2

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

ESA logistika Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:3
branky: 3. Ondřej Sádlo, 5. Jakub Boček, 9. Tomáš Hanák, 12. Matěj Havlas, 41. Marek Beneš - 5. Marek Matoušek, 34. Tom Ondrušek, 55. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 437; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 19 - Karel Hodík 17; po třetinách: 4:1, 0:1, 1:1
60:02 Od pořadatelského stolku je to vše, série se přesouvá na Jižní Město, na další porci florbalu tam se můžete těšit v neděli a v pondělí. Přeji hezké Velikonoce, děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 22 - Chodov 22
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:59 A to je pro dnešní televizní utkání už vše! Tatran dokázal ustát tlak proti chodovské hře v šesti, a těsnějším rozdílem dvou branek přidává druhý bod do semifinálové série.
59:28 Chodov se vrací v plném počtu, plus jeden hráč bez brankáře.
59:25 Chodov si vybírá trenérskou challenge. Ta byla úspěšná, proto odmazáváme gól v přesilovce, čas se nám posune o tři vteřiny zpátky.
59:03 Meliš trefil hruď Hodíka.
58:32 Meliš obral Vávru o balonek.
57:28 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
57:28 Komárek přehnal důraz a jde sedět dvě minuty za nedovolené bránění.
57:13 Hanák odstavil Komárka do autu.
56:44 Hodík chytá a zase pádí na střídačku.
56:15 Hodík zpátky na hřišti.
55:51 Čermák odtlačil Petráně za mantinel.
55:16 Hodík opět na střídačce.
55:00 Halu před TV upřednostnilo 437 diváků. Děkujeme za podporu!
54:43 Hodík na střídačce, Chodov zkusí hru v šesti.
54:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #21 Marek Vávra (5:3)
54:23 Komárek dvacet nad led, 3:5 z pohledu Chodova.
54:20 Domácí střídačka nelibě nese rozhodnutí rozhodčích.
52:55 Petráň přestřelil delší tyčku Jurcovy branky.
52:18 Reklamní přestávka s emoji challenge.
52:11 Rozhodčí teď pustili malou domů Tatranu.
51:31 Přečíslení 2 na 1 Sládeček nevyužil.
50:31 Hodík ve stoje chytá.
49:35 Beneš už byl příliš z úhlu.
48:45 Malhocký se vrací, Tatran oslabení zvládnul.
48:43 Jurco blokuje střelu pryč ze hřiště.
48:28 Ondrušek propálil síť za hřištěm.
48:07 Přes branku šel vysoký oblouček, ale Jurco si nemusel stoupat.
46:45 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování florbalky
46:45 Malhocký naskakuje poprvé do zápasu a už si jde odpočinout na trestnou za blokování florbalky.
45:14 Horký trefil rychle nastavený nárt Jurca.
44:40 A teď jsme míček málem obdrželi na stolek pořadatelů.
44:33 Zblokovaná střela zavítala do horní řady VIP zóny nad kratší stranou hřiště.
43:25 Sládeček a Matoušek si zatančili u mantinelu.
40:55 Šindelář neměl seřízená mířidla.
40:34 Hodík pozorný u bližší tyčky.
40:14 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #77 Tomáš Hanák (5:2)
40:14 Pátou branku odbíjí bleskově po zahájení třetiny Beneš. 5:2
40:01 Poslední buly regulérní hrací doby vzal na své čepele Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:59 Kisugite připisuje několikátý obranný zákrok. Více toho ve třetině už nestihneme.
39:27 Rozhodčí na základě videa branku neuznávají.
39:26 Rozhodčí si berou videochallenge na posouzení o správnosti vstřelení branky.
38:36 Vávra pádil kupředu osamocen, situace nevyužil podle svých představ.
38:20 Souboj v rohu končí Jurco, ale rozhodčí viděli nedovolený zákrok Tatranu.
37:07 Jurco famózně připraven.
36:32 Čermák dělovkou do rukavic Hodíka.
36:04 Ťukec jak na pinballu, míček se odrážel a poskakoval od jednoho týmu k druhému.
35:09 Kisugite pro změnu přestřelil volný růžek branky do autu.
34:57 Kreysa vymíchal Hodíka, a už položenému brankáři nad hlavou rozezvonil tyčku.
34:12 Šindelář po souboji skončil na zemi. Možná křeč, možná lehčí zranění. Sám ale odběhnul na střídačku, tak to snad bude v pořádku.
33:50 Tatran nelení a vytvořil si rovnou příležitost k odskočení.
33:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (4:2)
33:30 Ondrušek podstřelil Jurca v padavém přesunu. 4:2
33:15 Beneš z otočky do ramena Hodíka.
32:27 Vošta po zádech vytřel podlahu.
31:34 Střela štípla Jurca do dlaní.
30:12 Kterou jsme vyplnili Celebrity look-a-like
30:11 Reklamní pauza.
