(Bräuer)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

1. SC Vítkovice Oxdog - Sokol PPAS Pardubice 9:2
branky: 19. Filip Heczko, 32. Marek Bräuer, 40. Lukáš Hájek, 49. Lukáš Pešat, 50. Jakub Hubálek, 52. Jakub Hubálek, 54. Lukáš Hájek, 55. Lukáš Pešat, 59. Adam Delong - 18. Martin Zozuĺák, 46. Radek Krajcigr; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 157; zásahy brankářů: Lukáš Souček 12 - Jakub Levínský 25; po třetinách: 1:1, 2:0, 6:1
60:00 Komentář k utkání trenéra domácího týmu 1. SC Vítkovice Oxdog, pana Michala Deuse: První polovina zápasu nám nevyšla dle představ, nebyli jsme moc aktivní, soupeř také ne a diváci se asi trochu nudili. Potřebovali jsme impuls, nějak se v zápase chytit a odrazit se. Naštěstí se nám to povedlo, chytli jsme slinu a zaslouženě vyhráli. Děkujeme fanouškům za podporu.
60:00 Komentář k utkání trenéra hostujícího týmu Sokol PPAS Pardubice, pana Martina Czeczinkara: Dvě třeiny aktivní florbal, plný soubojů a neproměněných šancí. Mrzí nás krutý výsledek, který jsme si zasloužili za výkon ve třetí třetině, o výsledku rozhodla naše hloupá vyloučení, využití přesilovky nakoplo soupeře a na hřišti jasně dominoval po zbytek utkání. Rozhodně se nemáme za co stydět, hráčům věříme a budeme bojovat v dalších zápasech.
60:00 Poměr střel ve třetí třetině a celkově: 1. SC Vítkovice Oxdog - 12 / 34 Sokol PPAS Pardubice - 6 / 14
59:35 Bývalý trenér ženského extraligového celku ELITE Praha, Jaromír Lisa, právě neúspěšně ukončil poslední akci Pardubic.
58:29 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 9:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #53 Marek Bräuer (9:2)
58:29 Delong korunuje svůj povedený večer brankou.
57:48 Krajcigr zase nenašel mezeru mezi nohama Lukáše Součka při střele z úhlu.
57:11 Hájek nyní nezakončil nad ležícího Levínského, který vyráží maskou.
56:41 Teichman dnes neprožívá povedený duel, nyní si sice položil Součka, leč nezakončil.
55:49 Útočné snahy obou týmů zastavily technické nepřesnosti.
54:25 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 8:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #34 Lukáš Pešat, asistoval #72 Adam Delong (8:2)
54:25 Komu ale rána neulétla je Pešat , který ji přišpendlil pod Levínského břevno.
53:58 Jmenovec slavného německého lyžaře Teichman pálil z dobré pozice mimo, biatlonovou terminologií mu rána ulétla na devět hodin.
53:37 Timeout Sokol PPAS Pardubice
53:37 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 7:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #19 Lukáš Řezanina (7:2)
53:37 Hájek se prosazuje důrazem na brankovišti.
51:59 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 6:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #44 Lukáš Hájek (6:2)
51:59 Brychta se ani podruhé nedoseděl konce trestu, Hubálek jej posílá zpět do hry svým druhým zásahem.
49:56 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 5:2
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #55 Jakub Hubálek, asistoval #19 Lukáš Řezanina (5:2)
49:56 A bleskově je toto vyloučení využití. Hubálek pálí po rozehře přesně.
49:53 Hájka v pádu podráží Brychta, sice to bylo spíše koordinační, přípomíná mně to jedno vyloučení Anny Niemcové, toho času za hru na zemi, ale Vox Referei, Vox Dei.
48:59 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 4:2
48:59 Vítkovičtí mladí utekli soupeři a Lukáš Pešat zakončil přesně k Levínského tyči.
48:46 Dlesk se dostal do výborné pozice, ale pálí mimo.
