• 59 58:29
    2:10
    (Gawryšová)

FBC Přerov - FBC Intevo Třinec  2:10
branky: 17. Anna Němcová, 52. Darina Axmannová - 1. Veronika Třinecká, 20. Kateřina Macigová, 25. Veronika Třinecká, 33. Lucie Mišúnová, 38. Karolína Franková, 45. Zuzana Mieszek, 49. Petra Bieleszová, 49. Anna Szűcsová, 52. Lucie Mišúnová, 59. Petra Bieleszová; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lucie Řeháková 9, Nikola Perutková 16 - Martina Szwanczarová 5, Dagmar Šteglíková 5; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:5
60:00 Komentář trenéra domácích: Grtulujeme soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00 Komentář trenéra domáucích Adama Janoška: Gratulujeme soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00 Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "První dvě třetiny Přerov dobře bránil a dělalo nám problém prosadit se. Byli jsme ale vytrvalí, hráli stále naši hru a postupně jsme skóre navyšovali. Ve třetí třetině jsme měli hromadu krásných akcí, kterým chyběl jen gól. Zdravím chybějící holky, snad se už brzy pořádně slezeme. Děkuji soupeři za fajn zápas."
60:00 Střely na branku celkem: Přerov: 12 Třinec 35
60:00 Střely ve 3 třetině: Přerov 3 Třinec 13
58:29 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #11 Denisa Gawryšová (2:10)
58:00 Závěr utkání se hraje nahoru dolu.
56:55 Přerov zachraňuje břevno
56:19 Perutková vyráží střelu od mantinelu..
55:01 Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
55:00 Takových faulů tu bylo dneska hodně..
54:21 Improvizační duo Axmannová a Boháčová se každé střídání dostávají do šance.
53:35 První lajna Třince dělá Přerovským hráčkám problémy.
51:42 GÓL FBC Přerov! 2:9
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová, asistoval #14 Jana Boháčová (2:9)
51:02 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:9
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #14 Petra Bieleszová (1:9)
51:02 Nehlídaná Mišúnová dává do prázdné.. Přerov se snaží víc do útoku, ale zapomíná na obranu.
50:09 Třinec hraje pořád jednu a tu samou standartku z rohu, vždy je z toho střela.
48:42 Timeout FBC Přerov
48:42 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #24 Anna Szűcsová, asistoval #15 Sabina Zoubková (1:8)
48:42 Ani lehká teč Němcové nepomohla, Zoubková trefuje šibenici.
48:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová, asistoval #19 Veronika Třinecká (1:7)
48:03 4 přihrávky do gólu. Bieleszová dává do prázdné.
47:48 Timeout FBC Intevo Třinec
46:59 Boháčová blokuje střelu do prázdné.
46:46 Vyloučen hráč #13 Barbora Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
45:05 Pasáž hry, kdy se Třinec dostává z jednoho do druhého rohu. Bez střely.
44:18 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek, asistoval #26 Klára Hrobařová (1:6)
44:18 Na obrané části Přerova byli 4 domácí a Wojnarová, která se prosadila střelou na zadní.
42:45 Axmannová prošla mezi dvěmi hráčkami, zakončila ale pouze do golmanky.
42:01 Martynková sama před domácí bránou, trefuje pouze helmu.
40:01 Úvodní buly pro Třinec.
40:00 Střely ve druhé třetině: Přerov 5 Třinec 11
38:30 3 na 2, Mišúnová netrefuje prázdnou
37:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #8 Karolína Franková, asistoval #97 Kateřina Macigová (1:5)
37:45 Na středu před brankou nepokrytá Franková, dává 20 nad led.
36:20 Gáborová v šanci.. Šla sama na Šteglíkovou, ale trefuje jí někde do břicha.
34:55 Strnadová z půlky mimo.
32:32 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #19 Veronika Třinecká (1:4)
32:18 Po dvou vyhození se Třinec dostává ke dvoum rychlím střelám.
31:19 Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost
31:18 Třinec zamknul Přerov. Po dvou přízemních střelách a nedostatku sil tu máme faul.
30:15 Hosté střídají golmanku.
30:04 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Dagmar Šteglíková družstva FBC Intevo Třinec
29:05 Hosté kombinují na útočné pulce. Přerov zastavuje akci faulem.
27:05 Další střela.. Perutková opět zasahuje.
24:38 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #14 Petra Bieleszová (1:3)
24:37 Na podruhé už to vyšlo.
24:21 Enenkelová po přihrávce z rohu trefuje blok.
21:38 Perutkovou zachraňuje tyč!
20:22 Boháčová v šanci, Enenkelová v poslední chvíli blokuje.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro hostující Třinec.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Nikola Perutková družstva FBC Přerov
20:00 Střely po první třetině: Přerov: 4 Třinec: 11
19:27 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #32 Vladimíra Skalíková (1:2)
19:27 Nešťastný gól pro Přerov, Řeháková si míček srazila do branky.
18:20 Němcová v další šanci, v poslední sekundě jí sníždí míček... škodaaa
17:40 Třinec se usazuje okolo branky Přerova, snaží se zakončit ale netrefuje branku.
16:00 GÓL FBC Přerov! 1:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #8 Anna Němcová bez asistence (1:1)
16:00 Pomalá vratka Třince, Němcová neobsazená na dvakrát.
14:30 Třinec ne nemůže usadit na útočné půlce, Přerov vyhazuje získané balóny.
10:59 Standartka z velkého brankoviště, Přerov blokuje.
07:50 Řeháková pohotově vychytala Wojnarovou.
03:44 Třinec nepouští Přerov na míček.
00:38 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (0:1)
00:38 První střela hostujících a máme tady první gól.
00:01 Úvodní buly pro Třinec.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u utkání 1.ligy žen mezi hostujícím Třincem a domácím Přerovem.