• 60 59:42
    7:9
    (Matěj)

Panthers Praha B - Prague Tigers 7:9
branky: 24. Martin Kostřica, 29. Petr Škoda, 30. Martin Vacenovský, 43. Petr Škoda, 48. Josef Zelinka, 53. Kryštof Malý, 58. Lukáš Pokorný - 6. Vítězslav Matěj, 15. Tomáš Pytl, 18. Tomáš Táborský, 19. Vítězslav Matěj, 30. Michal Pánek, 44. Dominik Vorlíček, 47. Vítězslav Matěj, 54. Vojtěch Zmrzlík, 60. Tomáš Táborský; rozhodčí: Jakub Cigl - Broněk Bryson; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Jan Kobza 22 - Pavel Malý 30; po třetinách: 0:4, 3:1, 4:4
60:00 Komentář trenéra domácích M.Mattese: Je neuvěřitelné, jak se kluci dokázali po tragické první třetině vrátit do zápasu. Bohužel nám chybělo potřebné štěstí, abychom obrat dotáhli do vítězného konce.
60:00 Komentář vedoucího hostí (Vladimír Jambor): V první třetině jsme navázali na konec předešlého utkání. Soupeř poté přidal pod kotlem, ale dnes rozhodlo tygří srdíčko.
60:00 Střely na branku celkem: Panthers 37 - Tigers 31
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Panthers 14 - Tigers 12
59:42 GÓL Prague Tigers! 7:9
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Táborský, asistoval #55 Vítězslav Matěj (7:9)
58:55 Timeout Prague Tigers
57:33 GÓL Panthers Praha B! 7:8
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #39 Lukáš Pokorný z trestného střílení (7:8)
53:36 GÓL Prague Tigers! 6:8
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #37 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #11 Tadeáš Brož (6:8)
52:35 GÓL Panthers Praha B! 6:7
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #74 Kryštof Malý, asistoval #54 Josef Zelinka (6:7)
47:48 GÓL Panthers Praha B! 5:7
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #54 Josef Zelinka, asistoval #9 Matěj Dopita (5:7)
46:24 GÓL Prague Tigers! 4:7
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #37 Vojtěch Zmrzlík (4:7)
43:51 GÓL Prague Tigers! 4:6
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #76 Dominik Vorlíček z trestného střílení (4:6)
42:18 GÓL Panthers Praha B! 4:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #97 Martin Mattes (4:5)
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Panthers 12 - Tigers 11
37:43 Vyloučen hráč #55 Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře
33:44 Vyloučen hráč #96 John Adam Hodek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:34 GÓL Prague Tigers! 3:5
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Michal Pánek, asistoval #68 Adam Barbořík (3:5)
29:17 GÓL Panthers Praha B! 3:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #32 Martin Vacenovský bez asistence (3:4)
28:20 GÓL Panthers Praha B! 2:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #72 Martin Kostřica (2:4)
23:09 GÓL Panthers Praha B! 1:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #72 Martin Kostřica, asistoval #70 Tomáš Marhefka (1:4)
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Panthers 11 - Tigers 8
18:12 GÓL Prague Tigers! 0:4
17:30 GÓL Prague Tigers! 0:3
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #27 Tomáš Táborský, asistoval #76 Dominik Vorlíček (0:3)
14:32 GÓL Prague Tigers! 0:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #23 Tomáš Pytl bez asistence (0:2)
11:42 To snad ani nešlo zahodit, ale jak je vidno, všechno jde, když se chce! I když v tomto případě spíše nechce. Pytl měl před sebou prázdnou bránu a kolem sebe kilometr čtvereční místa, přesto takmer zlomil brankovou konstrukci!
05:02 GÓL Prague Tigers! 0:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #11 Tadeáš Brož (0:1)