47:00 Vidno, že nejen nejmenovaný energetický nápoj rakouského oligarchy dává křídla, také hráči Pardubic po vstřelení kontaktní branky znatelně přidali a rázem je to i pro mě, jako ortodoxního zastánce ženského florbalu, celkem solidní podívaná.
46:36 Škeřík nyní šel holí do rány Bräuera, hala by ráda - logicky - viděla nájezd, sudí ale ukazují, že se nic neděje.
45:44 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 3:2
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #21 Ivo Teichman (3:2)
45:44 Pozičně dobře postavený Krajcigr prostřeluje Lukáše Součka.
44:20 Hubálek pořádně prohnal Buriana a Matejčík už číhá na hřišti, na pas Řezaniny.
43:17 Vynikající kombinaci na jeden dotek zakončoval Krajcigr, Souček se stihl položit.
42:12 A pokračují v tlaku, Jousi pálil ze stoje mimo.
41:41 Vítkovice zkusily neúspěšně rychlý protiútok.
40:25 Hájek vystihl rozehru Pardubic a řítil se na Levínského, který ale stihl zavřít nohy a míček za sebe nepustil.
40:01 Úvodní buly třetí periody vyhrál celek Vítkovic.
40:00 Poměr střel ve druhé třetině: 1. SC Vítkovice Oxdog - 12 Sokol PPAS Oxdog - 4
39:54 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 3:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #17 Jan Šebesta (3:1)
39:54 Dlouho to vypadalo, že druhá třetina už se jen dohraje, nicméně poté vymyslel nezjištný pas na Hájka Šebesta a skóre se mění.
38:26 Levínský nyní výborným tygřím skokem zabránil gólu Pavla Bruse.
37:48 Hra se uklidnila, míček drží domácí, ale nedokáží se dostat do kloudné pozice.
35:00 Na červené sedačky MSH Dubina dnes usedlo 157 diváků.
34:41 Vítkovice nyní předvedly několik útoků do zdánlivě otevřené obrany, která na poslední chvíli dokázala útočné choutky zastavit.
33:39 Matejčík předvedl rychlý ťukec s Jousim, po kterém finský dlouhán v sestavě Vítkovic zakončil o centimetry mimo tyče Levínského.
31:58 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 2:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #72 Adam Delong (2:1)
31:58 Bräuer se teď prohnal okolo obránců Pardubic a zavěsil za Levínského.
31:35 Jousi teď ne úplně logicky dohrál Bahníka a Pardubice měly standartku, se kterou naložily prachbídně.
30:17 Hájek dnes nemá svůj den. Nyní mu sjel projektil z čepele a místo do brány zamířil mimo tyče.
29:13 Pešát dobře schoval ránu za obránce, nicméně Levínský vytáhl ještě lepší zákrok.
27:58 Hájek se snaží prosadit ve skrumáži před Levínským, dostal se ke dvěma ranám, Levínský drží.
27:05 Pešát teď zřejmě pouštěl v dobré pozici za sebe, bohužel jeho záměr asi nikdo nepochopil, nicméně nikoho za sebou neměl.
25:48 Heczko po úniku trefuje vyhlášeného bojovníka Brychcu, vzápětí Teichman sice propálil Součka, ale tuším, že to byl Matúš, kdo jej zastoupil.
24:35 Šťastný se nyní mohl skát skutečně Šťastným, avšak jeho projektil minul o centimetry břevno Součkovy brány.
24:25 Hájek vysílá další projektil, do zátylku Burinaa, Teichman se poté vrací na hřiště.
23:20 Brus pálí z mezikruží mimo.
23:00 Hájek to zkusil po vzoru borců z MLB, ale trefil jen bránící protihráče.
22:03 Hůl Delonga byla zablkována, Vítkovice si zahrají přesilovku.
21:24 Jankulár utržíl nějakou bolístku v souboji o míček, nicméně se dokázal zvednout sám.
21:00 Pardubice začaly tlakem, který končí útočným faulem.
20:01 Úvodní buly prostřední periody vyhrálcelek Pardubic.
