdává
49:36 Náchod to zkoušel bez brankáře v herní situaci 5 na 4, teď už se opět hraje klasicky 5 na 5
47:37 Další dvojvyloučení po další zvláštní situaci
47:36 Vyloučen hráč #88 Adam Kašpar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
47:36 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
47:13 Hosté už hrají v plném počtu
45:14 Nyní bude k vidění krátká hra 4 na 3, poté bude následovat přesilovka Náchoda
45:13 Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
44:43 Hosté zvyšují vedení, Hanuš ovšem zůstává na trestné lavici
44:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #41 Jakub Drga (1:4)
43:57 Uvidíme hru 4 na 4 po velmi zvláštním dvojvyloučení
43:56 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
43:56 Vyloučen hráč #61 Martin Hanuš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
43:28 Jakubský zaznamenal minimálně 3 střely na branku za jedno střídání, z té poslední se mu už podařilo skórovat!
43:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #64 Adam Voňka (1:3)
41:55 Hosté opět na míčku
40:01 Úvodní bule pro Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
39:44 Náchodští se nedokázali včas vrátit z útočného pásma a Gullivers nabídnuté přečíslení využívají a dostávají se do tříbrankového vedení
39:43 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #24 Marek Mitáš (0:3)
39:30 Jakubský zakončoval z volného úderu, jeho střelu ale vyrazil brankář helmou
37:45 Náchod hrozí převážně z protiútoků, které ale častokrát nedokáže ani zakončit
35:50 Hosté v posledních minutách moc nepouští Náchod na míček
33:55 Hra se začíná lehce vyostřovat
32:00 Ježek nahazoval míček na branku, bohužel tam nebyl nikdo, kdo by ho dorazil
30:30 Voňka střílel z dobré pozice od mantinelu, ale střela mu nesedla
29:05 Frode skvěle vychytal samostatný únik po dobrém výhozu hostujícího brankáře
28:00 Druhé a třetí lajně domácích se vůbec nedaří dostat do útoku
26:05 Dnes velmi dobře hrající Ježek se dostal do dobré příležitosti, kterou bohužel nedokázal proměnit
24:10 Kapitán Hanuš získal míček v obranném pásmu, vytáhl ho až do soupeřova brankoviště, ale jeho následnou střelu zablokoval hostující obránce
22:15 Jeden z útočníků hostů zvolil místo nahrávky do prázdné branky otočku, kvůli které přišel o míček
20:17 Gullivers skvěle vstupují do druhé třetiny a hned po 16 vteřinách dávají druhou branku
20:16 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
20:01 Úvodní bule pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:20 Ve velké šanci se ocitl Vysoký, ale v samostatném úniku nedokázal překonat hostujícího brankáře
17:28 Hosté se dostávají do vedení po povedené střele na bližší tyč
17:27 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
16:15 Hosté jsou opět většinu času na míčku a zavírají Náchod ve svém brankovišti
14:20 Náchodu se vůbec nedaří rozehrávat volné údery na své polovině, soupeř je ihned dostoupí a napadá
12:25 Donaj je jako obvykle velmi střelecky aktivní, zřejmě je při chuti po včerejším MVP výkonu
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 4. kola 1. ligy juniorů. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hostující Sokol Brno Gullivers. Náchod v letošním ročníku ještě nedokázal vyhrát a naopak Gulliveři ještě neokusili hořkost porážky. Nutno dodat, že domácí zatím odehráli 2 zápasy a hosté pouze 1.