• 61 60:14
    7:8
    (Souček)

Sokol Pardubice - FbC Hradec Králové  7:8p
branky: 14. Adam Šmíd, 21. Lukáš Prix, 22. David Žáček, 22. Lukáš Prix, 33. Tomáš Číhař, 39. Petr Černý, 58. Lukáš Kučera - 5. Matěj Mikšovský, 31. David Stružinský, 34. Matěj Mikšovský, 35. Matyáš Velc, 43. Adam Weisser, 43. Lukáš Kašpar, 51. Ondřej Souček, 61. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 187; zásahy brankářů: Martin Zahálka 16 - Tomáš Hejčl 29; po třetinách: 1:1, 5:3, 1:3, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
60:15 Komentář trenéra hostí Jakuba Černého: Dnešní vítězství se nerodilo lehce, je však zasloužené. Výjimkou výpadku na začátku 2. třetiny jsme si šli tvrdě a odhodlaně za vítězstvím. Jsme na kluky pyšní. Výhra v derby je nejlepším možným impulsem do dalších zápasů. Soupeři díky za utkání.
60:15 Komentář trenéra domácích Milana Randy: Zápas jsme si prohráli vlastní nedisciplinovaností na začátku třetí třetiny, postup do osmifinálové skupiny A však máme stále ve svých rukou. Děkujeme přítomným divákům.
60:14 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #86 Ondřej Souček (7:8)
60:14 Mikšovský se vytočil na mantinelu a střelu mezi nohy Zahálky rozhoduje dnešní dramatické utkání.
60:01 Budeme svědky prodloužení 3 na 3
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely ve třetí třetině: Domácí - 11, hosté - 10
59:49 Šmídova střela těsně vedle šibenice, blížíme se do prodloužení.
57:12 GÓL Sokol Pardubice! 7:7
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera, asistoval #48 Lukáš Prix (7:7)
57:12 Kučera střelou z Prixova místa vyrovnává.
54:50 Hradec se uchýlil k ryze defenzivní taktice.
53:37 Prix snad po desáté z podobné pozice od mantinelu,opět mimo.
52:48 Vojtěch Kaluža se konečně vrací mezi své spoluhráče na střídačku.
50:24 Hosté se po zmrtvýchvstání dostávají do vedení.
50:23 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #86 Ondřej Souček, asistoval #31 Dalibor Vlášek (6:7)
49:35 Erbs v samostatném úniku nevyzrál na Zahálku!
47:50 Hra je hodně neuspořádaná, diváci si musí připadat jako na tenise
45:15 Publikum mohutně povzbuzuje - bohužel pro domácí nejvíce jsou slyšet příznivci Hradce.
44:22 Žáček teď snad poprvé ve třetí části zaměstnal Hejčla. Střela pouze orazítkovala boční konstrukci branky.
42:58 Timeout Sokol Pardubice
42:58 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Lukáš Kašpar, asistoval #29 Adam Ruprich (6:6)
42:58 Po problémech s časomírou se hra opět rozběhla. Hradec využil další přesilovku a rázem máme vyrovnaný stav.
42:02 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Adam Weisser, asistoval #29 Adam Ruprich (6:5)
40:37 Rozhodčí Čížek se teď s domácím týmem nemazlí, posílá hráče jednoho za druhým na trestnou lavici.
40:01 Začala nám třetí třetina.
39:59 Nesmírně zajímavá třetina, Hradec využil prakticky každou příležitost ke vstřelení branky, Sokol naopak velká množství šancí zahodil, přesto se zatím drží ve vedení.
39:59 Střely ve druhé třetině: Domácí - 13, hosté - 5
38:40 GÓL Sokol Pardubice! 6:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #93 Petr Černý, asistoval #47 Adam Šmíd (6:4)
38:40 Po několika šancích Hradce se paradoxně radují domácí.
34:45 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #45 Matyáš Velc bez asistence (5:4)
34:45 Zahálka neudržel horký brambor a Hradečtí se dostává na dostřel.
