• 59 58:23
    Štíři

Souběžné zápasy

FBC Štíři Č. Budějovice - Wizards SO Praha 10 - Unite 5:4
branky: 10. Khac Nhat Trinh, 11. Michal Borovka, 36. Adam Tůma, 51. Lukáš Michal, 52. Matyáš Nosek - 16. Kryštof Pitoňák, 18. Patrik Vodrážka, 26. Matěj Dvořák, 51. Marek Sedliský; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Václav Postl 23 - Jakub Vondra 22; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Zasloužená výhra proti bránícímu soupeři, který sice dokázal vytěžit góly z našich chyb, ale víc jsme mu nedovolili. Od začátku jsme dobře diktovali tempo, jen ve druhé třetině jsme z něj vypadli a soustředili se na jiné věci. To se nám příště může vymstít. Výhru věnujeme nemocným spoluhráčům.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Gratulace soupeři. Až začneme střílet, proměńovat přesilovky a loženky, tak můžeme porazit kohokoliv. Ale to asi to chce ještě více času a zkušeností. Kvalifikace pokračuje.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
58:23 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:57 Vyloučen hráč #26 Lukáš Michal družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
57:23 Timeout Wizards SO Praha 10 - Unite
54:49 Hrací plocha je čím dál víc mokrá, z hriště bude za chvíli bazén.
51:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #52 Matyáš Nosek, asistoval #23 Matyáš Cuřín (5:4)
51:48 Domácí jsou ve vedení !
50:12 GÓL Wizards SO Praha 10 - Unite! 4:4
Branku družstva Wizards SO Praha 10 - Unite vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #19 Tomáš Havelka (4:4)
50:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #26 Lukáš Michal, asistoval #60 Lukáš Jíra (4:3)
47:57 Hrací plocha se pomalu, ale jistě proměňuje v Oktagon.
46:34 Zápas je čím dál víc pod tlakem.
43:01 Vyloučen hráč #86 Lukáš Mencler družstva Wizards SO Praha 10 - Unite na 2 minuty za sekání
43:01 Domácí hrají přesilovou hru.
40:23 Zápas začíná opět z vostra.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
37:19 Vyloučen hráč #10 Khac Nhat Trinh družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
36:11 Tůma vyrovnává scóre po velmi promyšleném nájezdu.
35:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma z trestného střílení (3:3)
31:13 Hráči se po hrací ploše klouzají jako po másle.
29:20 Tichopád v tichosti střílí, bránu ovšem minul.
27:19 Neklid diváků stále pokračuje.
25:27 GÓL Wizards SO Praha 10 - Unite! 2:3
Branku družstva Wizards SO Praha 10 - Unite vstřelil #20 Matěj Dvořák, asistoval #77 Lukáš Tichopád (2:3)
25:27 Praha se tímto gólem dostává do vedení.
24:43 Zápas se začíná vymykat kontrole. Diváci začínají být znepokojeni.
20:19 Zápas začíná hned zostra.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
17:07 GÓL Wizards SO Praha 10 - Unite! 2:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 - Unite vstřelil #81 Patrik Vodrážka, asistoval #27 Vojtěch Seeman (2:2)
15:08 GÓL Wizards SO Praha 10 - Unite! 2:1
Branku družstva Wizards SO Praha 10 - Unite vstřelil #30 Kryštof Pitoňák, asistoval #27 Vojtěch Seeman (2:1)
12:44 Domácí si skvěle brání branku při oslabení, golman předvádí neuvěřitelné zákroky.
12:23 Vyloučen hráč #55 Adam Tůma družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení
10:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #93 Jan Kouba (2:0)
10:47 A je to tady domácí vedou už o dva góly.
09:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #10 Khac Nhat Trinh, asistoval #12 David Kříha (1:0)
09:01 A máme zde první gól domácích.
02:56 Borovka střílí, ale přestřeluje bránu.
00:44 Hned ze začátku si domácí udržují míček u sebe na své půlce.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrávají domácí.