43
  • 43 42:02
    Bohemians

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Panthers Praha 2:2
branky: 28. Jan Malič, 28. Tomáš Otcovský - 3. Karel Petrák, 40. Jakub Žiška; rozhodčí: Filip Leibl - Tomáš Kostinek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 18 - Svatopluk Daněk 22; po třetinách: 0:1, 2:0, 0:1
45:00 komentář trenéra hostů Koláře: Dnes byla Bohemka k poražení. Herní výpadek ve druhé třetině a neproměnné šance nás stály všechny tři body. Děkuji soupeři za vypjatý zápas do poslední sekundy.
45:00 komentář trenéra domácích Folaufa: z naší strany laxní přístup, špatný pohyb, z toho plynoucí ztráty míčku, neproměněné jednoduché střely. děkujeme za zápas soupeři, rozhodčím a divákům.
44:19 Šance střídá šanci!
43:27 Dalekonosná střela Formana letí daleko nad
42:02 Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
42:02 Napětí v hale by se dalo krájet
41:41 Forman zlomil florbalku, ale ne svojí
39:57 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #12 Karel Petrák (2:2)
39:57 Žiška srovnává!
39:27 Otcovský sbírá dvojky jak na běžícím páse.
39:09 Vyloučen hráč #71 Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře
36:34 A ozval se i kotel hostů.
34:45 Ze střídačky Panthers slyšíme jen samé hej, hej, ale rozhodčí zůstavají klidní a nepískají
31:19 Ouu, zvoní tyč!
29:59 Střely po 2. třetině Bohemians: 10 Panthers: 6
29:37 Vyloučen hráč #3 Martin Kadlec družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení
29:07 Forman si vylámal zuby opět na golanu Panthers!
29:07 Svatopluk opět čaruje!!
27:53 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #71 Tomáš Otcovský, asistoval #24 Vojtěch Bílek (2:1)
27:53 2 slepené goly posílají Bohémku do vedení!
27:03 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #24 Vojtěch Bílek (1:1)
24:16 Vidíme vyrovnanou hru 4 na 4
23:43 Vyloučen hráč #71 Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
23:23 Vyloučen hráč #4 Marek Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
22:40 Tvrdý faul kolenem a Bohemka bude mít přesilovku!
21:45 Járka se opřel do Waldhausera. Ten odletěl jako pírko
19:57 Zdá se že trenér hostů je nespokojen.
17:05 Nuda, nuda, nuda. Slova co vystihují dnešní zápas.
15:05 Uvodní buly 2. třetiny vyhrává Forman.
14:59 Střely: Bohemians: 7 Panthers: 5
14:31 Výborný zákrok Zavřela!
12:41 Malič prolomil střeleckou smůlu Bohemky a upravuje na 1:1
10:59 Střela Mašáta míří těsně nad, to může Pantery mrzet.
09:50 Golman Panthers se dneska asi dobře vyspal, jeho zákroky jsou neskutečné!
07:40 Ani 2 fauly Petráka nezastaví. Fantastická práce s míčkem!
07:11 Vyloučen hráč #77 Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
05:10 Bohemians se marně snaží dostat do zápasu.
02:44 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (0:1)
02:44 Panthers se ujímají vedení!