8:3

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

1. SC TEMPISH Vítkovice - Únětická 12° Tatran Střešovice 8:3
branky: 2. Hana Sedmíková, 6. Monika Zikmundová, 8. Michaela Šponiarová, 17. Justyna Rudzińska, 26. Eliška Planková, 32. Ivana Šupáková, 35. Hana Uimonen, 39. Michaela Šponiarová - 50. Lenka Faltusová, 51. Žaneta Reková, 58. Žaneta Reková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 413; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 10 - Eliška Drbalová 42; po třetinách: 4:0, 4:0, 0:3
60:00 Vyjádření trenéra Vítkovic, Richarda Urbana: První třetina byla z našeho pohledu výborná. Stav 4:0 byl pro soupeře milosrdný. Od zranění Zuzky ve druhé části šla koncentrace výrazně dolů, což by s jinými soupeři mohlo být zlé.
60:00 Vyjádření trenéra Tatranu, Miroslava Vybírala: Jsem hrdý na svůj tým, protože ve 3.třetině ukázal svou sílu, vrátil se do zápasu, a třemi brankami tuto třetinu vyhrál (3:0). Samozřejmě musíme vychytat detaily a zapracovat na nich, ale máme na čem stavět. Děkuji soupeři za utkání v krásném prostředí, divákům za atmosféru a mým holkám za předvedený výkon!
60:00 Domácí hráčky dovedly v pohodě zápas k vítěznému konci i přes nepovedenou třetí třetinu
60:00 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 24 Koníčková, Tatran - 86 Faltusová.
60:00 Střely ve 3. třetině 16:7, střely celkem 50:13
57:23 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 8:3
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #4 Žaneta Reková, asistoval #95 Adéla Kramperová (8:3)
57:23 Kramperová se přece jen prosazuje.
57:02 Opět Kubíčková, proti ráně Kramperové, domácím se přesilovka nevede.
55:30 Výborně zasáhla Kubíčková proti brejku Faltusové
54:07 Paloncyová hledala vzduchem Koníčkovou, která jen tak tak, že míček neposlala ze vzduchu do branky.
53:41 Hra je nyní dost neurovnaná.
51:42 Tyč nastřeluje pro změnu Koníčková
50:57 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 8:2
50:57 Náhodně odražený míček přesně uklidila pod horní tyč Kramperová
49:58 GÓL Únětická 12° Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #86 Lenka Faltusová bez asistence (8:1)
49:58 Akce ovšem pokračovala a Tatran se dočkal snižujícího gólu z hole Faltusové
49:53 Reková málem úspěšně zakončila svůj brejk.
49:13 Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
46:14 Koníčková i Halfarová střílejí pouze do Drbalové.
44:40 Aktivní Faltusová opět prověřila pozornost domácí Kubíčkové.
43:51 Husková ani Planková míček do branky neprocpaly
42:52 Faltusová míří pouze vedle.
41:57 V posledním dějství jsou zatím aktivnější hráčky Tatranu.
40:00 Střely ve 2. třetině 12:2
38:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #7 Zuzana Halfarová (8:0)
38:59 Po třetí tyčce Halfarové v této třetině přesně doráží Míša Šponiarová
37:46 Domácí kapitánka vzápětí nabila ke střele Justyně Krzywak, tu ale vychytala Drbalová.
37:26 Ferenčíková zblízka těsně míjí.
36:32 Hostující Chaloupková se pokusila zahrozit ale její snaha vyšla naprázdno.
35:00 Dnešní utkání sleduje 413 diváků! Děkujeme :)
34:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Hana Uimonen, asistoval #7 Zuzana Halfarová (7:0)
34:31 Spolupráce Halfarová-Koníčková tentokrát zafungovala opačně a znamená vedení domácího celku o 7 branek.
34:00 Vítkovice nyní drží míček a čekají na příležitost.
32:36 Kociánová zastavuje brejk hostí.
31:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková, asistoval #51 Natálie Martináková (6:0)
31:26 Šupáková se trefuje přesně na bližší tyč.
29:48 Vypadá to, že zraněná Zuzka Šponiarová v dnešním zápase pokračovat nebude. Snad se nebude jednat o nic vážného.
28:35 Koníčková krásně našla Halfarovou, která opět zazvonila na tyčku
25:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Eliška Planková, asistoval #51 Natálie Martináková (5:0)
23:34 Tatáž hráčka nastřeluje vzápětí tyč.
22:32 Halfarová se neúspěšně pokusila dostat sražený míček ze vzduchu do branky
22:15 Na vlastním brankovišti zůstává ležet mladší ze sester Šponiarových a drží se za koleno. Nevypadá to příliš hezky.
21:45 V domácím brankovišti ovšem zůstává ležet zraněná Zuzka Šponiarová.
21:40 Kubíčková zlikvidovala samostatný únik jedné z hráček Tatranu
20:00 Střely v 1. třetině 22:4
19:02 Drbalová zasahuje i proti dobré střele Klapitové.
18:30 Vítkovice se brání s přehledem
17:11 V oslabení uniká Halfarová a zasahovat opět musí Drbalová.
16:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (4:0)
16:18 Ale napotřetí jí to již nevyšlo, Ferenčíková uvolnila polskou legionářku a ta neměla problém trefit odkrytou branku.
15:57 Drbalová opět zasahuje proti stejné hráčce.
14:44 Po přihrávce Huskové předvedla Drbalová výborný zákrok proti Justyně Krzywak.
13:28 Ferenčíková našla Zuzku Šponiarovou ale její střelu pohotově zblokovala Reindlová
12:32 Převaha Vítkovic je nyní znatelná
10:47 Gólmanka hostí si poradila i s pokusem Ďuríkové a dorážkou Plankové
08:11 Střelu Huskové vyráží Drbalová
07:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová bez asistence (3:0)
07:08 První 'normální' gól v zápase střílí domácí Michaela Šponiarová a stav je již 3:0
05:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Vlastní branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #20 Monika Zikmundová (2:0)
05:23 Další dárek ke čtvrtstoletí domácího klubu dává domácím dalším vlastním gólem tatranská Zikmundová.
03:28 Nebezpečným brejkem se prezentovala jedna z útočnic hostí.
01:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Vlastní branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil #13 Hana Sedmíková (1:0)
01:24 Smolným vlastním gólem dostává domácí do vedení Sedmíková.
00:13 Michaela Šponiarová hned na začátku prověřila hostující Drbalovou
00:00 Dobrý den vítáme Vás při sledování online přenosu extraligového zápasu žen mezi týmy 1. SC. Tempish Vítkovice a Únětická 12 Tatran Střešovice, který je součástí Souboje Šampiónů v porubské RT Torax aréně.