12:10
    Jan KRÁL
    (Hůza)

FBC Panthers Liberec - FLORBAL JABLONEC 12:10
branky: 3. Tomáš Szabo, 16. Jan Král, 21. Lukáš Veselý, 21. Michal Skibko, 23. Jan Král, 31. Filip Munzar, 32. Pavel Hůza, 36. Pavel Hůza, 42. Michal Skibko, 46. Pavel Hůza, 50. Lukáš Veselý, 57. Jan Král - 2. Ondřej Hašlar, 5. Petr Frkala, 10. Jan Kantor, 12. Jakub Daníček, 16. Petr Frkala, 20. Jan Malinovský, 30. Martin Tomas, 32. Jan Malinovský, 44. Daniel Endrle, 45. Jakub Daníček; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Vacátko 12 - Tomáš Janota 12; po třetinách: 2:6, 6:2, 4:2
60:00 Vyjádření trenéra domácích Jana Obermanna: První třetina z naší strany slaboučká, pak mírné zlepšení, nicméně výkon měl k ideálu asi tak daleko jako Prymula k rozvolnění všech opatření :-)
60:00 Komentář trenéra hostů Jakuba Daníčka: Škoda, chtěli jsme poslat Javorovi výhru. Zápas rozhodl nepovedený vstup do druhé třetiny. Klukům děkuji za bojovnost a budeme se těšit na odvetu.
59:59 A nedojde k němu.
59:00 Poslední minutka zápasu, hosté zvažují powerplay.
57:00 Hosté už nevědí co hrát, Pantheři rozjíždí svůj obávaný válec.
56:27 GÓL FBC Panthers Liberec! 12:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král, asistoval #88 Pavel Hůza (12:10)
56:27 Hůza zamotal hlavu soupeři a předložil tutovku Královi, ten se nemýlil.
53:40 Pantheři kontrolují hru a mají teď jasnou převahu.
53:00 Hůza zahazuje šanci do prázdné branky.
50:00 Jirka Špak se také baví.
49:10 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #89 Jan Král (11:10)
49:10 První přesilovka v podání domácích borců končí gólem.
48:33 Vyloučen hráč #14 Adam Podzimek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
46:40 Jágr se na střídačce baví a povzbuzuje své spoluhráče.
45:32 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #62 David Böhm (10:10)
45:31 Hůza se zbavil na půlce soupeře a zakončil se štěstím.
44:46 GÓL FLORBAL JABLONEC! 9:10
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #92 Jakub Daníček, asistoval #16 Daniel Měkota (9:10)
43:18 Jablonec rozebral obranu domácích a zakončil do prázdné branky.
43:17 GÓL FLORBAL JABLONEC! 9:9
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #15 Daniel Endrle, asistoval #8 Petr Frkala (9:9)
42:20 Vacátko v brance čaruje.
41:28 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #66 Michal Skibko, asistoval #3 Jiří Špak (9:8)
41:28 A Pantheři se poprvé v utkání ujímají vedení po pěkné nahrávce Jirky Špaka na Michala Skibka.
40:30 Domácí oslabení přežili bez vážnějšího ohrožení.
39:59 Za vyrovnaného stavu nám skončila druhá část zápasu. Scóre vyznělo tentokráte lépe pro domácí.
38:31 Filip Munzar je rošťák, zašlápl soupeři hokejku.
38:30 Vyloučen hráč #47 Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
36:21 Pkná střela Jablonce skončila na břevnu.
35:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #89 Jan Král (8:8)
35:24 Další dělovka z hole Pavla Hůzy znamená vyrovnání stavu.
34:53 Hůza povodil dva bránící hráče Jablonce v útočném rohu.
31:57 Vyrovnaný stav nám nevydržel příliš dlouho.
31:56 GÓL FLORBAL JABLONEC! 7:8
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #9 Jan Malinovský, asistoval #16 Daniel Měkota (7:8)
31:19 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:7
31:19 Parádní kombinace od Pantherského Böhma, přes Krále zakončoval bombou Hůza.
30:26 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #66 Michal Skibko (6:7)
30:26 Filip Munzar pokořil brankáře jeslemi.
29:20 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:7
Vlastní branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #13 Martin Tomas (5:7)
28:50 Hra se nám i přitvrzuje.
26:30 Hra se nám pomalu blíží do poloviny a Pantheři přebírají aktivitu na své hokejky.
24:10 Jirka Špak nevyzrál svou tradiční fintou z poza branky na zkušeného Janotu.
22:35 Hra má zase tempo z úvodu utkání, goly však padají do Jablonecké sítě.
22:29 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:6
20:51 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:6
20:51 Pantheři zařadili vyšší rychlostí stupeň a snižují dvěma brankama na rozdíl už jen dvou gólů.
20:27 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý bez asistence (3:6)
19:59 První část nám přinesla pěknou podívanou pro 20 diváků, kteří si našli cestu ve sváteční den na Divizní florbal.
19:18 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:6
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #9 Jan Malinovský, asistoval #10 Jan Koravský (2:6)
19:06 Vyloučen hráč #35 Lukáš Veselý družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
17:21 Standardka nedopadla dle představ Panthers.
17:20 Szabo v bezprostřední blízkosti zastaven za cenu faulu.
15:26 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král bez asistence (2:5)
15:26 A Pantheři se pomalu probouzí.
15:08 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #66 Zbyněk Hujer (1:5)
11:40 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #92 Jakub Daníček, asistoval #23 Matěj Bartoš (1:4)
11:40 Pantheři zatím bez nápadu, Jablonec diktuje tempo hry a zvyšuje scóre již na 1:4.
09:53 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Jan Kantor bez asistence (1:3)
09:35 Slibnou standardku Jablonec nedokázal proměnit, ale další střela již v síti Vacátka.
08:12 Liberečtí po dlouhé době zahrozili. Pěkná kombinace, kterou předvedl Král zadovkou před brankou. Bohužel nepřesně.
04:28 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #14 Adam Podzimek (1:2)
04:28 Vydařená střela zapadla za záda zatím nejistého Vacátka.
02:07 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #47 Filip Munzar (1:1)
02:07 Hra nám začala ve svižném tempu a síťka se rozvlnila již na obou stranách.
01:10 GÓL FLORBAL JABLONEC! 0:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Ondřej Hašlar, asistoval #16 Daniel Měkota (0:1)