8:7
    Tomáš VLČEK
    (Fodor)

T.B.C. Králův Dvůr - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:7p
branky: 14. Tobiáš Uhřík, 16. Tobiáš Uhřík, 19. František Urbánek, 32. Tobiáš Uhřík, 46. Jakub Šíma, 51. Michal Nový, 55. Tobiáš Uhřík, 63. Tomáš Vlček - 3. Adam Vejrek, 15. Miroslav Kábrt, 35. Šimon Vacek, 40. Miroslav Kuře, 46. Kamil Hebelka, 51. David Cejnar, 54. Miroslav Kábrt; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 1:4 + Vojtěch Rusin 4 + Filip Geisler 4; využití: 3:1; diváků: 210; zásahy brankářů: Jiří Procházka 0, Jiří Procházka 1, Jiří Procházka -3, Jiří Procházka -7 - Jan Beneš 2, Jan Beneš -2, Jan Beneš 3, Jan Beneš -7; po třetinách: 3:2, 1:2, 3:3, 1:0
70:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Na tohle nejsou slova, úžasný zážitek, jsem neskutečně hrdý na celý tým, celý klub, fanoušky. Zbytečně jsme dostali tuhle sérii až sem, ale takový je sport. Soupeř si zasloužil za sérii postoupit, ale štastný dneska mohl být jen jeden tým a to jsme MY! Nesmírně chci poděkovat své rodině za podporu v celé sezóně, klukům přeji do další sezóny hodně štěstí. Jsem plný emocí, štěstí, že to sem nejde všechno napsat. Orlu přeji hodně štěstí do další sezóny, měli jsme skvělý diváky a děkujeme za celou sérii, která nás posunula o level výše a na tyhle momenty se bude vzpomínat do konce života. Národní liga zde byla, je a bude tak jak jsme si řekli v sezóně. Po 12ti letech v Králově Dvoře se s vámi loučím a děkuji za vše ještě jednou. Tenhle tým a klub se vrátí tam kam patři a to do horních pater národní ligy! Jeden cíl - jedna rodina TBC
70:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Tady se hledají slova těžko. Tak blízko a přece tak daleko. Na náš dnešní projev jsem hrdý, vlastně na celou sezónu. Kluci dřeli, ale ten vysněný postup nám protekl mezi prsty v utkání, kde, troufám si říct, jsme byli lepším týmem. Ušli jsme kus cesty a ukázali, že dokážeme být vyrovnaným, ba i lepším týmem než soupeř. Mrzí mě, že utkání se snažil soupeř naklonit na svou stranu někdy i moc komickými představeními. Tohle bych od týmu, který dlouhodobě hraje vyšší soutež, nečekal. Ale se vší pokorou gratuluji soupeři, byli v celé sérii šťastnějším týmem. Děkuju moc našim fanouškům za celosezónní podporu, klubu zase za tu finanční. Byla to jízda a v příští sezóně budeme ještě lepší. Díky týme, jste skvělí.
70:00 Střely v prodloužení: 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
62:11 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Tomáš Vlček, asistoval #10 Tomáš Fodor (8:7)
62:11 GÓÓÓL!!! Tomáš Vlček rozhoduje toto utkání a tím zajistil T.B.C. Králův Dvůr na příští rok účast v Národní lize!
61:00 Atmsofére v hale by se dala krájet, oba týmy chtějí urvat toto vítězství.
60:01 Úvodní buly v prodloužení vyhrávají hostí.
60:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Beneš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší
60:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Procházka družstva T.B.C. Králův Dvůr
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Základní hrací doba nerozhodla, a bude zahájeno prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:56 Konec třetí třetiny se blíží a čeká nás prodloužení.
59:24 Hostí budou rozherávat z rohu.
58:10 Blíží se konec třetí třetiny a hala šílí.
56:48 Brankář hostí nyní podržel svůj tým, když útočník domácích Michal Nový sám před brankou mířil do horní části branky.
54:59 Domací srovnávají skóre na 7:7 a zbýají tak ještě další dvě minuty přesilové hry a šance ujmout se vedení.
54:58 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:7
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #70 Jakub Šíma (7:7)
54:38 Domácí tým teď čekají 4 minuty přesilové hry a šance vyrovnat skóre zápasu, přesilová hra bude začínat volným úderem na velkém brankovišti týmu hostí.
54:37 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
54:37 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2+2 minuty za hrubost
54:06 Domácí se snaží skóre usilovně dorovnat, většina střel však končí v bloku.
53:39 6 vteřin po konci přesilové hry domácích, hostí vstřelují sedmou branku a opět se ujímájí vedení.
53:38 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
53:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #77 Vojtěch Rusin (6:7)
53:32 Tým hostí v plném počtu.
52:02 Domácí nyní mají šanci využít přesilové hry a opět odskočit do vedení.
