2
  • 45 44:06
    Vysoké Mýto

Orel Přelouč B - FTC Vysoké Mýto B 6:7
branky: 13. Přemysl Bulíček, 15. Přemysl Bulíček, 16. Jakub Minařík, 23. Jakub Minařík, 24. Tadeáš Knížek, 39. Přemysl Bulíček - 5. Petr Lesák, 12. Adam Kobr, 21. Milan Koubek, 24. Jiří Unzeitig, 38. Adam Kobr, 41. Marek Cifra, 41. Adam Kobr; rozhodčí: Jakub Březovský - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Jakub Albrecht 27 - Tomáš Olejár 20; po třetinách: 2:2, 3:2, 1:3
44:59 Střely: VM - 11 // 9 - Přelouč
44:45 Dnešnímu utkání přihlíží 106 diváků
44:06 Timeout FTC Vysoké Mýto B
44:06 Vyloučen hráč #27 Ladislav Jezdinský družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za sekání
44:06 Hra se obrací a Přelouč čeká oslabení
43:36 VM brání ve čtyřech a do pěti hráčů zbývá 5 sekund
43:20 Přelouč nastřelila horní tyč!
42:48 Zapas se stupňuje diváci tvoří skvělou atmosféru
42:09 Teď přišlo velmi přísné vyloučení pro FTC, hráč s míčem byl ve výhodě a přišlo údajné sekání - přes míč
41:58 Vyloučen hráč #2 Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
41:26 Timeout Orel Přelouč B
41:26 Vyloučen hráč #20 Lukáš Matějka družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
41:14 Vysoké Mýto se dostává k velkému obratu, ale čeká ho oslabení
40:58 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #10 Milan Koubek (6:7)
40:43 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 6:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #11 Marek Cifra, asistoval #10 Milan Koubek (6:6)
38:42 GÓL Orel Přelouč B! 6:5
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #12 Přemysl Bulíček, asistoval #6 Jan Pozler (6:5)
37:29 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:5
33:44 V hale je cítit vyrovnání, Vysoké Mýto zatím střelecky aktivnější
30:18 Vysoké Mýto začíná třetí část v oslabení, pozitivem je, že se hra trochu uklidnila
29:59 Střely: VM - 16 // 10 - Přelouč
29:32 Vyloučen hráč #10 Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost
26:34 Hra se kouskuje, je velmi agresivní a hráči kteří to komentují nevhodnými vulgarismy rozhodně na kvalitě nepřidává
23:41 GÓL Orel Přelouč B! 5:4
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #63 Tadeáš Knížek, asistoval #67 Petr Novák (5:4)
23:32 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 4:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #2 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Milan Koubek (4:4)
23:01 Jura Unzeitig předvedl krásnou tvrdou střelu při oslabení, brankář však přesně zakročil
22:46 Vyloučen hráč #17 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za blokování florbalky
22:11 GÓL Orel Přelouč B! 4:3
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #42 Jakub Minařík, asistoval #12 Přemysl Bulíček (4:3)
21:54 Brankář FTC při výhozu chtil protihráče za hlavu potom co mu bránil nedovoleně v brankovišti
20:53 Hra je velmi vyrovnaná, ale v posledních chvilkách ubylo akcí a střel na bránu
20:01 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #10 Milan Koubek, asistoval #6 Adam Kobr (3:3)
18:18 Aktuálně na náš první zápas FTC Vysoké Mýto B - Orel přelouč B je přítomných 93 diváků
16:52 Vyloučen hráč #27 Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:10 Vysoké Mýto je však aktivní a rozhodně nepolevuje v aktivitě
15:48 Hned ze začátku druhé části hosté po zásluze zvýšili
15:28 GÓL Orel Přelouč B! 3:2
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #42 Jakub Minařík, asistoval #6 Jan Pozler (3:2)
14:59 Střely: VM - 7 // 7 - Přelouč
14:53 Hráči si oplácejí souboje, hra je tak výrazně atraktivnější
14:30 GÓL Orel Přelouč B! 2:2
14:23 Hra je teď až dost agresivní
13:13 Ve hře jsou nyní i tvrdé osobní souboje, což ocenili několikrát diváci přítomní v hale
12:08 GÓL Orel Přelouč B! 1:2
Branku družstva Orel Přelouč B vstřelil #12 Přemysl Bulíček, asistoval #27 Ladislav Jezdinský (1:2)
11:30 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:2
10:23 Vyloučen hráč #27 Ladislav Jezdinský družstva Orel Přelouč B na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:35 Zatím je Přelouč jednoznačně střelecky aktivnější, ovšem přesnost si zapoměli doma
06:40 Krásná rychlá akce: Cifra, Unzeitig, Koubek
05:43 Vysoké Mýto v rychlém útoku Lesák minul
05:04 Přelouč měla po obdrženém gólu jasnou šanci do prázdné ale minula
04:45 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #17 Petr Lesák, asistoval #27 Josef Mikulecký (0:1)
04:18 Jan Pozler z týmu Přelouče teď prošel přes tři hráče a zastavil ho až brankář domácích
03:35 Z výhozu byl pouze aut u míče FTC
03:05 Přelouč drží míč na své polovině a bude vyhazovat
02:17 Přelouč je hodně aktivní a hra se přelévá ze strany na stranu
01:22 Přelouč předvedla zajímavou akci po levém křídle, ale byla zastavena a nedostala se ani ke střele
00:59 U míče zatím spíše Vysoké Mýto
00:44 Začátek utkání je pozvolný bez zbytečných faulů