• 34 33:51
    2
    Nikolas PAPAZACHARIU

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:5
branky: 11. Lukáš Holek, 16. Daniel Válek - 1. Erik Tomaško, 9. Martin Hriško, 16. Tobiáš Plaček, 19. Filip Peterek, 32. Štěpán Kowalik; rozhodčí: Jan Gawryš Piško - Šimon Czernek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Hartmann ? - David Tobola ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:1
36:00 Ukončení 3. části
33:51 Vyloučen hráč #19 Nikolas Papazachariu družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
31:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #59 Štěpán Kowalik, asistoval #9 Ondřej Pařenica (2:5)
30:33 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
18:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #54 Filip Peterek, asistoval #33 Jakub Rohel (2:4)
18:22 Vyloučen hráč #14 Jakub Uherek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
15:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Daniel Válek, asistoval #31 Lukáš Holek (2:3)
15:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #46 Tobiáš Plaček bez asistence (1:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #31 Lukáš Holek, asistoval #19 Nikolas Papazachariu (1:2)
08:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #68 Martin Hriško, asistoval #66 Václav Babík (0:2)
02:54 Vyloučen hráč #98 František Skořupa družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
02:35 Vyloučen hráč #66 Václav Babík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
00:33 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #47 Tomáš Sobek (0:1)