28
  • 28 27:55
    Lipník

FBC Lipník - BLACK ANGELS 1:2
branky: 15. Jakub Barabáš - 2. Jaroslav Král, 21. Tadeáš Velechovský; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Váňa ? - Tomáš Cmíral ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:1
30:00 Ukončení 3. části
29:00 Poslední minuta tohoto špílu.
27:56 Lipník s odkrytou brankou za zády.
27:55 Timeout FBC Lipník
24:43 Brankář BLACKů si zahrál na Adama Draslara a skočil po míčku za brankou. Ještě že ho nepřeskočil.
23:47 Ups, nepovedený backhand Vaculíka.
23:30 BLACK ANGELS v plneém počtu.
23:14 BLACK ANGELS zatím betonují snahu Lipníka a vyrovnání.
21:31 První vyloučení tohoto zápasu, uvidíme jestli z toho Lipník vytěží vyrovnání.
21:30 Vyloučen hráč #71 Michal Polák družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky
20:52 Bomba Velechovského zaplula za záda Pavla Váňy.
20:51 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #89 Jan Hněvkovský (1:2)
20:01 Začátek 3. třetiny bude patřit Lipníku.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:00 Poslední minuta začíná.
18:50 Petřík pálí mimo branku.
17:35 Pohotový zákrok Váňy.
15:54 Kaďorek teď spadl na mantinel blízko k našemu pořadatelskému stolku, asi si chtěl pokecat.
14:08 Ty brďo, balónek byl ve velkém chaosu před brankou hostí a nejlépe se zorientoval Barabáš a míček doťukl do branky.
14:07 GÓL FBC Lipník ! 1:1
Branku družstva FBC Lipník vstřelil #79 Jakub Barabáš, asistoval #60 Pavel Barabáš (1:1)
11:14 Bambilión seker před brankou hostů, ale rozhodčí Jan Frýdek je viděl a pískl faul a míček pro hosty.
10:08 Standartka BLACKů, ale pouze do bloku a od něj za mantinel.
10:01 Začátek druhé třetiny, na míčku BLACK ANGELS.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:36 Hněvkovský vysoko nad branku.
09:00 Začala poslední minuta první třetiny.
07:07 Srážka dvou hráčů před brankou BLACK ANGELS, ale všichni jsou vpoořádku a tak lipník sportovně odezdal míček souperři.
06:01 Lipník uklidňuje hru a střídají.
03:33 Dobrý blok Vlčka.
02:39 Akci Lipníku zastavila obrana BLACK ANGELS.
01:01 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #8 Jaroslav Král, asistoval #89 Jan Hněvkovský (0:1)
00:01 První buly tohoto špílu vyhrává tým FBC Lipník.