10:3
    Tomáš VEŽRANOVSKÝ
    (Žurek)

EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I - FbC BD STAV Frýdek-Místek 10:3
branky: 1. Martin Sláma, 9. Adam Bouška, 14. Radek Dřevěný, 17. Drahomír Mach, 37. František Forbelský, 43. Michal Fila, 44. Michal Fila, 53. Michal Fila, 57. Drahomír Mach, 57. Drahomír Mach - 39. Lukáš Žurek, 43. Daniel Žurek, 60. Tomáš Vežranovský; rozhodčí: Miroslav Tkáč - Radim Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Lukáš Křižka 20 - Daniel Tobola 29; po třetinách: 4:0, 1:1, 5:2
60:00 Vážení diváci, dnes jsme viděli atraktivní utkání, kterému dominovali domácí. Gulliveři rozstříleli Frýdek 10:3 a udrželi se ve hře o čelo tabulky druhé ligy mužů, divize 4. Střely celkem: Gulls - 39, Frýdek-Místek - 23. Děkujeme za podporu a těšíme se na Vás u dalších zápasů.
59:38 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 10:3
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #10 Tomáš Vežranovský, asistoval #8 Lukáš Žurek (10:3)
59:38 Přesilovou hru Frýdek využívá a pouze snižuje na 10:3.
57:42 Události posledních chvil - naprostý rozklad obrany Frýdku-Místku. Nejprve nejkrásnější akce zápasu, kdy po třech přihrávkách (kdy naprosto vyautovali hostující obranu) skóroval Mach - efektně si přehodil brankáře, který bezmocně sledoval padající míč do brány. Následně skóroval téměř totožně - zkompletoval hatrik a útočí na čelo statistik 2.ligy mužů, divize 4.
56:42 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 10:2
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #13 Drahomír Mach, asistoval #15 Martin Sláma (10:2)
56:32 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 9:2
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #13 Drahomír Mach, asistoval #77 František Forbelský (9:2)
52:25 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 8:2
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #94 Michal Fila, asistoval #17 Ondřej Kredatus (8:2)
52:25 Michal Fila si nejspíš přečetl mojí radu o srovnání čepele a nyní zkompletoval hatrik - všechny tři branky vstřelil v této třetině. Gratulujeme!
51:57 Křižka opět podržel Gullivery. Teď zasál - dlaní vyrazil tvrdou střelu.
50:43 Teď zaznělo břevno Křižkující brány. Tuto přesilovku hráči Frýdku hrají velmi dobře.
50:20 Křižka helmou vyrazil tvrdou středu. To byla velmi nebezpečná situace.
49:39 Fana Forbelský se chce rovněž předvést. Odebral míč před bránou hostí jedomu z obránců a nebezpečně střílel. Jeho střelu kryje golman.
46:36 Mach vybojoval míč u pravého mantinelu a přihrál na střed, kde stál volný Forbelský. Jeho střelu na poslední chvíli zblokovala obrana Frýdku.
45:33 Bouška teď zamotal hlavy hostující obraně. Míček si prohodil mezi nohama, do vyložené šance ho ale 4 hostující hráči nepustili.
43:46 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 7:2
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #94 Michal Fila, asistoval #99 Adam Bouška (7:2)
43:46 Dvorní nahrávač Bouška připravil další příležitost pro Michala Filu. Ten je po prvním gólu při chuti a šanci nepohrdnul.
42:51 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 6:2
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #4 Daniel Žurek, asistoval #20 Vít Korbaš (6:2)
42:19 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 6:1
42:19 Tak i Michal Fila se dočkal gólu. Bouška přihrál z rozehrávky z rohu a zaskočil hostující obranu. Jeho příhrávku zametá do prázdné brány Fila.
41:49 Michal Fila ze středu střílel tesně vedle pravé tyče.
40:57 Michal Fila čistě vybojoval míč a přihrával na střed Reškovi. Ten byl faulovaný. Z následné ho volného úderu gól nepadl.
40:10 Máme tu poslední třetinu, Gulliveři ji začali velice aktivně. Teď je potřeba neinkasovat, přijdat jeden, dva góly a tři body jsou doma.
