9:3
    Andrej VODVÁRKA
    (Slavík)

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FbK Horní Suchá 9:3
branky: 8. Vojtěch Bombač, 10. Filip Peterek, 14. Filip Peterek, 15. Vojtěch Bombač, 16. Adam Zárybnický, 19. Ondřej Pastorek, 30. Ondřej Pastorek, 35. Josef Slavík, 36. Andrej Vodvárka - 5. Radim Mrozek, 25. Tomáš Šurik, 30. Lukáš Chylek; rozhodčí: Matěj Veverka - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Adam Strážnický ? - Vojtěch Vilím ?; po třetinách: 2:1, 4:0, 3:2
36:00 Ukončení 3. části
35:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 9:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #19 Andrej Vodvárka, asistoval #45 Josef Slavík (9:3)
34:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #45 Josef Slavík, asistoval #19 Andrej Vodvárka (8:3)
31:00 Vyloučen hráč #72 Lukáš Chylek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
29:49 GÓL FbK Horní Suchá! 7:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #72 Lukáš Chylek bez asistence (7:3)
29:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #64 Ondřej Pastorek, asistoval #5 Ondřej Stuchlík (7:2)
24:34 GÓL FbK Horní Suchá! 6:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Tomáš Šurik, asistoval #72 Lukáš Chylek (6:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:26 Vyloučen hráč #46 Radim Mrozek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
18:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #64 Ondřej Pastorek, asistoval #71 Adam Zárybnický (6:1)
15:59 Vyloučen hráč #54 Filip Peterek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za blokování florbalky
15:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #71 Adam Zárybnický, asistoval #34 Richard Květák (5:1)
14:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #9 Vojtěch Bombač bez asistence (4:1)
13:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #54 Filip Peterek, asistoval #33 Jakub Rohel (3:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #54 Filip Peterek bez asistence (2:1)
07:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #9 Vojtěch Bombač, asistoval #27 Jan Sitora (1:1)
04:41 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #46 Radim Mrozek, asistoval #10 Tomáš Šurik (0:1)