• 36 35:36
    1:4
    (Slavík)

FBC ORCA KRNOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 1:4
branky: 11. Čeněk Kohut - 6. Kryštof Minárik, 15. Ondřej Pastorek, 28. Kryštof Minárik, 36. Ondřej Pastorek; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Marián Mrukvia ? - Adam Strážnický ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:2
36:00 Ukončení 3. části
35:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #64 Ondřej Pastorek, asistoval #45 Josef Slavík (1:4)
29:40 Timeout FBC ORCA KRNOV
27:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #41 Kryštof Minárik, asistoval #7 Jakub Kalous (1:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Přestřelka pokračovala i ve druhé třetině, na góly je to 1:2, na vyloučení 2:1 a na tyčky tak 3:3
24:00 Ukončení 2. části
15:44 Vyloučen hráč #5 Ondřej Stuchlík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání
14:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #64 Ondřej Pastorek, asistoval #9 Vojtěch Bombač (1:2)
13:54 Vyloučen hráč #27 Martin Juroška družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Tak po brutální přestřelce v 1. třetině je stav 1:1
12:00 Ukončení 1. části
10:28 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #4 Čeněk Kohut, asistoval #14 Denis Petkovský (1:1)
05:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #41 Kryštof Minárik, asistoval #5 Ondřej Stuchlík (0:1)
03:53 Vyloučen hráč #77 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
00:00 Dobrý den. Zapomeňte na Mistrovství světa, Dopravka hall hostí megazápas dorostenců mezi Vítkovicemi a Krnovem!!!