11:6
    Lukáš MRÁZ
    (Kalousek)

ESA logistika Tatran Střešovice - Bulldogs Brno 11:6
branky: 2. Petr Majer, 2. Jakub Boček, 3. Tomáš Hanák, 8. Vojtěch Kún, 13. Jonáš Kreysa, 25. Milan Meliš, 36. Petr Majer, 40. Petr Majer, 42. Petr Majer, 46. Jonáš Kreysa, 55. Adam Bureš - 6. Petr Vaverčák, 23. Petr Vaverčák, 33. Jakub Marek, 42. Jan Skalník, 56. Petr Koláčný, 60. Lukáš Mráz; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Lev Kliment 13 - Martin Koudelka 30; po třetinách: 5:1, 3:2, 3:3
60:01 Domácí Tatran se po nepovedeném prvním kole skvěle navnadil třemi body na víkendový zápas Champions Cupu proti SV Willer Ersigen, Brno se vrací s nepořízenou domů. Fanoušci defenzivního florbalu zaplakali, ale statistické okénko se na obou stranách poměrně slušně zaplnilo. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:00 Celkový počet střel: Tatran 41 - Bulldogs 19
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:59 GÓL Bulldogs Brno! 11:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #7 Richard Kalousek (11:6)
59:59 Gól platí, Mráz se dostává do střeleckých statistik. Zakončujeme stavem 11:6
59:59 Poslední gól zápasu z holí Bulldogs se bude zkoumat na videu, protože nám s ním souběžně zazněla siréna.
59:40 Majer zakončil do Koudelky.
58:49 Míček skončil odražený v autu, standardku z rohu mají hosté.
56:00 Při středečním večeru si cestu do haly našlo 120 diváků. Děkujeme za podporu!
55:36 GÓL Bulldogs Brno! 11:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Petr Koláčný, asistoval #15 Jakub Matula (11:5)
55:36 Koláčný si nikým nestíhán položil Klimenta a pak nadzvedl míček. Pátý gól Bulldogs, 11:5
54:37 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 11:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #81 Adam Bureš, asistoval #66 Vojtěch Kún (11:4)
54:37 Bureš si bere míček za premiérovou trefu, 11:4
54:16 R. Hanák nezvednul míček a navíc nejspíše seknul Koudelku přes prsty.
52:56 Brno své oslabení ustálo.
51:30 Kalina trefil brankový prostor, ale gól z toho není.
50:56 Vyloučen hráč #25 Petr Koláčný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
50:56 Koláčný se provinil blokováním hole.
50:17 Odložené vyloučení, Kliment na střídačce a Tatran v šesti.
49:01 Zukal netrefil branku.
47:14 Za Koudelkou zvoní tyčka.
46:07 Zukal sólo trefil horní rantl mantinelu za brankou Klimenta.
45:37 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 10:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa bez asistence (10:4)
45:37 Kreysa pošle do týmové kasičky příspěvek za desátý gól.
45:32 Vavroušek z těsné blízkosti trefil nataženou dlaň Koudelky.
42:45 Kliment chytá.
42:11 Majer je při chuti, Koudelka chytá míček do ohbí lokte.
41:09 GÓL Bulldogs Brno! 9:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #44 Jan Skalník, asistoval #86 Adam Zukal (9:4)
41:09 Už po devíti vteřinách dělá fanouškům v kotli Bulldogs radost Skalník. Stahuje na 4:9 z pohledu Brna.
41:00 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 9:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #8 Jonáš Kreysa (9:3)
41:00 Po předchozím zaváhání hostů se míčku ujal Tatran a Majer nekompromisně zakončil.
40:52 Svatoň neuhnul výběhu Mráze a spoluhráči se téměř sejmuli.
40:34 Klement prověřil Koudelku, gólman měl zavřeno.
40:01 Posledního buly regulérní hrací doby se do třetice ujímají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
39:25 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #70 Milan Meliš (8:3)
39:25 Majer završuje hattrick. Střelce a asistenta máme úplně stejné jako v předchozí přesilovce, a opět to bylo v nerovnoměrném počtu hráčů na hřišti. 8:3
38:48 Vyloučen hráč #6 Lukáš Mráz družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:48 A do třetice přesilovka pro Tatran, Mráz jde sedět za nedovolené vrážení.
36:27 Kučerovu střelu vyrazil Koudelka, na následnou dorážku nedošlo.
35:16 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:3
35:16 Prvostřelec Majer má také naběhnuto na hattrick, využil přesilovku a my zapisujeme skóre 7:3
34:58 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
34:58 Tatran má k dispozici druhou přesilovku, Gregr sedí za sekeru.
34:12 Sádlo prostřelil obránce a trefil hruď Koudelky.
33:13 Majer zblokoval přihrávku hostů ve velkém brankovišti, na Koudelku si nepřišel.
32:56 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Jakub Marek z trestného střílení (6:3)
32:56 Marek si při nájezdu počíhal na Klimenta a povedlo se mu zavěsit. Stahuje tak náskok Tatranu na tři góly, 6:3
32:41 Rozhodčí opravují rozhodnutí o tečovaný aut.
