(Janouchová)
  • 60 59:52
    Texas

SK BIVOJKY LITVÍNOV - TEXAS LONGHORNS 3:8
branky: 14. Lenka Svobodová, 46. Natálie Janouchová, 60. Karolína Slavíková - 2. Veronika Bašová, 8. Michaela Blovská, 15. Klára Zelinková, 23. Jana Pavlicová, 29. Jana Pavlicová, 34. Klára Zelinková, 42. Klára Zelinková, 44. Kateřina Vránová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Jaroslav Tichý; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 27 - Nicol Götzová 20; po třetinách: 1:3, 0:3, 2:2
60:00 Komentář trenéra hostí (p. Ladislav Hrma): I přes pozdní začátek a cestu se nám povedl dobrý vstup do zápasu. Od první vteřiny to byl náš zápas a ve třetí třetině si mohly holky i vyzkoušet věci, které chtěly. Rád bych ocenil hráčky domácích za jejich nasazení a bojovnost až do konce zápasu. Děkujeme pořadatelům za příjemné prostředí.
60:00 Komentář trenéra domácích (Vadim Všetula): Tak dnes to bylo na renaulta a barva naších černých dresů symbolizovala dnešní tryznu. Jsem rád, že nakonec bez 7 hráček základu jsme se vzchopili a ve třetí třetině jsme předvedli, co se má a očekává. S tímto i do zítřejšího mače. Díky za další poučný mačík.
60:00 Střely ve třetí části Litvínov 8 Texas 12
59:52 Timeout TEXAS LONGHORNS
59:11 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:8
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #33 Karolína Slavíková, asistoval #19 Natálie Janouchová (3:8)
45:33 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:8
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #19 Natálie Janouchová, asistoval #33 Karolína Slavíková (2:8)
45:32 Janouchová ještě rychle doklepává při letu na zem
44:59 Špičáková blokuje protihráčky u mantinelu
43:48 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:8
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #44 Kateřina Vránová, asistoval #47 Dominika Kračunova (1:8)
42:51 Pechánková vypichuje míček Novotné
41:36 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:7
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #12 Klára Zelinková bez asistence (1:7)
40:42 Slavíková se snaží prorazit přes mantinel
40:00 Střely ve druhé části Litvínov 6 Texas 10
37:13 Špičáková se točí mezí obranou litvínova
34:41 Střihavková sama na hostující jenže bohužel mine
33:52 Poštová zkouší nahrát Svobodové před bránu, ale ta střílí mimo
33:05 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:6
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #12 Klára Zelinková, asistoval #44 Kateřina Vránová (1:6)
32:44 Ojedinělé litvínovské šanci utekla Slavíková
31:39 Litvínov opět zvládl úspěšně přesilovou hru
29:39 Vyloučen hráč #19 Natálie Janouchová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
29:20 Hra se drží hlavně na litvínovské polovině
28:49 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:5
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #9 Miroslava Nováková (1:5)
26:45 Litvínov úspěšně zvládl oslabení
26:34 Šebové se zamotal míček pod nohama
25:23 Janouchová vypichuje míček hostujícím hráčkám
24:45 Vyloučen hráč #68 Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
22:56 Arazimová to tahá po manťáku až k Pechánkové na stranu hostujících
22:03 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #33 Jana Pavlicová, asistoval #80 Aneta Špičáková (1:4)
21:21 Zelinkové ujíždí míček z florbalky díky tomu přestřeluje bránu
20:01 Úvodní buly vyhrál Texas
17:43 Stříhavková střílí ze strany nat Götzovou
16:41 Knobová obratem běží na bránu domácích jenže jí blokují domácí obránkyně
14:30 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #12 Klára Zelinková, asistoval #72 Emma Šlopková (1:3)
13:59 Slavíková posílá míček Stříhavkové a ta se pokouší to zpět poslat Slavíkové před bránu hostujících, ale nestíhá dobíhat
13:10 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #14 Lenka Svobodová, asistoval #21 Denisa Pechánková (1:2)
11:38 Götzová vyráží střelu Svobodové L.
09:12 Hra se drží hlavně na straně domácích
07:46 Pavlicová se snaží prorazit k domácí brance přes Fleišerovou, ale ta jí míček vypichuje
07:45 GÓL TEXAS LONGHORNS! 0:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #31 Michaela Blovská, asistoval #47 Dominika Kračunova (0:2)
06:55 Texaské holky kombinují přes celé hřiště a jdou do zakončení
06:02 Svobodová Lenka přestřeluje bránu
04:36 Litvínov úspěšně zvládl oslabení
02:56 Soukupová bez váhání skáče do strany a míček vyráží helmou
02:36 Vyloučen hráč #26 Klára Svobodová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za vysoká florbalka
01:29 GÓL TEXAS LONGHORNS! 0:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #84 Veronika Bašová, asistoval #44 Kateřina Vránová (0:1)
00:58 Poštová posílá střelu Pechánkové a ta tahá míček za braná a poté posílá Svobodové L. která zkouší zakončit
00:01 Úvodní buly vyhrál Texas
00:00 Střely v první části Litvínov 8 Texas 13