20:00 Poměr střel v první třetině: 1. SC Vítkovice Oxdog - 10 Sokol PPAS Pardubice - 4
19:58 A Jousi na samém konci třetiny čekal ve vyložené pozici, jenže pas Matúše dokázal na poslední chvíli zablokovat vracející se Němeček.
19:42 Do hry se poprvé v roce 2015 zapojil finský legionář Jousi a hned vybojoval standartní situaci, po které pálil, Levínský hrudí kryje.
18:31 GÓL 1. SC Vítkovice Oxdog! 1:1
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil #8 Filip Heczko, asistoval #34 Lukáš Pešat (1:1)
18:31 Vítkovice sice nevyužily přesilovku, nicméně Heczko vzápětí trefil přesně mezi nohy Zozuláka tak, aby Levínský nebyl schopen reagovat.
18:05 Teichman se vrací na palubovku SC Dubina.
17:18 GÓL Sokol PPAS Pardubice! 0:1
Branku družstva Sokol PPAS Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #24 Tomáš Dlesk (0:1)
17:18 A nejsou úspěšné naopak, Dlesk nabil v úniku Zozulákovi , který otevírá skóre.
16:57 Hubálkův pas do mezikruží nikdo nečekal, a tak Vítkovice musí dobývat Pardubice znovu.
15:54 Hájek zkusil Levínského překvapit otočkou po standartce, ale minul.
15:08 Na druhé straně byl v dobré pozici Krajcigr, ale pálí jen do obránců Vítkovic.
14:11 Zozulák se dostával do tutové pozice, jna poslední chvili jej ale zastavil Jan Šebesta.
13:47 Brus vystihl úmysly soupeře a vyběhl si až ke střele, kterou neposlal mezi tyče.
12:39 Bräuer se dostal na středu k hezké střele, nicméně Levínský vyráží rukou.
12:12 Pardubice se snaží založit útok, přes vytažený press Vítkovic se jim to ale nedaří.
10:40 Hájek pohotovým tahem zkouší pozornost Levínského, ten stačil k tyči švihnout svou ruku.
09:53 Domácí kapitán Pavel Brus, který vstoupil do nového ročníku s účesem 'ala' brankář prvoligových fotbalistů Příbrami Patrik Boháč, nyní fauloval při útočné snaze jednoho z protihráčů.
09:22 Pozornost Levínského úspěšně vyzkoušel tahem od mantinelu Matúš.
08:03 Dlesk nyní srdnatě bojoval s domácí přesilou, až vybojoval rozehru.
07:34 Hubálek pohotově uvolnil Bräuera, jeho bombu vyráží Levínský.
06:36 Útočné snahy obou týmů nyní zastavila série nepřenosností, u míčku Vítkovice.
05:42 Bahník si vybojoval míček a dobře skrytě vystřelil, Souček stihl vystřelit koleno.
05:01 Pardubice na chvíli zamkly Vítkovice, jejich rozehru vystihl Pešát, nicméně nedostalo se mu podpory, a tak míček jen odevzdal.
03:37 Heczko se dostal ke střele, pálil ale jen do přirpavené hradby těl.
02:27 Hosté měli obrovskou šanci, Souček dokázal vyrazit.
01:27 Jmenovec slavného komika a herce Vlasty, Jakub Burian pálí po standartce do boční síťky Součkovy branky.
01:02 Veltšmíd oběhl typicky branku a servíroval Matúšovi, ten se ale přes dobrý blok k ohrožení Levínského nedostal.
00:35 Heczko zastavil první útočný výpad hostí.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrál celek. Pardubic.
00:00 Domácí Vítkovice jsou zatím v tabulce třetí se ziskem devětadvaceti bodů, hostující Pardubice mají o devět bodů méně a aktuálně drží poslední postupové místo do play off, jsou tedy osmí. První vzájemné utkání pro sebe získaly Vítkovice 4:3 po prodloužení, když vítěznou branku vstřelil Jan Šebesta.
00:00 Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům mužského florbalu, vítám Vás při sledování online přenosu z utkání 16. kola AutoCont extraligy mezi domácím celkem 1. SC Vítkovice Oxdog a hostujícím Sokol PPAS Pardubice.