• 36 35:40
    2
    hra na zemi

VSK MZLU Brno - TJ SOKOL LETOVICE 2:9
branky: 25. Jakub Nowak, 36. Zdeněk Černín - 2. Tadeáš Dvořák, 5. Josef Sedlák, 7. Petr Pospíšil , 8. Milan Skřička, 15. Petr Pospíšil , 22. Pavel Skoták, 23. Petr Šterc, 25. Petr Šterc, 27. Petr Pospíšil ; rozhodčí: Veronika Vajsáblová - Bruno Weber; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Černín ? - Radek Šafář ?; po třetinách: 0:4, 1:4, 1:1
39:00 Ukončení 3. části
35:40 Vyloučen hráč #92 Petr Pospíšil družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za hra na zemi
35:27 GÓL VSK MZLU Brno! 2:9
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #17 Zdeněk Černín, asistoval #6 Jaroslav Dittrich (2:9)
26:09 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:9
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #92 Petr Pospíšil , asistoval #76 Tadeáš Dvořák (1:9)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:54 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:8
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #12 Petr Šterc, asistoval #9 Tomáš Chytrý (1:8)
24:34 GÓL VSK MZLU Brno! 1:7
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #7 Jakub Nowak z trestného střílení (1:7)
22:19 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:7
21:53 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:6
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #88 Pavel Skoták, asistoval #76 Tadeáš Dvořák (0:6)
16:25 Vyloučen hráč #6 Jaroslav Dittrich družstva VSK MZLU Brno na 2 minuty za opakované přestupky
14:03 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:5
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
07:31 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:4
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #69 Milan Skřička, asistoval #51 Roman Štěrba (0:4)
06:06 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:3
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #92 Petr Pospíšil bez asistence (0:3)
04:46 Sedlák využil při střele takové razance, až z toho soupeři odletěla hokejka do rohu hřiště.
04:45 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:2
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #18 Josef Sedlák, asistoval #9 Tomáš Chytrý (0:2)
01:30 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 0:1
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #76 Tadeáš Dvořák, asistoval #3 Kryštof Blažek (0:1)