Tobiáš PLAČEK
    (Tomaško)
  • 36 35:53

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:6
branky: 6. Václav Babík, 7. Václav Babík, 11. Václav Babík, 11. Václav Babík, 24. Jakub Rohel, 33. Jakub Rohel, 36. Tobiáš Plaček - 6. Nikolas Papazachariu, 12. Matěj Vrátný, 16. Marek Zabral, 20. Matěj Vrátný, 26. Aneta Feiková, 34. Marek Zabral; rozhodčí: Andrej Bílek - Vít Morkes; vyloučení: 1:3 + David Heczko 5; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Radoslav Ferenčík ?, Samuel Altmann ? - Matyáš Hartmann ?; po třetinách: 4:2, 1:2, 2:2
36:00 Ukončení 3. části
35:53 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #66 Václav Babík.
35:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #46 Tobiáš Plaček, asistoval #7 Erik Tomaško (6:6)
34:43 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
33:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #58 Sebastian Ryška (5:6)
32:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #46 Tobiáš Plaček (5:5)
25:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková bez asistence (4:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel bez asistence (4:4)
22:21 Vyloučen hráč #98 František Skořupa družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
21:37 Vyloučen hráč #69 Oliver Niedoba družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení
19:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný bez asistence (3:4)
19:36 Vyloučen hráč #84 David Heczko družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 5 minuty za sekání
18:50 Vyloučen hráč #60 Jakub Slíva družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vražení zády
15:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:3
12:58 Vyloučen hráč #84 David Heczko družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #65 Marek Zabral (3:2)
10:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík bez asistence (3:1)
06:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #54 Filip Peterek (2:1)
05:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Nikolas Papazachariu, asistoval #34 Matěj Vrátný (1:1)
05:57 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Samuel Altmann družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
05:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #68 Martin Hriško (1:0)