40:00 Druhé dějství přineslo víceméně vyrovnanou hru. Střely po této třetině: Gullivers - 9, Frýdek - 7.
39:50 Michal Fila po obrovské šanci přestřelil - byl sám na středu, brankář na druhé straně brány. Za úvahu by stálo srovnání čepele na florbalce
39:41 Fana Forbelský (Gulls) hrající až od poloviny druhé třetiny je dnes velmi aktivní.
38:03 GÓL FbC BD STAV Frýdek-Místek! 5:1
Branku družstva FbC BD STAV Frýdek-Místek vstřelil #8 Lukáš Žurek, asistoval #12 Vojtěch Gřunděl (5:1)
38:03 Z následného volného úderu po přihrávce na střed skóruje Lukáš Žurek a zametl myšlenky Křižky na čisté konto v tomto utkání.
38:00 Martin Kalivoda (Frýdek) teď zamotal hlavy domácí obraně, vymotal dva hráče, vystřelil a byl faulovaný.
36:58 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 5:0
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #77 František Forbelský, asistoval #15 Martin Sláma (5:0)
36:58 Po přihrávce Martina Slámy od mantinelu překonal Fana Forbalský hostujícího brankáře. Ten dnes kapituluje již po páté.
36:15 Poslední tři minuty je to nahoru dolů, avšak bez větších šancí. Hra je velmi vyrovnaná. Gulliveři často sbírájí míče po chybách v rozehrávce.
32:57 Pěkná kombinace po ose Lukáš Holan - Ondřej Kradatus, zakončoval Jakub Kovařík. Gól jsme však stále neviděli ve druhé třetině.
31:15 Frýdek nevymyslel v přesilovce téměř nic. Stav je nadále poměrně jasný 4:0. Nicméne obraz hry se vyrovnal.
29:17 Teď nastala poněkud komická situace.Reška byl u mantinelu natlačen hostujícím útočníkem. Rozhodčí zapískal se zvednutou rukou. Domácí se radovali z přesilové hry ale k jejich údivu (a údivu i všech ostatních - včetně hráčů Frýdku-Místku) byl vyloučen gulliverský Reška.
28:31 Teď je třeba pochválit útok Frýdku-Místku - konečně vytvořili hezkou akci, střela skončila po teči Demka za mantinelem.
27:54 Bouška si dribloval s míčkem v rohu útočného pásma, následně přihrál na Kovaříka, jehož střelu z velkého úhlu kryje domácí brankář Tobola.
27:16 Po přihrávce Macha zpoza brány střílel nebezpečně Martin Sláma - bohužel jen do boční síťky.
26:28 Naštěstí chybu Michala Fily, kdy na útočné polovině ztratil lehce míč, nevyužili hostující hráči.
24:36 Pan Holan začal úřadovat a útočníci Frýdku se ocitají za mantinelem. Holan následně krčí rameny.
22:54 Hostující tým do druhé třetiny vstoupil aktivněji. z kraje druhého dějství vyslal již tři střely na Křižkovu bránu. Ten stále drží Gullivery.
20:10 Za pozdní příchod na hřiště (po uplynutí 10 minutové přestávky) je hostující tým potrestám dvěma trestnými minutami. Gulliveři měli v přesilovce ihned velkou šanci.
20:00 Pokračovat budeme za necelých 10 minut.
20:00 Konec první třetiny. Gulliveři naprosto dominují. Mohli klidně dát více branek, nicméně produktivita nikdy nebyla silnou stránkou Gullivers. Obrazu první třetiny naprosto odpovídá počet sřel: Gullivers 22, Frýdek-Místek 7.
19:41 Z volného úderu chtějí Gulliveři zahrát signál, Kovaříkovi však jeden z hostů vysekl florballku. Píštalka rozhodčí však nezazněla.
17:36 Komentář fanoušku (za mnou sedících): Dnešek oproti včerejšímu zápasu Gulliverů je to jako nebe a dudy. A já nemůžu než souhlasit. Gulliveři hrají výborně, soupeře ničí v útoku, vrací se zodpovědně do obrany. Pokud udrží nastolené tempo, Frýdek-Místek dostane desítku.