28:42 O atmosféru v hale se vedle fanoušků stará i uskupení Groove Army.
27:18 Čermák měl dobrý úmysl, ale přihrávkou nepropálil zeď Chodova.
26:43 Chodov i toto oslabení přestál beze ztráty.
26:00 Rozhodčí zaskočil jako narovnávač branky.
24:43 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení
24:43 Tichý v souboji u mantinelu přidržel protihráče, za což vyfasoval dvojku na trestné.
23:50 Boček ještě hledal někoho před brankou, ale nenašel.
23:14 Jurco se musel vyšvihnout do polokleku, aby chytil padáček.
22:27 Komárek na míček nedosáhl.
21:02 Tatran zatím kombinuje jenom na své polovině.
20:01 Druhé buly do začátku třetiny pro Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:59 Jurco ukončuje první třetinu chycením míčku ve stoje.
19:53 Havlas poslal Ondruška za mantinel.
19:28 Šindelář byl strčen Horkým na střídačku Chodova, kde si to pánové vyříkávali z očí do očí. Rozhodčí rozmíšku ukončili.
19:17 Oba brankáři teď ukazují svá kouzla.
18:26 Kisugite pálil do kolenou Hodíka.
18:08 Hanákovi míček utekl přes patku.
17:15 Tatran oslabení ustál.
16:14 Sýkora trefuje spojnici tyčky a břevna.
15:49 Tatran se ale rve i v oslabení a střádá cenné vteřiny.
15:14 Vyloučen hráč #35 Marek Beneš družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
15:14 Beneš nedovoleně bránil, po krátkém odloženém vyloučení jde sedět na trestnou.
14:54 Havlasovi sjel míček ve slušné příležitosti.
14:07 Boček nejprve přišel o hůl, pak ale využil své pozice a sebral míček soupeři.
13:44 Vávra se dostal do zakončení, Jurco v pádu vyboxovává pryč.
11:50 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (4:1)
11:50 Beneš pobídnul Havlase, který nikým neohrožen šel sám na Hodíka a proměňuje. 4:1
10:49 Po ošetření můžeme pokračovat ve hře, samozřejmě přejeme Bauerovi brzké uzdravení a minimální komplikace.
10:48 Bauer si hnul kolenem do velmi nepřirozené polohy, až to v hledišti zašumělo. Zasahuje zdravotnice.
10:01 Beneš točí soupeře, nebo si jenom chtěl dát pár koleček na soupeřově polovině. Kdo ví.
08:43 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (3:1)
08:43 Hanák se ujmul přesilovkového gólu. 3:1
08:25 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:25 Ondrušek pálí Jurcovi do podpaží. Komárek přehnal důraz a jde sedět na dvě minuty za nedovolené vrážení.
07:42 Tlapák stál dobře v křižné přihrávce Chodova do velmi nebezpečného prostoru velkého brankoviště.
06:12 Hanák nedostal ideálně krosovou přihrávku před branku Hodíka.
04:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #25 Tom Ondrušek (2:1)
04:51 Hosté ale nezahálejí a stahují náskok na jediný gól. Matoušek bere míček po premiérové střele za Chodov. 1:2 z pohledu hostí.
04:37 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #17 Jakub Boček, asistoval #88 Martin Šindelář (2:0)
04:37 Boček přikládá další gól. 2:0
04:28 Vošta skončil po souboji na zemi.
03:18 Jurco zasáhnul u své tyčky.
02:36 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo, asistoval #11 Adam Kučera (1:0)
02:36 Už jsem chtěla psát, že ani jeden brankář nemusel zasahovat, ale to už teď neplatí. Tatran se proti včerejšku polepšil, Sádlo otevřel dnešní gólový účet už ve třetí minutě.
00:51 Prošlápnutý míček už v úvodu zápasu. To budou grády.
00:01 Úvodní buly pro Tatran.
00:00 V hale už je vše nachystáno, čekáme na lineupy a pokyn z televize, takže mně již nezbývá, než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Včerejší úvodní zápas ovládnul Tatran poměrem 6:1, kdy jsme docela dlouho čekali na úvodní gól, a také Jurco v domácí kase byl jenom těsně od udržené nuly. Dnes jsme se museli přesunout z domácí haly v Řepích do "TV azylu" na UNYPu, tak uvidíme, komu bude svědčit "nedomácí" prostředí a jestli Chodov dokáže vyrovnat sérii, nebo Tatran odskočí do dvoubodového náskoku.
00:00 Krásný čtvrteční večer z UNYP Arény, kde se již za chvíli odehraje druhé semifinálové utkání mezi ESA logistika Tatran Střešovice a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Dnešní hra nese název Pizza Hut, takže dnešní ceny potěší vaše chutě. Utkání si můžete užít s námi v hale, kde na vás čekají soutěže a přestávkový program, nebo u obrazovek ČT Sport či online přenosu.