31:49 Koudelka loví míček zpod nohou.
30:56 Majer nepropasoval míček pod Koudelkou.
30:07 Mráz vyndal Čelakovského přes mantinel.
27:40 L. Kučera prověřil pozornost Klimenta.
26:47 Kreysa střílel, Koudelka lapá.
26:15 Meliš smetl Mráze, míček pro Brno.
24:41 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #72 Šimon Vavroušek (6:2)
24:41 Tři vteřiny před koncem přesilovky využívá převahu Meliš. 6:2
24:25 T. Hanák nepostavil dobře čepel do střely.
24:06 Majerovu střelu blokuje Koudelka.
23:40 Na Vavrouška zívala prázdná branka; chtěl trefit roh, ale přestřelil hřiště.
22:44 Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
22:44 Vágner poslal tatranského hráče do mantinelu, a tak si půjde posedět na dvě minuty za bránění ve hře.
22:21 GÓL Bulldogs Brno! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Petr Vaverčák, asistoval #6 Lukáš Mráz (5:2)
22:21 Vaverčák má naběhnuto na hattrick (teď není myšleno tým brněnských kolegů). 2:5 pro Brno.
21:47 Přečíslení 2 na 1 hosté neproměnili.
21:25 Koláčný trefil náruč Klimenta.
20:33 Kučera z Bulldogs složil Kúna na palubovku.
20:01 Druhé buly do začátku třetiny opět pro Brno.
20:00 Střely v 1. části: 12:3
19:59 Tlapák zkušeně pohlídal poslední vteřiny třetiny a podržel míček. Gólostroj se nám zastavil na stavu 5:1 a uvidíme, co nás čeká v dalších třetinách.
19:43 R. Hanák trefil síť za hřištěm.
19:17 Boček o deset čísel mimo.
18:30 Kučerovi odskočil míček, jinak by mohl trefovat prázdnou branku.
17:20 Kliment zlikvidoval střelu a následné dorážky Kalouska.
17:10 Bočkovu střelu vyráží obouruč Koudelka nad branku a za hřiště.
14:58 Koudelka pozorný u tyčky, ale nemusel zasahovat.
12:14 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #25 Pavel Sládeček (5:1)
12:14 Kreysa po krosovce od Sládečka odbíjí pátou.
10:57 Tvrdé souboje na mantinelu a zblokované střely hrají prim.
07:48 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #92 Matěj Čelakovský (4:1)
07:48 Ale míček přeci jen končí za Koudelkou přičiněním Kúna. 4:1 pro Tatran.
07:40 Čelakovský pálil mimo branku, Koudelka skáče po míčku.
06:57 Koláčný nevyužil přečíslení 3 na 2 a trefil Klimenta u bližší tyčky.
06:13 Sládečkův pokus o zametení míčku z otočky chytá Koudelka sklapnutím nohou.
05:03 GÓL Bulldogs Brno! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Petr Vaverčák, asistoval #61 Martin Svatoň (3:1)
05:03 Teď jsem Bulldogs nahrála na smeč. Vaverčák umazává nulu za Klimentem a stahuje na 1:3 z pohledu Brna.
04:37 Bulldogs přivezli poměrně slušný kotel do diváctva a určitě by rádi viděli nějaký gól i na druhé straně.
02:36 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #92 Matěj Čelakovský (3:0)
02:36 Nu, tak oproti předešlému utkání, kdy jsme na góly čekali jako na smilování, teď nejsme ani ve třetí uběhlé minutě zápasu, a T. Hanák přidává na 3:0.
01:56 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #17 Jakub Boček bez asistence (2:0)
01:56 Boček sólovkou vymetá branku Koudelky, podruhé v rychlém sledu. 2:0
01:13 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #11 Adam Kučera (1:0)
01:13 Premiérovou trefu v tatranských barvách připisuje Majer a sbírá si tak míček na oslavu. Gólový účet máme otevřen, 1:0
00:16 U míčku dnešní kapitán Tatranu Meliš.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu pro hosty.
00:00 Domácí Tatran v sobotu vyvezl své úvodní utkání jako historicky první tým za hranice republiky, kdy realizační i herní tým a pořadatelé jeli potěšit fanoušky do Chemnitzu. Toto utkání proti Bohemians Tatran prohrál v poměru 3:6 a čeká na první body v letošní sezóně. Pro Bulldogs Brno je dnešní zápas prvním v superlize po jejich postupu z 1. ligy, protože jejich utkání s Vítkovicemi bylo ze zjevných (meteorologických) příčin odloženo. Uvidíme, kdo z týmů si dnes připíše první body, a jestli to bude za plný počet, nebo se bude dělit.
00:00 Před námi jsou představení lineupů, a mně tak již nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Krásný středeční večer z ryze domácího prostředí Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje předehrávka druhého kola florbalové Livesport Superligy mezi ESA logistika Tatran Střešovice a Bulldogs Brno. Zápas si můžete užít buď klasicky s námi v hale, nebo na placené videoplatformě českého florbalu či u online přenosu.