(Novák)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Technology Florbal MB 3:5
branky: 9. Ondřej Vošta, 16. Mikuláš Krbec, 39. Martin Pražan - 25. Jiří Curney, 40. Jiří Curney, 59. Jan Natov, 60. Jan Natov, 60. Martin Tokoš; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 460; zásahy brankářů: Jan Barák 11 - Lukáš Bauer 16; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:3
60:00 Komentář k utkání domácího trenéra pana Podhráského: 'Tohle se strašně těžko hodnotí. Kluci odehráli výborný zápas, ale bohužel na konci jsme dostali hroznou ránu. Celé play off nás sráží mizerná produktivita a individuální chyby. Série ale ještě neskončila, tak se jdeme připravit na zítra! Díky fanouškům za skvělou atmosféru!'
60:00 Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Pazdery: Chodov dnes předvedl nejlepší výkon v sérii, díky tomu se hrál vyrovnaný zápas nejen výsledkově, ale i herně. V závěru zápasu jsme měli štěstí, což byla odměna za pracovitý a obětavý výkon pro náš tým po celou dobu utkání. Na zítřek potřebujeme dobře zregenerovat.
60:00 Střely celého zápasu: Chodov 19:16 Boleslav
60:00 Střely po třetí třetině: Chodov 6:9 Boleslav
59:44 Novák vyhodil na Tokoše a ten pečetí dnešní utkání.
59:43 GÓL Technology Florbal MB! 3:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #7 Tomáš Novák (3:5)
59:07 Curney žabkou našel Natova a ten trefil odkrytou klec.
59:06 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:06 GÓL Technology Florbal MB! 3:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (3:4)
58:53 Natov z výběhu trefil pod ruku Baráka a máme srovnáno.
58:52 GÓL Technology Florbal MB! 3:3
58:30 Boleslav to zkouší v 6 v poli.
57:30 Barák vytáhl skvělý zákrok proti Natovovi.
55:15 Chroust dojel Ondruška a Chodov si vyzkouší další přesilovou hru.
55:10 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost
53:00 Vávra protečoval Pražanovo nahození, trefil pouze tyč.
52:00 Curney to zkusil backhandem a těsně minul Barákovu svatyni.
50:10 Kašovský si půjde odpykat trest a Boleslav má výhodu přesilové hry.
50:07 Vyloučen hráč #12 Dan Kašovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
49:30 Nahození do brankoviště Chodova, Chodov hasí.
48:20 Pražan skvěle zablokoval střelu z pravé strany.
45:30 Chroust šel ze strany sám na Baráka a ten předvedl výtečný zákrok.
43:30 Chroust uvolnil Tomašíka na středu, jeho střela však letí nad.
43:00 Mikešovo nahození kryje Bauer.
42:00 Chodov uzamkl Boleslav na její polovině a snaží se vytvořit střeleckou pozici.
40:01 Úvodní buly vyhráli hosté a začínají na balonku.
40:00 Střely po druhé třetině: Chodov 7:4 Boleslav
39:58 GÓL Technology Florbal MB! 3:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #88 Jan Natov (3:2)
39:58 Curney propálil blok soupeře a Boleslav dává Chodovu gól do šatny.
39:20 Bauer předvedl skvělý zákrok proti Pražákovi.
38:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #21 Marek Vávra (3:1)
37:30 Podhráský zkusil překvapit Bauera, ale ten byl pozorný.
36:41 Novák dohrál Ondruška a půjde si odpykat trest. Chodov si vyzkouší první přesilovku dnes.
36:40 Vyloučen hráč #7 Tomáš Novák družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:00 Pražák od levého mantinelu prověřil Bauera.
34:00 Boleslav na balonku, Chodov se snaží pressovat, ale Bolka drží.
32:00 Střela od levého mantinelu byla zablokována Chodovskou obranou.
27:00 Pražák backhandem prověřil pozornost Bauera.
24:50 Tomašík našel Curneyho před odkrytou klecí a Curney zametl balonek za záda Baráka.
24:49 GÓL Technology Florbal MB! 2:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #71 Milan Tomašík (2:1)
24:00 Tomašík tvrdou střelou těsně míjí branku soupeře.
23:20 Vyloučen hráč #89 Mikuláš Krbec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky
22:00 Střela Řezáče zablokována.
20:01 Úvodní buly vyhráli domácí a začínají na balonku.
20:00 Střely po první třetině: Chodov 6:3 Boleslav
19:00 Boleslav hraje s balonkem na své polovině a čeká co soupeř provede.
17:00 Matejčík prověřil tvrdou střelou ze středu rameno Bauera.
15:25 Krbec se skvěle obtočil z poza branky do nebezpečného prostoru a pod Bauerovou rukou vsítil druhý dnešní gól.
15:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #27 Martin Řezáč (2:0)
12:00 Řezáč v dobré pozici těsně minu Bauerovu branku.
10:00 Bauer předvedl skvělý zákrok proti Mikešovi.
09:15 Chroust dohrál Baráka a Ondrušek si to nenechal líbit. Uvidíme hru 4 na 4
09:07 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vysoká florbalka
09:07 Vyloučen hráč #25 Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
08:10 Švajnýho střelu vyrazil Bauer před sebe a Vošta stál ve správný čas na správném místě a Chodov vede.
08:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #43 Marek Švajný (1:0)
07:00 Martin Řezáč pronikl hostující obranou jako nůž máslem, ztroskotal však na Bauerovi.
06:10 Matejčík se prodral do skvělé pozice, trefil však pouze spojnici branky.
05:00 Výtečný zákrok Baráka!
03:30 Nahození Kašovského zablokováno obranou.
02:30 Bína v dobré pozici minul branku Baráka.
01:00 Tvrdý začátek utkání plný soubojů. Zatím bez střely na branku.
00:01 Úvodní buly ovládli domácí a pouští se do útoku.