2:4
    Abigail MELICHAROVÁ
    ()

BLACK ANGELS - SPORT CLUB Klatovy 2:4
branky: 7. Linda Hrnčířová, 18. Leontina Kurzová - 2. Elena Kuběnová, 11. Nela Kubešová, 17. Elena Kuběnová, 21. Abigail Melicharová; rozhodčí: Tereza Macounová - Julie Chaloupková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nicole Rosenkranzová ? - Tereza Petrželková ?; po třetinách: 1:2, 1:2
24:00 Ukončení 2. části
23:11 Minuta do konce a Black Angels stále nezrácí naději.
21:09 Tereza golmanka Klatov míčky odhání od brány už svým pohledem.
20:37 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Abigail Melicharová bez asistence (2:4)
17:37 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Leontina Kurzová, asistoval #19 Karolína Hrníčková (2:3)
16:04 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Elena Kuběnová bez asistence (1:3)
15:33 Obránci Black Angels vydávají skvělý fyzický výkon.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:54 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #85 Nela Kubešová bez asistence (1:2)
06:49 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #44 Linda Hrnčířová, asistoval #19 Karolína Hrníčková (1:1)
03:17 Klatovský fanoušek si spletl florbalovou halu s tou hokejovou, ale díky jeho podpoře Klatovy daly gól už v druhé minutě zápasu.
01:03 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #10 Elena Kuběnová, asistoval #85 Nela Kubešová (0:1)