2:7
    Jakub ROHEL
    (Hachlica)

Torpedo Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:7
branky: 32. Vojtěch Mrowiec, 36. Vojtěch Mrowiec - 6. Martin Hriško, 8. Sebastián Hachlica, 21. Ondřej Pařenica, 24. Václav Babík, 25. Erik Tomaško, 28. Adam Neubauer, 36. Jakub Rohel; rozhodčí: Jan Gawryš Piško - Šimon Czernek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop ? - Samuel Altmann ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 2:3
36:00 Ukončení 3. části
35:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #25 Sebastián Hachlica (2:7)
35:30 GÓL Torpedo Havířov! 2:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #14 Ondřej Martinček (2:6)
34:32 Vyloučen hráč #7 Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:41 Vyloučen hráč #3 Štěpán Kowalik družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
31:46 GÓL Torpedo Havířov! 1:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #19 Matěj Pezda (1:6)
27:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Adam Neubauer, asistoval #7 Erik Tomaško (0:6)
24:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #2 Tobiáš Plaček (0:5)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #86 Martin Hriško (0:4)
20:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Ondřej Pařenica, asistoval #66 Václav Babík (0:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #9 Ondřej Pařenica (0:2)
05:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #14 Filip Peterek (0:1)