9:4
    Adam BUREŠ
    (Grézl)

Finsko U19 - Česko U19 9:4
branky: 23. Markus Maronen, 26. Viljami Engman, 37. Aaro Kokko, 43. Ilmo Leino, 49. Dani Jaaranen, 49. Samuli Leppäniemi, 52. Marius Niemelä, 56. Aaro Kokko, 57. Joonas Vettensaari - 38. Lukáš Holásek, 41. Mikeš Motejzík, 43. Jakub Vařecha, 57. Adam Bureš; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Aapo Seppälä -4 - Lev Kliment -8; po třetinách: 0:0, 3:1, 6:3
57:32 Český výběr ještě snižuje, ale je jasné, že svoji cestu za výhrou už s nejvyšší pravděpodobností Finsko nepokazí.
56:26 GÓL Česko U19! 9:4
Branku družstva Česko U19 vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #28 Daniel Grézl (9:4)
56:23 GÓL Finsko U19! 9:3
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #7 Joonas Vettensaari, asistoval #15 Samuli Leppäniemi (9:3)
55:55 GÓL Finsko U19! 8:3
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #18 Aaro Kokko, asistoval #8 Viljami Engman (8:3)
55:21 Češi volí hru v šesti a snaží se s vysokou ztrátou ve skóre něco udělat.
51:49 GÓL Finsko U19! 7:3
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #19 Marius Niemelä, asistoval #18 Aaro Kokko (7:3)
50:47 Český pressing nefunguje proti dalšímu z finských postupů.
50:26 Družstvo Suomi si nenechává sebrat míček a organizuje postup z vlastní části hřiště.
48:59 GÓL Finsko U19! 6:3
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #15 Samuli Leppäniemi, asistoval #6 Arttu Hänninen (6:3)
48:51 Jako na houpačce. Finové potom, co ztratili dvoubrankové vedení, si jej berou zpět. Podaří se Čechům využít time-outu a znovu naskočit do hry v plné síle?
48:50 Timeout Česko U19
48:50 GÓL Finsko U19! 5:3
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #16 Dani Jaaranen, asistoval #3 Joni Hiltunen (5:3)
48:10 Obrovská šance Finska byla zastavena! Kliment stál úplně sám tváří v tvář Engmanovi, jehož střelu stačil odrazit nohou pryč.
47:11 Přízemní střela nebyla nijak zvlášť prudká a Seppälä chytá.
46:44 Burešovo napadání nevyšlo a Finové mohli zaútočit. Jaaranen však naštěstí míří vedle.
45:05 Finové u míčku a hledají si cestu, která povede až před Klimenta.
43:30 A remízový stav je rázem pryč. Finové znovu odskakují, což znamená další komplikace pro Čechy.
42:54 GÓL Finsko U19! 4:3
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #17 Ilmo Leino, asistoval #8 Viljami Engman (4:3)
42:39 Bombastický nástup našich hráčů do třetí třetiny! Během krátké doby se zrodilo vyrovnání skóre, které dokonce donutilo Finy, aby si vybrali svůj oddechový čas.
42:27 Timeout Finsko U19
42:27 GÓL Česko U19! 3:3
Branku družstva Česko U19 vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #4 Michael Wertheim (3:3)
41:41 Vyloučen hráč #7 Joonas Vettensaari družstva Finsko U19 na 2 minuty za hrubost
40:31 GÓL Česko U19! 3:2
Branku družstva Česko U19 vstřelil #22 Mikeš Motejzík bez asistence (3:2)
39:11 Blíží se druhá přestávka tohoto střetnutí. Míček se aktuálně nachází u finských čepelí.
38:12 Solidní finský blok zabránil tomu, aby brzy po českém snížení vznikla další příležitost před Seppälem.
37:46 GÓL Česko U19! 3:1
Branku družstva Česko U19 vstřelil #29 Lukáš Holásek, asistoval #8 Adam Bureš (3:1)
37:40 Zápas se i nadále nevyvíjí vůbec podle představ našich reprezentantů. Česko se přesto snaží i nadále útočit.
36:47 GÓL Finsko U19! 3:0
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #18 Aaro Kokko, asistoval #19 Marius Niemelä (3:0)
35:09 Na levé straně dominovala česká obrana, únik už ale probíhá trochu krkolomně.
34:33 Seppälä mohl zůstat v relativním klidu, když si pohlídal rukama zpomalený míček.
34:07 Nepřesná rána Finů končí u zadního mantinelu, český brankář je tentokrát bez povinností.
33:19 Průchod k finskému brankovišti nakonec nepřinesl vysněnou šanci.
32:44 Skvělým skokem zachránil Kliment Čechy od toho, aby se manko ve skóre ještě prohloubilo.
30:45 Finové se neudrželi u útočného brankoviště, když musí honit ztracený míček až u vlastního gólmana.
29:51 Krejča marně hledal před brankou Grézla, což dovoluje Finsku překonat půlicí čáru.
