4:2
    Filip VOZÁR
    (Jedlan)

Sokol Pardubice B - FbC Hradec Králové B 4:2
branky: 5. Matěj Kňava, 5. Tomáš Hanousek, 10. Jan Vosáhlo, 19. Jan Vosáhlo - 1. Šimon Bezpalec, 19. Filip Vozár; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2 + Matěj Kňava TT:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jaroslav Šafář ? - Martin Hládek ?; po třetinách: 3:1, 1:1
24:00 Ukončení 2. části
18:36 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #28 Filip Vozár, asistoval #9 Marek Jedlan (4:2)
18:16 GÓL Sokol Pardubice B! 4:1
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil #39 Jan Vosáhlo, asistoval #37 Vojtěch Král (4:1)
17:54 Vyloučen hráč #90 Šimon Musálek družstva Sokol Pardubice B na 2 minuty za sekání
13:49 Vyloučen hráč #2 Lukas Firszt družstva Sokol Pardubice B na 2 minuty za špatné střídání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:59 GÓL Sokol Pardubice B! 3:1
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil #39 Jan Vosáhlo bez asistence (3:1)
04:53 GÓL Sokol Pardubice B! 2:1
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil #48 Tomáš Hanousek, asistoval #39 Jan Vosáhlo (2:1)
04:53 Vyloučen hráč #9 Matěj Kňava družstva Sokol Pardubice B do konce utkání - technický trest
04:39 GÓL Sokol Pardubice B! 1:1
Branku družstva Sokol Pardubice B vstřelil #9 Matěj Kňava, asistoval #1 Jaroslav Šafář (1:1)
00:28 GÓL FbC Hradec Králové B! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #12 Šimon Bezpalec z trestného střílení (0:1)