5:6
    Vanda FIDRMUCOVÁ
    (Federselová)

Florbal Chomutov - TJ Sokol Brno Židenice B 5:6p
branky: 3. Klára Chmelová, 4. Kateřina Pisárová, 40. Julie Brandová, 42. Jitka Krajčová, 48. Klára Chmelová - 5. Kateřina Kouřilová, 15. Tereza Šotkovská, 53. Eva Mayerová, 58. Petra Drápalová, 59. Veronika Kubásková, 65. Vanda Fidrmucová; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Jiří Šrot; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martina Lerchová 41 - Vendula Nováková 28; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:3, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
64:34 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #78 Vanda Fidrmucová, asistoval #27 Aneta Federselová (5:6)
64:34 Komentář domácího 'Dnes šlo o velmi vyrovnané utkání, hráčky předvedly výborný výkon na obou stranách. Děkuji svým hráčkám za bojovnost a soupeři přeji hodně štěstí do dalších bojů.'
64:34 Komentář trenérky hostí: 'Padesát minut Chomutov více chtěl a byl lepší, zaslouženě vedl. Naštěstí pro nás, jsme se dnes vzchopili v posledních minutách a stihli srovnat, v prodloužení jsme pak obrat dokonali. Děkujeme soupeři a zejména perfektní zdravotnici.'
64:33 Počet střel v prodloužení: Chomutov 1, Židenice 6 Celkem: Chomutov 33, Židenice 47
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Počet střel ve III. třetině: Chomutov 10, Židenice 17
58:02 Timeout Florbal Chomutov
58:02 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #24 Veronika Kubásková, asistoval #69 Martina Horáková (5:5)
57:07 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #14 Tereza Šotkovská (5:4)
52:22 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #30 Eva Mayerová bez asistence (5:3)
47:56 Timeout TJ Sokol Brno Židenice B
47:56 GÓL Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Klára Chmelová z trestného střílení (5:2)
45:38 Chomutov v plném počtu.
41:22 GÓL Florbal Chomutov! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Jitka Krajčová, asistoval #19 Viktorie Schoberová (4:2)
39:59 Počet střel ve II. třetině: Chomutov 11, Židenice 11
39:56 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #12 Julie Brandová bez asistence (3:2)
19:59 Počet střel v I. třetině: Chomutov 11, Židenice 13
14:16 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #14 Tereza Šotkovská, asistoval #6 Pavla Buráňová (2:2)
04:06 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #11 Kateřina Kouřilová, asistoval #8 Jana Kováříčková (2:1)
03:17 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Kateřina Pisárová, asistoval #92 Jitka Krajčová (2:0)
02:54 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Klára Chmelová bez asistence (1:0)