(Kašpárek)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

SK Bivoj Litvínov - Florbal Ústí 7:5
branky: 18. Viktor Hocelík, 20. Jaroslav Kropáček, 22. Viktor Hocelík, 49. Viktor Hocelík, 54. Lukáš Černý, 57. Viktor Hocelík, 60. Daniel Hulič - 5. Tomáš Huslička, 13. Tomáš Brom, 33. Jindřich Grosse, 39. Tomáš Brom, 45. Hynek Nikolič; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Martin Hruška 25 - Tomáš Hlava 29; po třetinách: 2:2, 1:2, 4:1
59:59 Střely ve třetí třetině.. 16:12
59:59 Komentář trenéra domácích Daniela Huliče: Utkání začalo minutou ticha (ještě jednou upřímnou soustrast do Ústí), a končilo naším šikovným otočením v posledních minutách zápasu. Nous Sommes Charlie. Je Suis Charlie. Komentář trenéra hostí Tomáše Syryčanského: škoda ztraceného celkem dobře rozehraného utkání. Domácí nás tradičně 'zmlátili' tj. předčili v tvrdosti a důrazu na brankovišti.
59:34 Litvinov drží balónek a končí zápas.
59:25 GÓL SK Bivoj Litvínov! 7:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #11 Ondřej Kašpárek (7:5)
58:57 Timeout SK Bivoj Litvínov
58:57 Time out domácí.
57:33 Ústí odvolalo brankáře.
56:13 Timeout Florbal Ústí
56:13 GÓL SK Bivoj Litvínov! 6:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #29 Daniel Hulič (6:5)
56:13 Time out hostů.
56:13 Nádhernou akci rozjel Daniel Hulič a na konci krásnou střelou zakončil Viktor Hocelík.
53:55 GÓL SK Bivoj Litvínov! 5:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #37 Lukáš Černý, asistoval #29 Daniel Hulič (5:5)
53:55 Vynikající přihrávku rozdal Daniel Hulič kde nekompromisně zakončil Lukáš Černý.
50:13 Litvinov hezky kombinuje a ústí nedokáže držet nervy a začíná ostře faulovat.
48:14 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:5
47:12 Na obouch stranách se to začíná vyostrovat.
44:56 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Hynek Nikolič bez asistence (3:5)
44:28 Další minuty nic nepřináší a hra se přelévá z jedné strany na druhou.
40:32 Hned v prvních 20 vteřinách Litvínov dostává šanci, ale bohužel přestřelují.
39:59 Střely ve druhé třetině.. 10:11
38:29 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Tomáš Brom, asistoval #17 Viktor Kopecký (3:4)
37:33 V polovině oslabení Ústí dává gól po odraženým míčku.
35:52 Do breaku se dostali domácí, konečná střela končí nad brankou Ústí.
33:12 Po důrazu před brankářem Litvínova, Ústí dává vyrovnávací branku.
32:53 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (3:3)
30:32 Zatim jsou na obouch stranách znatelné chyby v rozehrávce a vznikají gólový šance.
28:04 Střela Chládka se otřela o horní tyč.
25:57 Litvínov rozehrál roh rychlým způsobem, na konci byla přihrávka krosem, ale střela nebyla tak razantní a brankář Ústí chytá.
22:32 V druhé třetině jsou zatím více na míčku domácí. Brankář Ústí ale chytá.
21:51 GÓL SK Bivoj Litvínov! 3:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #12 Jaroslav Kropáček (3:2)
21:25 Domácí po hezké souhře vstřelují vedoucí gól.
19:59 Střely v první třetině.. 10:7
19:24 GÓL SK Bivoj Litvínov! 2:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #12 Jaroslav Kropáček bez asistence (2:2)
18:51 Ústí dostalo nabídku trestného střílení, přes výtečného brankáře Hrušku nedokazálo proměnit.
17:58 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #10 Jan Werner (1:2)
15:43 Ústí tlačí na Litvínov,ale obrana úspěšně blokuje.
13:51 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #17 Viktor Kopecký.
12:30 GÓL Florbal Ústí! 0:2
11:24 Do Litvínovské haly zavítalo přibližně 15 fanoušků z Ústí.
04:38 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Tomáš Huslička, asistoval #6 Michal Glatz (0:1)
04:38 Po rychlé předávce na pravé křídlo, Ústí dává první branku.
02:32 Utkání se zatím přelévá z jedné strany na druhou.