3

3.

série

Kanonýři Kladno modří - SK Dvojka Praha D 3:4pn
branky: 17. Petra Klečková, 18. Alžběta Novotná, 21. Petra Klečková - 6. Karolína Stošková, 10. Natálie Nyklová, 12. Karolína Stošková; rozhodčí: Sára Krausová - Veronika Kučerová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Anna Krejčová ? - Barbora Kubková ?; po třetinách: 0:3, 3:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Dvojka Praha D hráč #32 Karolína Stošková a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno modří hráč #52 Petra Klečková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Dvojka Praha D hráč #64 Natálie Nyklová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno modří hráč #16 Alžběta Novotná a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Dvojka Praha D hráč #95 Kristína Gallová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno modří hráč #21 Markéta Mikulíková a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
24:00 Ukončení 2. části
22:34 Timeout SK Dvojka Praha D
20:06 GÓL Kanonýři Kladno modří! 3:3
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil #52 Petra Klečková, asistoval #27 Karolína Sembdnerová (3:3)
17:40 GÓL Kanonýři Kladno modří! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil #16 Alžběta Novotná bez asistence (2:3)
16:07 GÓL Kanonýři Kladno modří! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil #52 Petra Klečková, asistoval #42 Kristýna Valentová (1:3)
13:29 Vyloučen hráč #42 Jolana Bohuňková družstva SK Dvojka Praha D na 2 minuty za hrubost
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:55 GÓL SK Dvojka Praha D! 0:3
Branku družstva SK Dvojka Praha D vstřelil #32 Karolína Stošková bez asistence (0:3)
09:16 GÓL SK Dvojka Praha D! 0:2
Branku družstva SK Dvojka Praha D vstřelil #64 Natálie Nyklová, asistoval #32 Karolína Stošková (0:2)
09:01 Vyloučen hráč #2 Alexandra Ivanova družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za špatné střídání
05:55 GÓL SK Dvojka Praha D! 0:1
Branku družstva SK Dvojka Praha D vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #64 Natálie Nyklová (0:1)