• 60 59:11
    6:9
    (Hromádko)

FBC Kladno B - BLACK ANGELS 6:9
branky: 15. Petr Vlček, 26. Pavel Habada, 32. Jan Havlůj, 47. Pavel Habada, 49. Jan Holý, 56. Jan Holý - 8. Dan Moravec, 10. Petr Hromádko, 14. Lukáš Fridrich, 19. Lukáš Nekola, 25. Jakub Zíka, 35. Lukáš Fridrich, 42. Daniel Kalaš, 59. Pavel Vlasák, 60. Daniel Kalaš; rozhodčí: Milan Baloun - Lukáš Čížek; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Buk 1, Michal Šárka 20 - Jan Vašák 22; po třetinách: 1:4, 2:2, 3:3
59:59 Střely na branku: domácí - 12 hosté - 10
59:26 Leipner netrefil odkrytou branku.
59:12 Šárka se nestihl vrátit do branky a Kalaš tak měl snadnou situaci.
59:11 GÓL BLACK ANGELS! 6:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #91 Daniel Kalaš, asistoval #14 Petr Hromádko (6:9)
58:58 Kladno hraje bez brankáře.
58:31 Vlasák oběhl branku domácích a s lehkostí zavěsil.
58:30 GÓL BLACK ANGELS! 6:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #21 Pavel Vlasák, asistoval #69 Vojtěch Ježek (6:8)
58:19 Timeout FBC Kladno B
57:29 Hra se přeléva z poloviny na polovinu.
56:28 Kladno nyní na míčku.
56:02 Timeout BLACK ANGELS
55:22 A máme tady drama. Leipnerovi zklouzla střela, která se dostala k volnému Holýmu a ten se do odkryté branky nemýlil.
55:21 GÓL FBC Kladno B! 6:7
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #8 Jan Holý, asistoval #14 Tomáš Leipner (6:7)
53:42 Hosté v pěti.
53:25 Hosté až nyní na chvíli vyhazují míček ze své obrané třetiny.
52:40 Domácí ostřelují Vašaká, který ale vše chytá.
51:42 Nekolovi se opět nelíbí vyloučení a disktuje s rozhodčími.
48:33 GÓL FBC Kladno B! 5:7
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #8 Jan Holý, asistoval #21 Ondřej Frömmel (5:7)
48:22 Kladenský hráč Hněvkovský hostují v týmu hostí, poslal nekompromisně Leipnera za mantinel.
48:18 Leipner se probojoval, až před branku hostí, ale nedal následně byl faulován.
47:30 Zápas je zatím plný emocí.
46:46 Habada tak dlouho dorážel na malém brankovišti a dorazil do Vašákovi branky.
46:45 GÓL FBC Kladno B! 4:7
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #45 Pavel Habada, asistoval #8 Jan Holý (4:7)
45:51 Na zlomené hokejky vede Kladno 2:1. Fridrich už má také po hokejce.
44:16 Leipner nahrával Pertlíkovi, ale jeho střela byla zblokovaná.
43:29 Na zlomené hokejky 1:1, Vlasák má také zlomenou hokejku.
43:15 Richtr střílel, Brynda dorážel, ale nic z toho.
41:52 GÓL BLACK ANGELS! 3:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #91 Daniel Kalaš, asistoval #87 Dan Moravec (3:7)
40:01 Zdravíme naší věrnou fanynku D-týmu Andreu Bočanovou :-)
39:59 Střely na branku: domácí - 10 hosté - 11
39:00 Havlůj opět, stejně jako při posledním domácím utkání přišel o svojí novou hokejku. Nyní má dvě malé.
38:35 Brynda běžel sám na Vašáka...Molavec mu čistě vypíchl balonek.
36:00 Srandartní situace Kladna břed brankou hostí. Leipenr opět freestylem mimo.
35:37 Leipner střílel frýstsajlem z rohu hřiště...minul.
34:22 Fridrich krásnou střelou z půlky vymetl Šárkův právý horní roh branky.
34:21 GÓL BLACK ANGELS! 3:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #25 Lukáš Fridrich, asistoval #21 Pavel Vlasák (3:6)
31:17 Minář excelentní přihrávkou našel volného Havlůje, který prázdnou branku Vašáku neminul.
31:16 GÓL FBC Kladno B! 3:5
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #32 Jan Havlůj, asistoval #17 Stanislav Minář (3:5)
30:55 Hromádko se nahromadil u střídačky domácích. Faul na něho, ale nebyl naštestí pro domácí ohodnocen 2 minutami.
29:50 Habada mohl jít sám na Vašáka, ale Havlůj mu nedokázal míček prostrčit přes bránícího hráče.
27:53 Hoste v plném počtu.
25:54 Nekola protestoval, až dostal 2+10. A ještě 'pochvalu' od trenéra.
25:53 GÓL FBC Kladno B! 2:5
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #45 Pavel Habada, asistoval #31 Tomáš Prchal (2:5)
24:56 Hodně rychle využítá přesilová hra.
24:55 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #21 Pavel Vlasák (1:5)
24:16 Vlček křižnou přihrávkou na volného Prchala, který střílí mimo.
23:48 Kladno v plném počtu hráčů.
22:45 Zikmund dvakrát dorážel před brankou domácích...bez úspěchu.
19:59 Střely na branku: domácí - 6, hosté - 8
19:00 Nestíhám ani zapisovat :-)
18:27 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #11 Marek Ludvík (1:4)
17:53 Leipner trefil pouze boční síť Vášákovi branky.
16:37 Leipner poslal hostujíccího hráče v rohu za mantinel.
15:51 Domácí kotel žene domácí dopředu.
14:32 GÓL FBC Kladno B! 1:3
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #12 Petr Vlček, asistoval #32 Jan Havlůj (1:3)
13:17 Kladno střídá brankáře. Do brány se nyní postavil Michal Šárka.
13:17 Hned druhá přesilovková střela končí za zády Buka.
13:16 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #25 Lukáš Fridrich, asistoval #29 Jakub Zíka (0:3)
13:16 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Michal Šárka družstva FBC Kladno B
13:00 První střela hostí při přesilovce. Buk vyráží.
11:12 Signalizované vyloučení pro hosty. Angels zkoušení v šesti.
09:14 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Petr Hromádko, asistoval #21 Pavel Vlasák (0:2)
07:26 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Dan Moravec, asistoval #91 Daniel Kalaš (0:1)
06:43 Habada s Prchalem 2 na 1, ale první jmenovaný pouze trefil dobře postaveného obránce.
05:32 Kladno v plném počtu. Richtr si však ještě chvíli posedí na trestné.
05:15 Black Angels zatím nic v přesilovce nepředvedli.
01:33 Domácí příliš hovořil s rozhodčím a byl za to 'odměněn' trestem ´2+2+10 minut.
00:01 Utkání začalo.