4:5
    Petr CHLÁDEK
    (Muchna)

FBC Letka LEGENDS - FBC DDM Kati Legends Kadaň 4:5p
branky: 18. Dalibor Ondruch, 24. Jan Mrázek, 25. Jan Hanzlík, 27. Lukáš Kuruc - 7. Martin Weiss, 13. Martin Weiss, 21. Martin Weiss, 30. Michal Plomer, 35. Petr Chládek; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Radomír Mazoch ? - Robin Ciota ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:2, 0:1
40:00 Ukončení prodloužení
34:51 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 4:5
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #18 Daniel Muchna (4:5)
34:30 Brankář Kadaně teď vytáhl čtyři úžasné zákroky po sobě. Podržel svůj tým.
34:00 Začala poslední minutka prodloužení.
33:05 Letka bude mít standartku v dobrém místě na útočné polovině.
32:00 Dvě minutky jsou pryč. Zatím žádná vyložená šance ani na jedné straně.
30:51 Hra je nahoru a dolů. V prodloužení bych však čekal více opatrnou hru na míčku.
30:01 Zahajujeme prodloužení, které bude trvat pět minut. Pokud nepadne branka. Případně pět nájezdů na každé straně a následně náhlá smrt.
30:00 Zahájení prodloužení
30:00 Ukončení 3. části
29:57 Kadaň srovnává čtyři vteřiny před koncem základní hrací doby.
29:56 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 4:4
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #33 Michal Plomer, asistoval #71 Martin Weiss (4:4)
29:28 Kadaň jde do šesti.
29:03 Timeout FBC DDM Kati Legends Kadaň
26:56 Kuruc překonal brankáře Kadaně na bližší tyč a Letka poprvé v zápase jde do vedení.
26:55 GÓL FBC Letka LEGENDS! 4:3
Branku družstva FBC Letka LEGENDS vstřelil #29 Lukáš Kuruc, asistoval #71 Martin Krupa (4:3)
26:04 Kožuch dostal nabito od Weisse, ale brankář Letky chytá.
24:35 Hanzlík využil situaci dva na jedna a utkání je vyrovnané.
24:34 GÓL FBC Letka LEGENDS! 3:3
Branku družstva FBC Letka LEGENDS vstřelil #79 Jan Hanzlík, asistoval #29 Lukáš Kuruc (3:3)
23:56 Letka snižuje. Bude drama? Oba týmy chtějí vyhrát poslední zápas na turnaji.
23:55 GÓL FBC Letka LEGENDS! 2:3
Branku družstva FBC Letka LEGENDS vstřelil #99 Jan Mrázek, asistoval #8 Tomáš Lokša (2:3)
20:50 Máme tu zkompletovaný hattrick. Kadaň opět odskakuje do dvoubrankového vedení.
20:49 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 1:3
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #71 Martin Weiss, asistoval #10 František Kožuch (1:3)
20:01 Začíná poslední třetina. Bude opravdu poslední? To se dozvíme v deseti minutách. Buly bylo nerozhodně.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
17:58 Pokus o gól trikem Michigan nevyšel, ale rozhodilo to obranu Kadaně. Takže Ondruch na brankovišti měl dost času si míček najít a zasunout za rozhozeného brankáře Kadaně.
17:57 GÓL FBC Letka LEGENDS! 1:2
Branku družstva FBC Letka LEGENDS vstřelil #19 Dalibor Ondruch, asistoval #16 Tomáš Mec (1:2)
16:45 Hráč Kadaně zůstal za bukem obrany Letky, ale sám proti brankáři přehozením neuspěl. Jen to v hale zahučelo.
13:48 Weiss z Kadaně mohl zkompletovat hattrick, ale brankář Letky se naposlední chvíli stihl přesunout.
13:00 Weiss poslal brankáře Letky na druhou stranu a zavěsil do prázdné branky.
12:59 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #71 Martin Weiss z trestného střílení (0:2)
11:59 Jeden hráč z Letky se rozběhl až od pořadatelského stolku střídat. Spoluhráč mu nechtěně nehrál a už bylo slyšet. V šesti.
10:29 Za brankářem domácí Letky zazvonila tyč po střele jednoho z hostí. Jen jsem to neviděl.
10:01 Buly druhé třetiny vyhrála Letka. Začíná postupným útokem.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:18 Střely létají všude možně. Jen zatím ne do branek.
06:24 Weiss zúročil krosovou nahrávku od Krippnera a otevírá skóre utkání.
06:23 GÓL FBC DDM Kati Legends Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Legends Kadaň vstřelil #71 Martin Weiss, asistoval #14 Pavel Krippner (0:1)
05:07 Kadaň má více ze hry. Dokonce již dvakrát ohrozila brankáře Letky. Branku jsme zatím neviděli. Týmy se začínají zpozvolna rozjíždět.
01:45 Letka svým druhým útokem dokázala Kadaň zavřít v obranném pásmu a viděli jsme i první střelecký pokus utkání. Zatím mimo branku.
00:53 V úvodní minutě se nestalo nic zásadního.
00:01 Zápas o 11. místo na MČR Veteránů 2024 je zahájeno. Buly vyhrál tým Kadaně, ale ihned fauloval.