(Natov)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Technology Florbal MB 4:5p
branky: 6. Matěj Kostka, 11. Lukáš Kvapil, 27. Lukáš Volek, 33. František Vykopal - 3. Jaromír Ekl, 40. Milan Tomašík, 44. Jan Natov, 55. Jan Jelínek, 63. Jiří Curney; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 326; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 24 - Lukáš Bauer 8; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích Michala Kvapila: 'Byl to velice těžký zápas, který jsme čekali. Naše hra oproti nedělnímu zápase se hodně zlepšila, předvedli jsme konečně nasazení a bojovnost, musíme ještě zvýšit důraz v osobních soubojích. Soupeř se přitáhl dvěma důležitými přesilovkami a prodloužení už rozhodl. Přesto děkuji týmu za vynikající předvedený výkon. Soupeři gratuluji a přeji šťastnou cestu domů.'
65:00 Komentář trenéra hostů Jan Pazdery: 'Těžký zápas, který jsme čekali. Výpadek v první desetiminutovce druhé třetiny, kdy nám soupeř odskočil na 4:1 nás stál 3 body. Tým musím pochválit za předvedenou hru, při které jsme si vytvořili velké množství šancí v druhé polovině zápasu.'
65:00 Střely celkem 12:29.
65:00 Střely v prodloužení 0:6.
65:00 Ukončení prodloužení
62:40 GÓL Technology Florbal MB! 4:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #88 Jan Natov (4:5)
62:40 Je rozhodnuto, jak jinak, než střelou ze středu a střelce byste taky uhodli.
62:25 Pešat nejdříve netrefil prázdnou bránu (Bolka klasicky zkouší powerplay) a následně špatně došlápl, zdá se, že sám momentálně stát nemůže.
62:04 Curney to zkusil zatím 5x, vždy z toho vyšel vítězně Michajlovič.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí 4:10 pro MLB. Z toho je patrné, kdo měl k vítězství v normální hrací době blíž. Nicméně jdeme do prodloužení.
59:56 4 sekundy před koncem předvedl Michajlovič další famózní zákrok, tentokrát proti dalekonosné střele Tomašíka.
59:00 Chyby Panterů v závěru dávají naději Bolce.
55:24 Tokoš centroval před bránu a div, že se míček neodrazil do Pacinovy svatyně. Celkově dnes sledujeme spoustu záludných odrazů kolem obou brán.
54:31 GÓL Technology Florbal MB! 4:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #33 Jan Jelínek, asistoval #88 Jan Natov (4:4)
54:30 Jelínek trefuje ze středu a je vyrovnáno.
54:00 Můžu znovu konstatovat, že vidíme oboustranné chyby, což ale možná dělá zápas ještě zajímavější.
53:04 Pešat to rozběhl směrem dopředu, dával na Jurčíka a ten zatím mířidla neseřídil.
52:47 Jelínek zblízka nad.
52:00 Nagy jako správný kapitán podržel míček a získal cenné sekundy.
50:53 Timeout Technology Florbal MB
49:46 Tomašík dostal míček z pozice, odkud se góly dávají, ovšem obrana domácích byla rychlejší. Na druhé straně sprintoval opět Volek, backhandem netrefil.
48:39 Natovovi se v momentě, kdy měl času dost, nepovedla střela zdaleka tak, jak by chtěl.
47:32 Standardka opět z nebezpečné pozice pro Boleslav, ale jako už několikrát, i tahle skončila jako zablokovaná.
46:17 Gál dostává hodně míčů na pravé křídlo, ale zatím se mu z toho nepovedlo nic vymyslet.
44:50 Středočeši chytli tempo a momentálně šelmy moc ke hře nepouštějí.
43:28 GÓL Technology Florbal MB! 4:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (4:3)
43:21 Vyloučen hráč #23 Martin Szweda družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
43:02 Kvapil teď ztečoval mimo po chybě jednoho ze spoluhráčů.
42:35 Pluhař v další příležitosti přestřelil.
41:30 Boleslav v tlaku, ale má chvílemi trochu mezírky v obraně.
40:21 Nagy rychle rozehrát na Gála, který vzápětí hledal Zapletala, ale náhra už byla moc dlouhá.
40:00 Budeme zvědaví, jestli ve třetí třetině uvidíme i nadále urputný florbal a nebo i nějaké ty krásné akce a hru nahoru - dolů.
40:00 Střely ve druhé třetině 5:7 pro MLB.
39:46 GÓL Technology Florbal MB! 4:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #71 Milan Tomašík, asistoval #33 Jan Jelínek (4:2)
39:45 Tomašík zkušeně trefuje.
