• 58 57:16
    6:8
    (Szturc)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FbC Respect Hradec Králové 6:8
branky: 25. Lukáš Zicha, 29. Jakub Drga, 29. Matyáš Polzer, 31. Marek Mitáš, 42. Ondřej Soják, 56. Jakub Drga - 11. Ondřej Binar, 23. Filip Brejcha, 24. Jeroným Škvařil, 47. Andrej Janda, 52. Filip Brejcha, 52. Prokop Hanzlík, 55. Jakub Wolf, 58. Prokop Hanzlík; rozhodčí: Jan Kouba - Radek Olšina; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 23 - Michal Malý 33; po třetinách: 0:1, 4:2, 2:5
60:00 Komentář domácích Bořecký Jiří (Asistent trenéra): Dnes se hrálo v 15-20 vteřinových intervalech po celé utkání až na pár pazáží v druhé třetině, kdy snad mohli diváci v hale vidět i florbal. Hrát na tři lajny, tak bychom se do zápasu nedostali ani do Vánoc. Těžko s tím něco dělat. Z naší strany mě mrzí jen výpadek v půli třetí třetiny, který soupeř potrestal. Jinak musím kluky pochválit za morál, protože hrát takové utkání není jednoduché. Soupeři díky za fér zápas a přeji bezproblémovou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Drahoňovský Petr (Trenér): Pro nás cenná výhra, která nás posune. Po vedení 3:0 jsme se zalekli pressu domácích, kteří díky tomu skóre otočili. Ve třetí třetině kluci předvedli heroický výkon a srdíčko a zápas si vzali zpět. Díky soupeři za hru. Dnes chválím celý tým za bojovnost.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:59 Celkem jsem se dneska bavil, ale asi dobře, že to už dneska končí...
58:26 Gulls zatím žádnou větší šanci ve hře v šestí neměli.
58:23 Kryštof Dohnálek se na mě usmál na střídačce.
57:35 Gulls v šesti.
57:16 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:8
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #29 Petr Szturc (6:8)
57:00 Tři minuty do konce. Vzrůšo!!!
55:18 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #92 Lukáš Zicha (6:7)
55:15 V mém dnešním životopise zůstávala poslední volná kolonka. I tu jsem dnes nakonec vyplnil. Šel jsem plnit roli zdravotníka.
54:45 Tomšíkovi prsty by se mohly perfektně využít v medicině i někde jinde...
54:08 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
54:08 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:7
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #98 Prokop Hanzlík (5:7)
53:50 Pátý job. Zaskakoval jsem i na časomíře. Tady už dělám vážně všechno.
52:00 Mám čtvrtej job. Šel jsem utřít plochu.
51:54 Hanzlík trefuje dvacet nad led.
51:53 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:6
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík bez asistence (5:6)
51:11 V posledních minutách divný zápas, spousta kontroverzních rozhodnutí, ani jedna strana není spokojená. Je z toho gól hostí.
51:10 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #32 Filip Brejcha, asistoval #27 Jakub Nerad (5:5)
49:23 Tak ode mě ukvapený výrok. Teď se nic neděje.
48:27 Láme se nám zápas.
46:48 Volno na středu.
46:47 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 5:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #95 Matěj Kremeník (5:4)
44:54 Dneska tu dělám TŘI práce. Zapisovatel, hlasatel a ještě počítám střely. Měli by mi zvýšit plat.
43:39 VEČEŘÁK SAVE!!! Při samostaném úniku si pohlídal místo mezi nohami.
43:12 Třetí třetina je zatím na šance poněkud chudší než ta druhá.
41:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják, asistoval #20 Matyáš Ostrý (5:3)
40:50 Wolf zmáčkl X příliš dlouho a jeho centr vše přeletěl.
40:01 HERE WE GOOOOO!!!
40:00 Domácí zlepšili výkon ve druhě třetině a zaslouženě otáčili utkání.
40:00 Střely ve 2. části: 18:11
39:15 Dnes je to trochu i debatní kroužek na hřišti.
38:26 První přesilovka dneska.
38:25 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
37:35 Další závar před brankou domácích, Hradec zatím nesrovnává.
35:46 Volnější prostor při hře 4 na 4 ani jeden tým nevyužil.
