(Válek)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:8
branky: 9. Marek Zabral, 24. Marek Zabral, 33. Matěj Vrátný, 52. Karel Mičulka, 60. Adam Javorský - 5. David Slončík, 8. Jakub Vít, 11. Ondřej Balner, 22. Ondřej Adamec, 36. David Slončík, 38. Ondřej Balner, 44. Jakub Vít, 47. Matěj Gabriel; rozhodčí: Libor Gavlas - Kamil Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: David Hloušek 19 - Filip Karas 25; po třetinách: 1:3, 2:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér): I přes průměrný výkon soupeře, z naší strany asi nejlepší zápas s Vítkem za celou sezonu. Jsem rád, že kluci chtěli hrát a ne jenom betonovat. Obrovský rozdíl byl v efektivitě zakončení, kde byla vidět kvalita a zkušenost soupeře, hlavně 1.lajny. Díky klukům r. 2005, hodně štěstí v dalším florbalovém životě a soupeři přeji, aby konečně zahráli dle představ Páji a získali ten vytoužený titul. Díky rozhodčím za záas, konečně kvalita na píšťalce :) a taktéž výborným divákům na obou stranách. Vidíme se další sezonu, budeme silnější.
60:00 Komentář hostů Brus Pavel (Trenér): Dnes průměrný výkon do útoku. Efektivita spíše špatná. Dnes nás podržel brankář a kondice. I tak to stačilo na postup. Děkujeme soupeři za sérii.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Adam Javorský, asistoval #53 Daniel Válek (5:8)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:30 Hosté si přihrávají v obranném pásmu a nepouští domácí k míčku.
57:08 Pobořil poslal jedovku od mantinelu, Karas vyráží.
55:39 Vítkovice nikam nespěchají a v klidu kombinují na vlastní polovině.
53:34 Drozd proletěl mezi protihráči, ke střele se však nakonec nedostal.
52:48 Míček putuje nahoru dolů.
51:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #39 Karel Mičulka, asistoval #34 Matěj Vrátný (4:8)
50:19 Domácí se stále nevzdávají a s míčkem obléhají polovinu hostí.
49:08 Hloušek nyní opět parádně eliminoval pokus Kowalika.
48:29 Kowalik v samostatném úniku trefuje pouze dlaň Hlouška.
47:09 Hra už začíná být velmi vyhrocená.
46:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Matěj Gabriel, asistoval #88 Štěpán Kowalik (3:8)
44:56 Parádní zákrok Hlouška zabránil dalšímu gólu.
43:51 Hosté hrají v plném počtu.
43:42 Pobořil napálil míček přímo do bloku.
43:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #81 Ondřej Balner (3:7)
42:35 Vrátný svou střelu namířil mimo bránu.
41:51 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
41:25 Hosté drží míček na své polovině.
40:01 Buly pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:32 Pobořil to vzal na sebe, bohužel přestřeluje.
37:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #32 Jakub Vít (3:6)
36:14 Chybu Drozda v obraně nedokázali domácí zúročit.
35:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík bez asistence (3:5)
34:03 Domácí se opět musí bránit, neboť Vítkovice okupují útočnou polovinu.
32:50 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #12 Jan Punčochář (3:4)
32:08 Nebezpečná jedovka Kováře ze středu zamířila Karasovi přímo do hrudníku.
30:34 Domácí se dostávají do dobrých šancí, akorát jim zatím nevychází zakončení.
28:51 Hosté drží míček na své polovině a snaží se rozehrát, domácí se naopak snaží napadat.
27:16 Právě probíhají boje o míček na polovině hřiště.
26:12 Hra se přelévá ze strany na stranu.
24:43 FBC kombinuje na útočné polovině, zatím bez střely.
23:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #99 Patrik Vykoupil (2:4)
23:01 Hra se začíná přiostřovat.
21:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Ondřej Adamec, asistoval #27 Jan Sitora (1:4)
21:45 Vítkovice vyvíjí velký tlak.
20:01 Buly pro FBC.
20:00 Střely v 1. části: 14:11
19:57 Hosté hrají v plném počtu.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:57 Vyloučen hráč #25 Sebastián Hachlica družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
16:27 Ostravští hráči dělají zbytečné chyby, kterých pak využívá soupeř.
15:43 Hloušek skvěle zakročil proti pokusu Slončíka.
14:44 Parádní kombinace domácích nakonec končí pouze střelou do bloku.
13:01 Vítkovice uklidňují hru ve svém obranném pásmu.
11:36 Hosté uzamkli domácí na utočné polovině a vyvíjí celký tlak.
10:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
10:08 Vítkovice na sebe s odpovědí nenechaly dlouho čekat.
08:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #85 Lukáš Pobořil (1:2)
08:18 Vrátný vypálil od mantinelu, Karas byl však připraven.
07:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít bez asistence (0:2)
06:36 Hosté zatím kontrolují hru, domácí se ale nevzdávají a šikovně brání.
05:21 Vítkovice okupují útočnou polovinu.
04:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #32 Jakub Vít (0:1)
03:46 Hraje se nahoru dolů.
02:31 Hezkou kombinaci domácích likviduje až Karas.
01:21 Na míčku zatím FBC.
00:01 Úvodní buly pro domácí.