39:12 Vyloučen hráč #21 Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
38:20 Natov obešel svého strážce, nahrávka ale nikoho nenašla, následně Curney ani Pluhař nepřekonali Pacina, teď se muž v domácí bráně vyznamenal.
36:31 Míček se tam teď záhadně odrážel, ale naštěstí pro domácí se opět odrazil vedle.
35:46 Bolka teď roztáčela kolotoč, ale Curney v šanci trestuhodně přestřelil.
32:56 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #77 Lukáš Volek (4:1)
32:55 Dnešní představení musím prohlásit za životní zápas Lukáše Volka.
32:26 Gál vybojoval míček, ale v šanci byla jeho střela zblokována. Bauer získal míček a hned vyhazoval na Curneyho, ale i jeho střela byla zblokována.
31:11 Kvapil sice nahrávkou poslal Szwedu do rohu, ale u následného pasu před bránu chyběl kousek, aby to našlo adresáta.
30:00 Tokoš s Tomašíkem vypadají, že jsou nyní ve formaci spolu, tohle bude asi zábava bránit.
27:50 Gál krásně přenechal Zapletalovi, jehož backhand neprošel.
26:14 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 3:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Lukáš Volek, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:1)
26:14 Lukáš Volek mění náskok na dvougólový.
25:20 Pešat místo odkryté klece trefil boční síť.
24:55 Vidíme na hřišti bitvu o každý centimetr, ale zároveň s množstvím nepřesností, zajímavá kombinace.
24:19 Ze souboje v rohu vyšel nejhůře Rožnovják, hrající proti svému bývalému týmu, momentálně je ošetřován.
22:52 Tygří skok Michajloviče proti střele z dálky, dorážku následně forvard Bolky neprocpal.
21:56 Tokoš si neprohodil beka a zahnal se tím pádem do rohu.
20:05 Zdá se, že na druhou třetinu se nám probrali i diváci.
20:00 Střely v první 3:6 pro MLB.
19:45 Na závěr jsme viděli pár sporných situací, ale nic k dvojce nevedlo.
18:43 Tentokrát nebezpečná standardní situace pro domácí, ale Boleslav úspěšně blokovala.
18:21 Bína mohl jít do šance, ale zpracovával nad hranicí kolen.
17:55 Standardka z nebezpečné pozice, střela hostí ale šla těsně vedle.
17:32 Petřík nejdříve čistě zabránil jednomu z hostí v zakončení, dalšího muže v černém vychytal Michajlovič.
16:40 Pešat se v tísni nenechal obrat dvojicí Tokoš - Ekl.
15:00 I tak jsou ale boleslavští více na míčku.
13:55 Domácí jsou mnohem živější než na začátku a Středočechům to dělá potíže.
12:39 Curney byl možná sám překvapený, že se k němu míček dostal a netrefil ideálně.
12:07 Gál byl volný na středu, jeho pokus na vzdálenější Bauer měl.
10:25 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #74 Lukáš Kvapil, asistoval #77 Lukáš Volek (2:1)
10:24 Skóre je otočeno a Panteři vedou.
09:41 Ekl chtěl počkat a překvapit nahrávkou místo střely, což nevyšlo.
08:22 Kříž do prava hostům zas vyšel a vzhledem k dalším odrazům mohli být domácí rádi, že opět neprohrávají.
06:40 Ani jednu situaci jsem bohužel neviděl, ale Šelmy potrestaly první trest zápasu.
05:51 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #26 Matěj Kostka, asistoval #91 Lukáš Petřík (1:1)
05:09 Vyloučen hráč #23 Tomáš Kadlec družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za držení
04:35 Tokoš netrefil skákavý míček před bránou, štěstí pro Pantery.
03:26 Šelmy se za tři a půl minuty zatím pořádně nedostaly k míčku.
02:11 GÓL Technology Florbal MB! 0:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #10 Jaromír Ekl, asistoval #71 Milan Tomašík (0:1)
02:10 Nedorozumění domácích vede ke gólu z dorážky.
01:08 Zakonov to zkusil drze středem, následovalo zakončení Natova, jež bylo zblokováno.
00:38 Hosté v černém zatím u míčku.
00:00 Avizuji, že zápas by měl začít zhruba v 19:20 h z důvodu dopravních komplikací a tím pádem pozdního příjezdu hostujícího týmu.
00:00 Zdravím z Otrokovic, Panteři se ve třetím utkání potkají se svým oblíbeným soupeřem z Mladé Boleslavi. V předcházejících dvou zápasech smetli Brno 11:3 a potom prohráli v Kutné Hoře se Spartou 5:2. Díky zvláštnímu rozpisu je tohle naopak pro Středočechy první představení ročníku.