16:50 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 4:0
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #13 Drahomír Mach, asistoval #14 Radek Dřevěný (4:0)
16:50 Už je to 4:0. Přihrával Dřevo na Macha, který volný u pravé tyčky skóruje. Nedal golmanovi šanci.
16:00 Čejova formace drtí soupeře, každé střídání je hrozba pro hostující bránu.
14:55 Paradoxně když jsem chtěl napsat, že Frýdek dnes zatím nic nepředvedl utekl hostující hráč domácí obraně. Lukáš Křižka však jeho pokus kryje.
14:15 Veterán Čejka nadále úřaduje, teď přihrál před bránu na úplně volného Boušku, ten ze vzduchu trefuje spojnici.
13:26 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 3:0
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #14 Radek Dřevěný, asistoval #13 Drahomír Mach (3:0)
13:26 Po precizní přihrávce Macha si Radek Dřevený zastavil míček, zvedl hlavu a vymetl pravý růžek brány.
13:13 Čejka vytvořil tisíciprocentní šanci pro Michala Filu, ten sám před bránou (téměř celou odkrytou) střílí nad.
12:32 Po faulu Martin Slámi se hostující tým dostal do zajímavé střelecké situace. Z té však nic nevytěžili.
12:09 Kredatus vyslal svoji dělovku, bohužel nad.
10:55 Pohledná akce Gullivers, Dřevený střílel poté co mu Mach odclonil hráče, následná dorážka Kovaříka byla v rozporu s pravidly - dopustil se sekání.
10:27 Ve druhé formaci dnes podává velmi bojovný výkon mladší z bratrské dvojice Filů - Michal. zejména při vracení do obrany.
08:56 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 2:0
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #99 Adam Bouška bez asistence (2:0)
08:56 Teď se ale prosadila druhá formace s juniorským reprezentantem Bouškou. Stav 2:0!
08:27 Dnešní utkání hraje první formace s Radkem Dřevěným ve velkém stylu. Gratuluji.
06:12 Přesilovka je u konce, Gullivers nadále drží míček, Frýdek-Místek spoléhá výhradně na brejky.
05:15 Přesilovku zatím hrají velmi dobře, hezky kombinují po obvodu a dostali se už ke dvěa nebezpečným střelám. Teď Kovařík střílel mimo odkrytou bránu.
04:03 A máme tu první vyloučení zápasu. Daniel Žurek s eprovinil bráněním ve hře a Gulliverům se naskytla první výhoda početní přesily. Přesilovkové komando Kovařík. Holan, Kredatus, Mach a Čeja začíná úřadovat.
03:00 Lukáš Holan si střihl sólo přes půl hřiště, kdy oběhl dva hráče a nebezpečně vystřelil. Jeho střelu jen se štěstím vyrazil golman Tobola. Z následné dorážky neuspěl Dřevěný...
02:31 Čejka pěkně střílel 6 metrů před bránou, střelu bohužel zblokoval jeden z hostujících hráčů. Úvod utkání naprosto patří domácím.
01:33 A hned další velká šance gulliverské formace vedené Slámou. Daniel Tobola vytáhl skvělý zákrok.
00:57 GÓL EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I! 1:0
Branku družstva EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I vstřelil #15 Martin Sláma, asistoval #21 Lukáš Holan (1:0)
00:57 Radek 'dřevo' Dřevěný střílel od půlky hřiště, míš se odrazil od golmana k Lukáši Holanovi, který připravil první branku utkání pro Martina Slámu. Gullivers!
00:13 Utkání začali domácí ve velkém tempu, veterán Čejka se snažil připravit šanci Bouškovi. Hostující obránce byl proti.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás při sledování 15. kola, 2. ligy mužů, kdy se domácí tým Gullivers střetne se soupeřem ze severu Moravy - Frýdku Místku. Borci obou týmu právě končí v předzápasovém rozcvičení. Utkání započne za necelých 10 minut.