51:29 Vyloučen hráč #25 Kamil Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za opakované přestupky
50:24 Tým hostí nyní skóruje, rozhodčí nejdříve rozhodl, že branka neplatí, kvůli faulu, který měl brance předcházet. Avšak po poradě rozhodčích bylo rozhodnutu, že branky bylo dosaženo regulérním způsobem.
50:23 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #17 David Šimáně (6:6)
50:23 Domací nyní odskakují ve skóre na 6:5!
50:03 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #41 Daniel Škoula (6:5)
49:32 Tempo hry vysoce graduje a střela střídá střelu, nyní jde opravdu o všechno.
45:59 Domácí s odpovědí moc neotáleli a vyrovnávají stav utkání na 5:5, kdy Jakub Šíma sám před brankářem našel cestu do branky.
45:58 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (5:5)
45:07 Tým hostí nyní odskakuje do jedno gólového vedení, stav utkání je 4:5.
45:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #68 David Cejnar (4:5)
43:34 Nyní nebezpečná ztráta týmu domácích při přechodu do útoku vyústila v nebezpečnou střelu, která byla zblokována.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:58 Tým hostí využívá přesilové hry a srovnává stav utkání na 4:4.
39:48 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #68 David Cejnar (4:4)
38:57 Vyloučen hráč #10 Tomáš Fodor družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
38:04 Zbývají 2 minuty do konce druhé třetiny a tým domácích půjde do oslabení, hostí naskokují do 6.
34:50 Tým hostí v oslabení prošel do úniku a šikovnou dorážkou míčku ze vzduchu stáhuje rozdíl ve skóre na jednu branku.
34:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #77 Vojtěch Rusin (4:3)
32:59 Domácí si nyní opět zahrají přesilovou hru, po nedovoleném zákroku hráče hostí na obránné polovině domácích.
32:58 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:25 Na dnešní utkání dorazilo celkem 210 diváků. Děkujeme!
31:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #10 Tomáš Fodor (4:2)
31:22 Tobiáš Uhřík kompletuje svůj dnešní hattrick a posílá tým domácích do dvou gólového vedení.
27:54 Utočník domácích a autor dvou gólů Tobiáš Uhřík nyní zkusil střelou od půlky překvapit brankáře hostí, ten však střelu viděl a bez problému míček chytil.
26:37 Fanoušci jsou dnes opravdu slyšet, každá akce se setkává s hlasitou odezvou.
23:02 Nyní výborná backhandová střela utočníka domácích Adama Lešuka se odrazila od brankáře hostí, dorážka již však nevyšla.
21:17 Bálonek nyní chvíli nebezpečně skákal v brankovišti domácích, obrana stihla balónek uklidit do rohu.
20:29 Nyní nebezpečná střela domácích mohla otevřít skóre druhé třetiny, brankář hostí však situaci s přehledem zvládl.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:48 Tikají poslední vteřiny první třetiny a ta bude končit s příznivějším skóre pro domácí tým.
18:17 Nakonec těsně před koncem přesilové hry přišlo využití využití po krásné souhře týmu domácích a stav utkání je tak 3:2.
18:13 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #28 František Urbánek, asistoval #66 Adam Lešuk (3:2)
17:05 Domácí teď budou mít chvilku šanci využít hru 5 na 3 po dalším vloučení hráče hostí.
16:47 Vyloučen hráč #17 David Šimáně družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:42 Tým domácích srovnává, autoři prvního gólu se tak podepisují i pod druhý, duo Tobáš Uhřík a Jakub Šíma.
15:28 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Rusin družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
15:03 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
14:34 Vyrovnaný stav utkání jsme si příliš dlouho neužili, kdy ihned poté co se hostí navrátili do plného počtu, opět zvýšili skóre uktání na 1:2.
14:15 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #68 David Cejnar (1:2)
13:54 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
11:26 Domácí tým si nyní zahraje 4 minuty dlouho přesilovou hru po nedovoleném zákroku hráče hostí.
11:24 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Rusin družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2+2 minuty za sekání
10:01 Nyní střela a pokus dorážku od týmu domácích mohla srovnat skóre zápasu, je však pískán volný úder pro tým hostí.
05:59 Na střely je skóre zatím vyrovnané 3:3, domácím se však stále nedaří najít ten správný recept na gól.
02:44 Rychlá souhra příhrávkou zpoza branky otevírá skóre zápasu pro tým hostí, kdy Adam Vejrek se smrtelnou přeností trefil svůj cíl.
02:43 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #68 David Cejnar (0:1)
00:25 První zákrok si připisuje brankář domácícíh Jiří Procházka, kdy po nebezpečné ztrátě hráč hostí mohl střílet kam chtěl.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vážení diváci, od pořadatelského stolku Vás vítáme u pátého utkání baráže národní ligy. Stav série je vyrovnán a dnešní utkání tak rohodne o vstupence do Národní ligy pro příští rok. Hrát se má tedy o co, a utkání bude jistě zajimavé. Oběma týmum přejeme mnoho štěstí!