• 35 34:19
    Františka MAKOVSKÁ
    (neproměněno)

IBK Hradec Králové - FbC Skuteč 1:3
branky: 17. Simona Hemelíková - 17. Denisa Bubeníčková, 23. Denisa Bubeníčková, 28. Denisa Bubeníčková; rozhodčí: Maximilián Mako - Jakub Škoda; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 10 - Barbora Dusová 22; po třetinách: 0:0, 1:3, 0:0
45:00 Střely ve 3. části: 5:9
43:27 Hráčka hostů se pokoušela střílet, ale hráčky domácích střelu zblokovaly
34:19 Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #10 Františka Makovská.
34:19 Po nepřehledné situaci v brankovém prostoru týmu hostů následuje nájezd domácí hráčky s číslem 10, která neproměňuje.
32:13 Hra se převážně odehrává na polovině domácího týmu
30:00 Střely ve 2. části: 3:7
27:30 GÓL FbC Skuteč! 1:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #30 Denisa Bubeníčková bez asistence (1:3)
27:16 Dvě hráčky z obou týmů se navzájem svalily na podlahu, následně si pomohly na nohy a hra dále pokračuje
22:52 GÓL FbC Skuteč! 1:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #30 Denisa Bubeníčková, asistoval #19 Tina Pražanová (1:2)
22:52 Hráčka hostů s číslem 30 doráží míček do brány a zvyšuje skóre
17:00 Hráčky se do zápasu dostaly až začátkem 2 třetiny, Hradec střílí úvodní gól utkání, vzápětí odpovídá tým Skutče vyrovnávající brankou
16:54 GÓL FbC Skuteč! 1:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #30 Denisa Bubeníčková bez asistence (1:1)
16:44 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #22 Simona Hemelíková, asistoval #55 Kateřina Vernerová (1:0)
15:00 Střely v 1. části: 5:7
11:40 Hráčky Skutče zvyšují tlak na domácí brankářku, ale ta odolává a míček nakone končí v rohu hřiště
10:04 Oba týmy se nazájem nepouští do zakončení
07:19 Samostatný únik domácí hráčky s číslem 19 končí v bloku protihráček
05:56 Znovu obdivuhodný zákrok domácí brankářky, ničí samostatný únik protihráčky
03:54 Hráčka Skutče běží sama na bránu, ale brankářka Hradce vyráží a následně míček chytá
01:16 Hra je zatím na obou stranách vyrovnaná, do šancí se dostávají oba týmy