29:05 Hra přináší atraktivní momenty, obrany na obou stranách hřiště však dění kontroluje.
28:35 Oba týmy si vyzkoušely rychlý útok, nicméně ani jeden z nich střelecky neobstál.
27:43 Češi nezkrotili skákavý míček na půlce soupeře, a tak o nadějné postavení přicházejí.
27:04 Vařecha zakončuje jen do těla finského gólmana.
26:35 Zákrok ramenem vytahuje Kliment a pokouší se pomoci týmu, aby se dostal do lepšího rozpoložení.
26:15 Po finském faulu se míček přesunuje pod kontrolu našich hráčů.
25:38 GÓL Finsko U19! 2:0
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #8 Viljami Engman, asistoval #21 Rasmus Nyström (2:0)
24:55 Kliment se musel natáhnout po míčku, který ztratili defenzivní hráči Česka.
24:23 Markkanen se bleskově vrací pro ztracený míček a junioři Suomi znovu tlačí.
23:30 Nepovedený volný úder znamenal, že Finové komfortně otevřeli skóre. Uvidíme, jak se promění obraz hry po tomto momentu.
22:41 GÓL Finsko U19! 1:0
Branku družstva Finsko U19 vstřelil #10 Markus Maronen, asistoval #12 Joona Kajaala (1:0)
22:28 Češi vstupují do druhého dějství celkem aktivně, ale teď si musí dávat naši hráči pozor vzadu.
19:50 Nebezpečí před Klimentem je zažehnáno, vypadá to, že další akce už nepřijde.
19:25 Výpad českého družstva se nesetkal s úspěchem, a tak míček směřuje k soupeři.
18:54 Zhruba minuta chybí do první přestávky.
18:36 Finové i po konci přesilovky zůstávají u míčku a chtějí tvořit hru.
17:48 Náš tým je opět v plném počtu, oslabení tak zvládl perfektně.
17:25 Skryté zakončení šlo nepřesně, a tak se Česko nemuselo přehnaně obávat.
17:05 Finská spolupráce zatím nepřináší střelecký pokus.
16:43 Češi si vzadu i přes početní nevýhodu vedou obstojně.
15:46 Vyloučen hráč #10 Bartoloměj Smolka družstva Česko U19 na 2 minuty za držení
15:40 Bleskový přechod do útoku slibovala českou kombinaci, nepovedený pas ale plány hatí.
14:54 Nahrávky si posílají mladíci Finska a nepouští Čechy do výhodnějšího postavení ke střele.
13:25 Nedovolené počínání nabízí volný úder Finům. Ti tak pobývají na útočné půlce.
12:38 Holáskovo zakončení míří do rukavic finského gólmana.
12:20 Míček si hlídá Wertheim a připravuje se na přechod do ofenzivnějších pozic.
11:54 Zodpovědnou rozehrávku tentokrát sledujeme na české straně.
11:23 Daleké nahození nemohlo Česko příliš zaměstnat, a proto se samo chystá k útoku.
10:04 Ne úplně snadný moment řešilo Finsko před svojí brankou, nakonec se však šikovně osvobozují.
08:24 Nyström podržel míček pro Finy a šel střídat.
07:45 Čeští junioři uhájili brankoviště a vydávají se do protiútoku.
07:33 Nepřesný finský pokus opouští hrací plochu.
07:07 S napadáním našich reprezentantů si hravě poradil Tiittala, když si pokryl míček za vlastní brankou.
06:02 Uprostřed hřiště odebírají Češi míček a valí do brejku, Seppälä však nečelí zásadnějšímu ohrožení.
05:32 Tentokrát úřadovala česká defenziva, jež se připravuje k postupu přes středovou čáru.
04:53 Seveřané působí vzadu celkem jistě, Češi se navíc nepouští do žádného přehnaného napadání a poskytují jim dostatek prostoru k rozehrávce.
03:56 Zmatek ve finském brankovišti končí zákrokem Seppäly i následným zazvoněním tyčky!
03:40 Wertheimova střela si neporadila s finským blokem.
03:10 Standardka domácích nakonec znamenala střelu na branku, Kliment ovšem odrazil ránu bez větších problémů.
03:07 Přihrávky putují mezi finskými florbalisty, zatímco Česko se pokouší jejich pohyb stínovat.
02:18 Grézlovi proskotačil míček kolem hole, a tak se mu nenaskytl střelecký pokus.
02:05 Lukáš Rada vybojoval rozehrávku ve prospěch našeho družstva.
01:48 Odebrání míčku se Finům daří perfektně, rozehrávka už ale drhne.
01:25 Česká šance v podání Bergmana se zastavuje na poctivé defenzivě protivníka.
01:05 Markkanen se pokouší projít po levém křídle, kde Finové získávají převahu.
00:26 Domácí výběr si vynucuje volný úder na polovině Česka, naši hráči se tak stále k míčku nedostala.
00:04 Nedlouho po buly vypadl míček mimo mantinely, po rozehrávce kombinují Finové.