2:9
    Matěj SKOPAL
    (Kocián)

1. FBC Karviná - 1.MVIL Ostrava 2:9
branky: 11. Jakub David, 27. Sebastian Różański - 4. Jakub Kocián, 8. Matěj Šlosarčík, 12. Matěj Šlosarčík, 13. Lukáš Uherek, 22. Tomáš Tonka, 29. Lukáš Uherek, 30. Lukáš Uherek, 35. Lukáš Uherek, 36. Matěj Skopal; rozhodčí: Michal Sládek - Ondřej Keberle; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Urbánek ?, Lukáš Gola ? - Vojtěch Majka ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 1:4
36:00 Ukončení 3. části
35:39 GÓL 1.MVIL Ostrava! 2:9
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Matěj Skopal, asistoval #55 Jakub Kocián (2:9)
34:26 GÓL 1.MVIL Ostrava! 2:8
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Lukáš Uherek, asistoval #6 Matěj Skopal (2:8)
29:34 GÓL 1.MVIL Ostrava! 2:7
28:32 GÓL 1.MVIL Ostrava! 2:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Lukáš Uherek, asistoval #77 Tomáš Tonka (2:6)
26:41 GÓL 1. FBC Karviná! 2:5
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #33 Sebastian Różański, asistoval #29 Daniel Kantor (2:5)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Lukáš Gola družstva 1. FBC Karviná
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:58 GÓL 1.MVIL Ostrava! 1:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Tomáš Tonka, asistoval #9 Lukáš Uherek (1:5)
21:58 Mvil, opět skoruje po neuvěřitelné kobinaci.
17:59 neskutečný útok předvedl Mvil bohužel pro ně míček letěl vedle kasy po neúspěšné střele.
17:00 Karviná začíná být agresivní na míčku.
16:10 Tomáš Tonka, zpátky na hřišti. Bohužel však dáva nepřesnou náhravku.
14:03 Vyloučen hráč #77 Tomáš Tonka družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
14:03 Tomáš Tonka, oslabuje svůj tým, a jde na trestnou lavici za sekání.
13:36 Matěj Skopal, netrefuje prázdnou bránu :d
12:59 GÓL 1.MVIL Ostrava! 1:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Lukáš Uherek, asistoval #55 Jakub Kocián (1:4)
12:59 Lukáš Uher, trochu lucky gool, ale aji to se počítá
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:38 GÓL 1.MVIL Ostrava! 1:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Matěj Šlosarčík, asistoval #55 Jakub Kocián (1:3)
10:46 Karviná se nakonec prosadila, a dává gool.
10:41 GÓL 1. FBC Karviná! 1:2
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #14 Jakub David, asistoval #6 David Vaněk (1:2)
10:05 Karviná postupuje dopředu, ale nic z toho není
07:10 GÓL 1.MVIL Ostrava! 0:2
07:10 Neskutečná kobinace, Mvil dává gól.
06:59 Mvil zatím kombinuje, a dávají si to.
06:06 Dnešní utkání sleduje 36 diváku. Atmosféra je neskutečná
04:55 Mvil je na míčku <3
03:56 GÓL 1.MVIL Ostrava! 0:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Jakub Kocián bez asistence (0:1)