4:11
    Dan SOTCHI
    (Vlašic)

T.J. Sokol Břeclav - Florbal Hodonín 4:11
branky: 13. Ladislav Kužma, 14. Roman Martinka, 30. Filip Vlašic, 36. Dan Sotchi - 3. Lukáš Kolínek, 3. Ondřej Maňásek, 13. Šimon Hanák, 15. Benjamin Buraj, 15. Benjamin Buraj, 21. Lukáš Kolínek, 21. Denis Tihlařík, 23. Roman Harca, 23. Lukáš Kolínek, 24. Benjamin Buraj, 29. Maximilián Buraj; rozhodčí: Jan Gistr - Filip Plaček; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Vilda ? - Alexander Koštial ?; po třetinách: 0:2, 2:8, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
35:37 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 4:11
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #33 Dan Sotchi, asistoval #11 Filip Vlašic (4:11)
29:20 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:11
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #11 Filip Vlašic, asistoval #33 Dan Sotchi (3:11)
28:13 GÓL Florbal Hodonín! 2:11
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #16 Maximilián Buraj, asistoval #99 Šimon Hanák (2:11)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:39 GÓL Florbal Hodonín! 2:10
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj, asistoval #99 Šimon Hanák (2:10)
22:51 GÓL Florbal Hodonín! 2:9
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #8 Benjamin Buraj (2:9)
22:01 GÓL Florbal Hodonín! 2:8
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #12 Roman Harca bez asistence (2:8)
20:37 GÓL Florbal Hodonín! 2:7
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #9 Denis Tihlařík, asistoval #10 Samuel Matula (2:7)
20:32 GÓL Florbal Hodonín! 2:6
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #15 Lukáš Kolínek, asistoval #99 Šimon Hanák (2:6)
20:09 Přestože Hodonín držel míček téměr celou svoji přesilovou hru, ani třetí přesilovku v zápase nevyužil
18:20 Vyloučen hráč #39 Roman Martinka družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za hrubost
14:38 GÓL Florbal Hodonín! 2:5
14:09 GÓL Florbal Hodonín! 2:4
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #8 Benjamin Buraj, asistoval #15 Lukáš Kolínek (2:4)
13:35 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 2:3
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #39 Roman Martinka, asistoval #41 Martin Pyskatý (2:3)
12:34 GÓL Florbal Hodonín! 1:3
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #99 Šimon Hanák, asistoval #15 Lukáš Kolínek (1:3)
12:14 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 1:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #16 Ladislav Kužma, asistoval #33 Dan Sotchi (1:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:20 Hodonín však ani jednu ze dvou přesilových her nevyužil.
08:10 Jen co se vrátil do hry vyloučený Kryštof Hasík, byl vyloučený další hráč Břeclavi a také za sekání - Lukáš Krejčiřík.
07:13 Vyloučen hráč #69 Lukáš Krejčiřík družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání
04:46 Vyloučen hráč #77 Kryštof Hasík družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání
02:51 GÓL Florbal Hodonín! 0:2
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #11 Ondřej Maňásek bez asistence (0:2)
02:11 GÓL Florbal Hodonín! 0:1