0

0.

série

Florbalová akademie MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B 2:3pn
branky: 15. Lukáš Studený, 30. Jaromír Ekl - 22. Lukáš Hrubý, 25. Martin Svoboda, N Filip Machálek; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Martin Mašek ? - Jan Maceček ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:2
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B hráč #87 Filip Machálek a vstřelil rozhodující gól (2:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #12 Jaromír Ekl a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B hráč #2 Lukáš Hrubý a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #10 Lukáš Studený , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B hráč #52 Ondřej Chalupa , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #4 Štěpán Jirounek , ale gól nevstřelil.
40:00 Zahájena trestná střílení
30:00 Ukončení 3. části
29:37 GÓL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #12 Jaromír Ekl bez asistence (2:2)
29:00 Poslední minuta zápasu. Oba týmy jedou plný výkon.
27:58 Boleslav v šesti.
26:41 Timeout Florbalová akademie MB
26:20 Vítkovice se ženou do útoku, ale nic z toho nebylo.
24:59 Vítkovice otáčí skóre ve svůj prospěch.
24:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #10 Martin Svoboda, asistoval #24 Petr Tomeček (1:2)
24:31 Oba týmy hrají velmi opatrně.
22:39 Další výlet za mantinel. Tentokrát se podíval za manťák hráč Bolky.
21:46 Vítkovice srovnávájí.
21:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #52 Ondřej Chalupa (1:1)
21:01 Zápas je stále velmi těsný a hraje se nahoru dolu.
20:01 Třetí třetinu začlo buly, které vyhrál tým Mladé Boleslavi.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:00 Poslední minuta 2. třetiny.
18:36 Střela Hrubého vysoko nad.
17:23 Bolka si drží míček na svýh holích.
14:50 Skóre nám otevírá příklep od půlky, který vyslal Lukáš Studený.
14:39 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #10 Lukáš Studený, asistoval #8 Jiří Bouška (1:0)
13:46 Bolka se snaží se dostat před branku Vítkovic.
12:04 Bolka v plném počtu.
11:32 Machálek minul odkrytou Boleslavskou bránu.
10:05 Uvidíme první přesilovku utkání.
10:04 Vyloučen hráč #7 Branislav Rak družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
10:01 Na míčku začínají Vítkovice.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:00 Poslední minuta 1. třetiny.
08:11 Vítkovice se snaží najít recept na Boleslavskou obranu.
05:33 Rozhodčí Jan Frýdek správně vyhodnotil sekeru do hokejky a vrátil míček Bolce.
03:38 Vítkovice měli rozehrávku na své polovině, ale po nástřelu na polovinu Bolky skončil míček na domácích holích.
00:33 Na brankové čáře se kutálel míček, ale nikdo ho nedokázal doťuknout do branky a tak míček skončil pod Macečkem.
00:01 První buly tohoto utkání vyhrává Mladá Boleslav.