2

2.

série

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Hornets Brno ZŠ Horní  5:6pn
branky: 21. František Majvald, 32. Petr Doleček, 45. Vojtěch Náhlík, 58. František Majvald, 59. František Majvald - 1. Ondřej Krejčí, 29. Ondřej Krejčí, 32. Martin Ryšánek, 39. Patrik Fabián, 51. Tomáš Rak, N Patrik Fabián; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Roman Doleček 15 - Tomáš Limberg 10; po třetinách: 0:1, 2:3, 3:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
65:01 Komentář trenéra domácích Petra Adamce. Dobrá defenzíva a enormní snaha získat body nám k jednomu pomohla. Děkuju všem hráčům za koncentrovaný výkon nikoli bez chyb a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #77 Martin Janiczek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč #42 Petr Doleček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč #6 Jiří Skalický , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #89 Patrik Fabián a vstřelil rozhodující gól (5:6).
65:01 Patrik Fabián proměňuje i svůj druhý nájezd. Na druhé straně Jiří Skalický skóre nesrovnává
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra hostů Pavla Brücknera: Hráli jsme na míčku komplikovaně a pomalu, navíc jsme se prali s povrchem. K tomu se přidají i šťastné branky soupeře, ztratili jsme bod. Dobré nájezdy přinesly náplast. Díky soupeři i rozhodčím!
65:00 Prodloužení branku nepřineslo, tudíž je na řadě nájezdová loterie.
65:00 Ukončení prodloužení
64:44 Vyloučen hráč #11 David Derka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
62:20 Prodloužení mají zatím ve svých rukou brankáři, kteří předvádí jeden zákrok za druhým.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Za nerozhodného stavu bude následovat prodloužení. Letohrad ve třetí části ukázal svou bojovnost a zaslouženě vyrovnal utkání. Střely v základní hrací době 15 : 18.
58:40 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
58:40 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (5:5)
58:40 A utkání se ještě více dramatizuje. Roman Doleček už šilhal na střídačku, aby případně odběhl a byl nahrazen šestým hráčem, František Majvald ale stihl srovnat předtím než se tak stalo.
57:37 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:5
57:37 Z letohradské střídačky se ozývá: 'Ještě není konec!'. V přesilovce jim vrátil naději dnes hodně aktivní František Majvald.
56:02 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
56:02 Vyloučen hráč #89 Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:43 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #22 Tomáš Rak, asistoval #61 Vincent Drápal (3:5)
50:43 K Tomáši Rakovi se nyní jako zázrakem odrazil míček, který poté bez váhání poslal na Dolečkovu svatyni, jeho střela vymetla pavučiny v pravém horním rohu a rozdíl je znovu o 2 branky.
49:09 Letohradští junioři nyní ukázali, že i oni jsou platnými hráči. Petr Doleček svou aktivitou vybojoval míček a nahrál na osamocného Martina Nováka, který střelou bez přípravy trefuje Limbergovu masku.
44:15 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #2 Vojtěch Náhlík, asistoval #21 František Majvald (3:4)
44:15 Letohrad snižuje brněnský náskok a boj o body rozhodně nevzdává.
40:50 Hostujíci Drápal se nyní dostal do samostatného úniku, jako zakončení zvolil střelu, pozorného Romana Dolečka ale nepřekvapil.
38:20 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Patrik Fabián z trestného střílení (2:4)
38:20 Smolný moment pro domácí, vinou trestu blokování hokejky bylo nařízeno trestné střílení. Brněnský útočník Patrik Fabián při něm ukázal svou šikovnost a bekhendovým blafákem umístil míček do rohu branky.
36:38 Letohrad bravurně ubránil oslabení a hraje tedy v opět plném počtu.
34:39 Nyní je k vidění přesilovka 5 na 3 v podání Brna.
34:38 Vyloučen hráč #8 Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za vysoká florbalka
34:11 Vyloučen hráč #6 Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
31:50 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #42 Petr Doleček, asistoval #10 Daniel Baláš (2:3)
31:50 Jak se říká nedáš, dostaneš. Brněnský hráč se ocitl přímo před bránou Letohradu, Roman Doleček však předvedl dechberoucí zákrok. Míček si poté vzali domácí a z brejkové situace chladnokrevně zakončuje Petr Doleček.
31:14 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #65 Martin Ryšánek, asistoval #21 Pavel Brückner (1:3)
28:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #92 Ondřej Krejčí, asistoval #89 Patrik Fabián (1:2)
28:17 Hornets si opět berou vedení na svou stranu, při hře 4 na 4 se z předbrankového prostoru prosadil střelou z první Krejčí.
27:31 Vyloučen hráč #5 Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování florbalky
27:26 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za zvedání florbalky
20:08 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:1
20:08 A domácí vrací úder! Podobně jako Brno, i Letohrad se prosazuje brzy po zahájení třetiny, autorem branky je František Majvald, který předvedl prvotřídní teč.
16:40 Brněnští se drží v letohradském pásmu ale nedaří se jim dostat do větších šancí.
13:40 V posledních chvílích hrají oba týmy velice opatrně a snaží se neotvírat druhému týmu příliš prostoru.
04:35 Velkou šanci na srování měl nyní na holi Tomáš Kulhánek. Jeho střela však končí za bránou hostů.
00:44 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #92 Ondřej Krejčí, asistoval #61 Vincent Drápal (0:1)
00:44 Na úvodní gól utkání se nečekalo dlouho. Hornets hned z prvního útoku skórují.