5:6
    Vojta ČAPEK
    (Král)

Wizards DDM SO Praha 10 - SOKOLI Pardubice 5:6p
branky: 26. Kryštof Pitoňák, 48. Filip Černý, 52. Kryštof Pitoňák, 52. Marek Sedliský, 60. Matěj Bednář - 30. Ota Černohorský, 37. Ondřej Machatý, 43. Ota Černohorský, 46. Tomáš Macháček, 50. Adam Černý, 65. Vojta Čapek; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:2 + Tomáš Macháček 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Bednář -6 - Jan Matějka -4, Jakub Mikula ?, Jan Matějka ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 4:3, 0:1
70:00 Komentář hostů Třískala Jan (Trenér): Dneska jsme udělali první krok, zítra pokračujeme. nDěkujeme za zápas.
70:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Po utkání se Spartou není tým v pohodě. První třetina byla o tom, že nedáváme jasné šance. Druhá o nesmyslech a v třetí jsme aspoň 7 minut hráli. Bohužel to nakonec nestačilo a v prodloužení soupeř rozhodl. Zítra to obrátíme.  n
70:00 Ukončení prodloužení
64:23 Čapek trefuje po standartní situaci nad pravou nohu Bednáře a ukončuj dnešní zápas.
64:22 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #40 Vojta Čapek, asistoval #37 Vojtěch Král (5:6)
64:20 Timeout SOKOLI Pardubice
64:20 Sokoli si berou před slibnou standartní situací ze středu timeout.
61:04 Prodloužení zatím nahoru dolu.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
60:00 Dnes se podíváme do prodloužení.
59:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #81 Filip Černý (5:5)
59:24 Při hře v 6 Bednář ze středu vymetl víko a máme srovnáno.
59:05 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
58:45 Domácí v 6.
56:13 Wizards si připravili nahrávkami okolo slibnou šanci, ale Bauer míjí.
55:18 Dvořákovu střelu z půlky Matějka likviduje.
53:48 Wizards těžce dobyvají branku Sokolů.
52:37 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2+2 minuty za hrubost
52:37 Úder do hlavy je odměnen vyšším trestem.
51:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #81 Filip Černý (4:5)
51:30 Sedliský se zorientoval v předbrankovém prostoru a našel si odražný balónek, který pak umístil do horní části branky.
51:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #30 Kryštof Pitoňák, asistoval #25 Marek Bauer (3:5)
51:08 Pitoňák doráží střelu Bauera u pravé tyče.
49:24 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #19 Matěj Švadlenka (2:5)
49:24 Černý uklízí do odkryté brány bednáře.
47:01 Střídání brankáře. Nový brankář #10 Jan Matějka družstva SOKOLI Pardubice
47:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý z trestného střílení (2:4)
47:00 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Jakub Mikula družstva SOKOLI Pardubice
47:00 Černý s ledovým klidem vymíchal Mikulu a po zemi zasunul do odkryté branky.
45:09 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček bez asistence (1:4)
45:09 Macháček si našel odražený balónek a zavěsil pod víko.
43:45 Černý hledal opět Bednáře u levé tyče, ale marně.
42:32 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #6 Ondřej Kubeš (1:3)
42:32 Černohorský se trefuje pod pravou ruku Bednáře z pravé strany.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:35 Vachata chytil jistý gól svojí holí.
39:12 Šrumec před brankou Bednáře. Ten si však balónek nakonec našel.
36:51 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #40 Vojta Čapek (1:2)
36:51 Úplně volný Machatý na hranici velkého brankoviště skóruje nad levé rameno Bendáře.
36:18 Bednář likviduje pokus Černohorského v samostatném úniku.
33:01 Pardubice zblokovali většinu šancí Wizards v přesilové hře.
31:00 Vyloučen hráč #49 Matěj Tlučhoř družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:37 Odložené vyloučení po nedovolené vzdálenosti.
29:47 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Ota Černohorský, asistoval #68 Sebastian Ševeček (1:1)
29:47 Máme srovnáno. Nepohlídaný Černohorský ve velkém brankovišti skóruje po nahrávce Ševečka.
28:37 Bednář zklividoval velkou šanci Čapka ze středu.
28:00 Tempo zápasu nabralo po prvním gólu na obrátkách. Rychlé přechody do útoku od obou týmů.
27:19 Bednář míjí velkou šanci z pravé strany do prázdné branky.
26:38 Bednář teď zklusil "zoro" z levé strany, ale neúspěšně.
25:35 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
25:35 Bauer rozehrál standartní situaci na Pitoňáka a ten svou střelou o tyč skóruje.
25:33 Černý ve velké šanci z levé strany nedává.
24:06 Hra se opět přiostřuje a hráči začínají létat po hřišti.
21:59 Vosáhlo se střetl před bankovištěm s hlavou Adama Bednáře.
20:55 Střelu od Macháčka z půlky si Bednář pohlídal.
20:01 Opět buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
18:37 Černý poslal žabku na Bednáře. Ten však na zadní tyči minul.
17:55 Bednář teď předvedl 3 zákroky proti dorážkám Pardubic.
17:33 Domácí také nevyužívají přesilovou hru.
16:25 Wizards hrají za brankou soupeře, ale bohužel bez nebezpečné střely.
15:32 Vyloučen hráč #40 Vojta Čapek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
15:32 Přesilovou hru si vyzkouší i domácí po faulu u levého mantinelu.
15:27 Tyč Parbubic.
14:31 Oba týmy se snaží vymyslet přechod do útočného pásma.
09:24 Nebezpečná střela z půlky od Bauera přidělala Matějkovi problémy.
08:21 Pardubice si v přesilové hře nevytvořily větší šanci.
07:00 Hra se přiostřuje.
06:18 Vyloučen hráč #24 Adam Aarons družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
06:18 První přesilová hra pro hosty.
03:45 Velká šance Sedliského po ztátě hostujíího obránce za vlastní brankou. Matějka u tyče připraven.
02:44 Pardubice nechtějí půjčit Wizards balónek.
00:33 První střela Vachaty prověřila pozornost Matějky.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý den vážení online diváci. Vítáme Vás u prvního kola play-off mezi domácími Wizards DDM SO Praha 10 a hostujicím týme SOKOLIPardubice. Týmy už se rozcvičují a očekává se velká bitva!