33:39 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:3
33:39 Mikšovský nadvakrát dotlačil míček do prázdné branky po přihrávce Součka. No, hosté po prospaném úvodu třetiny snižují a dnešní utkání tím dostává nový náboj.
32:52 Petržela nádherně našel volného Číhaře, který uklízel do odkryté branky.
32:51 GÓL Sokol Pardubice! 5:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #66 David Petržela (5:2)
30:44 Hosté snižují zásluhou Stružinského střely od mantinelu.
30:43 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #93 David Stružinský, asistoval #99 Lukáš Kašpar (4:2)
29:56 Hra ve čtyřech nabídla zajímavé protiútoky na obou stranách, avšak bez gólového potvrzení.
27:10 Trenérská lavička hostů není evidentně spokojena s výrokem rozhodčího, došlo ke slovní přestřelce.
25:20 Grygarčík se dostal do zajímavé příležitosti, vlivem skóre zřejmě ještě hledal lépe postaveného spoluhráče, nikoho však svou přihrávkou ke skórování nevybídl
24:09 Hradec nemá na co čekat, začíná vysouvat obranný blok
23:25 Hra se začíná přiostřovat
21:58 Prix přidává branku z trestného střílení, Hradec je zatím hodně mimo.
21:57 Timeout FbC Hradec Králové
21:57 GÓL Sokol Pardubice! 4:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix z trestného střílení (4:1)
21:16 Bleskově využitá přesilovka, Černého střela se zastavila o tyčku v malém brankovišti, nejlépe se zorientoval Žáček a pohodlně dopíchnul míček do branky.
21:15 GÓL Sokol Pardubice! 3:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #83 David Žáček, asistoval #93 Petr Černý (3:1)
20:26 Šmíd našel Prixe, který střelou do protipohybu posílá svůj tým do vedení.
20:25 GÓL Sokol Pardubice! 2:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #47 Adam Šmíd (2:1)
20:01 Máme tu zahájení druhé periody, tentokrát buly pro hosty.
19:59 Střely v první třetině: Domácí - 12, hosté - 8
19:55 Slabý v posledních vteřinách střelou od poloviny nadělal problémy Hejčlovi.
18:40 Mela před brankou hostí, Žáček ani Petržela nedokázali trefit kulatý nesmysl na určené místo.
17:30 Prixův několikátý pokus, opět neúspěšný
16:10 Hra se nyní uklidnila, oba týmy se snaží neudělat chybu v rozehrávce.
14:40 Verner ve velké příležitosti, pouze do masky golmana.
13:05 Přesilovka využita, Šmíd našel skulinku v obranném bloku a překonal střelou tahem Hejčla.
13:04 GÓL Sokol Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #35 Lukáš Slabý (1:1)
11:20 Hejčl předvedl dva náročné zákroky proti střelám Černého a Prixe. Jen co skončilo první vyloučení, budeme svědky další přesilovky domácích.
09:10 Rozhodčí signalizují vyloučení hostí.
08:01 Dnes je to opravdové derby - tribuny jsou velice slušně zaplněné.
07:18 Hosté zatím míří v přesilové hře velice nepřesně.
04:03 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #77 Adam Weisser (0:1)
04:03 Hosté se bleskově dostali z obrany až do útoku, Mikšovský poté jednoruč překonal Zahálku.
03:25 Zahálka nyní předvedl pohotový zákrok proti střele z velkého brankoviště.
02:12 Hradečtí se po prvních střídáních oklepali a zkoušejí pozornost Zahálky.
00:01 První vhazování pro domácí Sokol
00:00 Dobré sobotní odpoledne ze sportovní haly Dašická. Dnes je na programu východočeské derby v rámci 4. kola juniorské KB ligy mezi domácím Sokolem a hostujícím Fbc Hradcem Králové. Sokol zatím získal 6 bodů za dvě přesvědčivá vítězství, hosté v minulém kole ukořistili první body za výhru v prodloužení. Zajímavé utkání má před sebou hráč hostí #77 Adam Weisser, který ještě v loňské sezoně oblékal dres se Sokolem na prsou.