58
  • 58 57:01
    Litomyšl

Hornets Brno ZŠ Horní - FLORBAL LITOMYŠL 7:5
branky: 6. Lukáš Vašínek, 16. Tomáš Rak, 22. Jakub Matula, 26. Martin Janiczek, 36. Jakub Matula, 40. Patrik Fabián, 45. Jakub Matula - 7. Tomáš Boštík, 16. Štěpán Švec, 20. Ondřej Háp, 53. Štěpán Švec, 54. Jiří Žák; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Limberg 17 - Tomáš Hájek 14; po třetinách: 2:3, 4:0, 1:2
60:00 Komentář trenéra domácích: Z naší strany dnes trochu více upracované utkání, ale bojovností jsme si došli pro vítězství. To nám přinesla hlavně druhá třetiny, kdy jsme zvýšili důraz a zlepšili produktivitu našich útočných akcí. Musíme pracovat na koncovkách zápasů, kde nám chybí větší klid a zkušenost. Děkujeme soupeři i rozhodčím za zápas a těšíme se na středu!
60:00 Komentář trenéra hostů: Zápas byl poměrně vyrovnaný 1. třetina byla z naší třetiny velice slibná a bohužel ve 2. třetině jsme nedokázali navázat na stejné tempo u úrověň jako soupeř a dostali jsme čtyři góly. Třetí třetina byla o něco lepší avšak obrat se nám nepokusil. Soupeř ukázal svoje kvality. Děkujeme soupeři za dobrý zápas.
60:00 Celkový počet střel domácích: 21, hosté: 22
60:00 Střely domácí: 6, hosté: 7
58:28 Hostům rytmus bouchání do mantecu moc neladí.
57:16 Zmiňuji Marka Zapletala, aby neměl deprese jako např. Robin Růžička a Honza Ručka.
57:01 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
56:30 Do zápasu se začínají míchat emoce, bohužel spíše ty negativní.
55:30 Robin Růžička komentoval svoji rozehrávku: 'Co děláš za tou bránou, tak vy se nepohnete k****'!
53:42 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
53:42 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Jiří Žák, asistoval #77 Martin Štarman (7:5)
52:43 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #44 Matěj Stejskal (7:4)
50:34 Dobrovolný nedobrovolně střídá.
48:59 Bruckner dává jasně najevo, že tam bylo sekání a pokračuje větou: 'Faul za faulem'.
46:21 Hráči nyní hrají honěnou kolem brány domácích, Drápal však úspěšnější!
44:49 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #19 Robin Růžička (7:3)
44:49 Matula je jak utržený ze řetězu, doufám že se tahle fazóna potáhne dál než do konce zápasu.
44:19 Rozhodčí jasně dává najevo hráči hostí, že tohle se nedělá!
42:50 Kapitán domácího celku se konečně dočkal a nastupuje do dnešního utkání!
42:14 Neskutečný Limberg dneska hostům nic nedá zadarmo!
40:00 Střely domácí: 6, hosté: 4
39:24 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Patrik Fabián, asistoval #15 Jakub Matula (6:3)
39:24 Hlavni pořadatel komentuje tenhle gól jedním slovem: 'Minigolf'.
36:09 Hráč hostů komentuje zákrok rozhodčích slovy: 'Kde v***'.
35:22 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Jakub Matula bez asistence (5:3)
35:22 Matula využil chyby v obraně hostů a s pohodou úspěšně zakončil!
34:00 Vyloučen hráč #14 Ondřej Dobrovolný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra rukou
34:00 Rak výrazně nesouhlasil s rozsudkem rozhodčích.
28:27 Vyloučený hráč komentuje svůj zákrok slovy: 'Jsem k****, nejsem na tréninku'.
28:26 Vyloučen hráč #48 Vojtěch Smutný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vysoká florbalka
26:57 Weinstein prokazuje svoji fyzickou zdatnost, tzv. i malý kašpárek může zahrát vělké divadlo.
25:36 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #77 Martin Janiczek, asistoval #15 Jakub Matula (4:3)
25:12 Weinstein po netrefené prázdné bráně vzhlíží k bohům.
23:54 Hostující hráč komentuje zákrok rozhodčího 'Já stojím'.
21:47 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #15 Jakub Matula, asistoval #77 Martin Janiczek (3:3)
21:47 Přesilovka končí šťastně pro domácí!
20:38 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká florbalka
20:00 Střely domácí: 9, hosté: 11
19:59 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (2:3)
17:54 Nyní jsme mohli vidět neskutečné zákroky Limberga.
15:47 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #48 Vojtěch Smutný (2:2)
15:03 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #37 Ladislav Štancl (1:2)
15:03 Dobrá střela od půlky a ještě lepší clona posílá hosty do vedení.
12:05 Bruckner elegatně zasednul za mantinel.
09:14 Bombovou střelu Šmerdy vyráží gólman hostů jako Petr Čech!
06:15 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Tomáš Boštík bez asistence (1:1)
06:15 Rychlá odpověď hostů.
05:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #88 Michal Odložilík (1:0)
05:59 Juniorský benjamín Odložilík si připisuje své první body!
04:01 Zatím pozorujeme klidný a tichý zápas.
03:02 Kapitán domácího celku zatím šetří síly na lavičce.
02:01 Rozhodčí dává jasný signál, že domácí mohou hrát.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým hostů!