31
  • 31 30:28
    2

FBC TIGERS PORUBA - FBC 'BARBARIENS' H. Životice 2:2
branky: 6. Vojtěch Střílka, 10. Filip Střílka - 1. Jan Vaněk, 23. Martin Kozar; rozhodčí: Adam Choma - Jan Toman; vyloučení: 3 + Maxmilián Horňák 5 + Filip Kreis TDKU + Matěj Mihalečko 5 + Vojtěch Střílka :0 + Matěj Hedvíček TDKU + 5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Otisk ? - Barbora Bálintová ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:0
36:00 Ukončení 3. části
30:28 Vyloučen hráč #22 Filip Střílka družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za hrubost
29:41 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Schystal družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání
24:39 Timeout FBC 'BARBARIENS' H. Životice
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:57 GÓL FBC "BARBARIENS" H. Životice! 2:2
Branku družstva FBC 'BARBARIENS' H. Životice vstřelil #19 Martin Kozar bez asistence (2:2)
21:31 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Střílka družstva FBC TIGERS PORUBA do konce utkání
21:31 Vyloučen hráč #91 Matěj Hedvíček družstva FBC 'BARBARIENS' H. Životice na 5 minuty za hrubost
21:31 Vyloučen hráč #88 Matěj Mihalečko družstva FBC TIGERS PORUBA na 5 minuty za hrubost
21:31 Vyloučen hráč #9 Filip Kreis družstva FBC TIGERS PORUBA do konce utkání
21:31 Vyloučen hráč #85 Maxmilián Horňák družstva FBC TIGERS PORUBA na 5 minuty za hrubost
21:31 Vyloučen hráč #91 Matěj Hedvíček družstva FBC 'BARBARIENS' H. Životice do konce utkání
14:48 Timeout FBC TIGERS PORUBA
13:51 Vyloučen hráč #44 Dominik Jícha družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:32 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 2:1
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #22 Filip Střílka bez asistence (2:1)
05:15 GÓL FBC TIGERS PORUBA! 1:1
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil #6 Vojtěch Střílka bez asistence (1:1)
00:18 GÓL FBC "BARBARIENS" H. Životice! 0:1
Branku družstva FBC 'BARBARIENS' H. Životice vstřelil #11 Jan Vaněk, asistoval #91 Matěj Hedvíček (0:1)