34:15 Mitáš měl dvě šance při hře 4 na 4, ale ani jednu neproměnil.
33:46 EMOCE!!!
33:45 Vyloučen hráč #29 Petr Szturc družstva FbC Respect Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
33:45 Vyloučen hráč #41 Jakub Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
33:30 Soják dal loženou loženku Drgovi staršímu, který opět trestuhodně neproměňuje.
33:05 Gulls pokazili rozehrávku a byla z toho obrovská šance hostí, střela končí na tyči.
32:18 Půlka zápasu za námi, dneska to celkem baví hodně střel, nahoru dolů, nějaký ty emoce (Bořek hlavně) a taky góly.
30:56 Mitáš sám před bránou poprvé posílá domácí do vedení, po výbornou pressu od Drga A. Bořek dneska mega prožívá na střídačce. Sport jsou emoce.
30:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #14 Adam Drga (4:3)
29:15 Moc jsem toho teďka neviděl, protože jsem chatoval, omlouvám se. Gulliveři prostě konečně začali proměňovat své šance.
28:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #59 Matyáš Polzer, asistoval #41 Jakub Drga (3:3)
28:06 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #20 Matyáš Ostrý (2:3)
26:20 "Zwei Minute, Zwei Minute," zní z lavičky domácích.
25:31 Malý výborně vyběhl a zabránil šanci domácích. Ten to kope výborně říkal a taky kopl.
24:05 Zicha nejdříve měl šanci, kdy dostal loženku do prázdné a poté ze závaru dal nějakou šmudlu. Aspoň že dal gól.
24:04 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #92 Lukáš Zicha, asistoval #41 Jakub Drga (1:3)
23:28 Divná situace, prý Škvařil vlastní gól.
23:27 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:3
Vlastní branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil (0:3)
22:31 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #32 Filip Brejcha, asistoval #99 Ondřej Binar (0:2)
22:31 Nehlídaný Brejcha na středu z první zvyšuje na dvoubrankový rozdíl.
21:14 Tomšíkovi dorazili klíče. Má dneska kde spát.
20:00 Střely v 1. části: 13:10
19:50 Polzer ukončuje první třetinu střelou od modré.
18:40 Ten malej klučina, co tu dneska pořádá, by si zasloužil tak pěti kilo za dnešek. Mantinely se dneska strašně boří.
17:30 Jirka Bořecký už toho má dneska taky hodně.
16:50 Na Večeřáka je asi už moc pozdě. Velmi nepovedený výhoz skončil volným balonkem na středu a šancí Hradce. Trochu nějaká zodpovědnost ne? Tohle by Jarda Tvrdík netoleroval.
16:00 Čeček pálí do břevna.
15:00 Třetí lajna domácích poprvé na hřišti, okamžitě se dostává pod tlak.
14:44 Závar před brankou Hradce, Ostrý odchází velmi nespokojený s výrokem rozhodčích.
14:14 Hradec v šanci, Večeřák chytá. Hosté mají nyní více ze hry.
13:08 Tomšík si na střídačce kreslí jak Macau v parodii na pana Zelenáče.
10:53 Domácí obrana nechala Binara samotného dorážet na malém brankovišti.
10:52 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #5 Andrej Janda (0:1)
10:20 Drga Adam dobře pálil, Malý perfektním zákrokem zasahuje.
08:20 Čeček výborně prošel celé hřiště a naservíroval to Škvařilovi na střed. Tomu střela na poslední chvíli sjela.
07:14 Polzer tvrdě sestřeluje Jandu.
05:25 Drga starší trestuhodně netrefuje prázdnou branku.
05:09 Stará Vodovka se projevuje. Sojákovi odskakuje balonek za mantinel při rozehrávce.
04:08 Hradec se snaží kombinovat v domácím obraném pásmu. "Rozdej, rozdej," z ní z jejich lavičky.
02:00 Večeřák má první zákrok.
01:10 Jakub Drga výtečně vysunul Matyáše Ostrý, který šel do samostatného úniku. Hostující golman perfektně chytá.
00:20 První lajna domácích okamžitě v tlaku a trefují tyč.
00:00 Vážení diváci, Vítáme Vás u online zápisu dnešního utkání. Dneska to jsou jenom nervy a stres.