5:2
    Lukáš HOLEK
    (Válek)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:2
branky: 17. Ondřej Pařenica, 18. Martin Hriško, 19. Adam Neubauer, 31. Filip Peterek, 35. Václav Babík - 2. Ondřej Adamec, 35. Lukáš Holek; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 5 + Štěpán Kowalik OS:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Tobola ? - Matyáš Hartmann ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
34:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #31 Lukáš Holek, asistoval #36 Daniel Válek (5:2)
34:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #7 Erik Tomaško (5:1)
33:25 Vyloučen hráč #69 Oliver Niedoba družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
32:00 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #36 Daniel Válek.
31:10 Vyloučen hráč #3 Štěpán Kowalik družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
31:10 Vyloučen hráč #3 Štěpán Kowalik družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice - osobní trest
30:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #33 Jakub Rohel (4:1)
27:06 Vyloučen hráč #20 Tomáš Sobek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
25:11 Vyloučen hráč #87 Dominik Ptáček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:02 Vyloučen hráč #36 Daniel Válek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
22:10 Vyloučen hráč #33 Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:42 Vyloučen hráč #36 Daniel Válek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
18:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Adam Neubauer bez asistence (3:1)
17:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #31 David Tobola (2:1)
16:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Ondřej Pařenica, asistoval #3 Štěpán Kowalik (1:1)
12:00 Vyloučen hráč #36 Daniel Válek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
07:37 Vyloučen hráč #86 Martin Hriško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
04:50 Vyloučen hráč #31 Lukáš Holek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Ondřej Adamec (0:1)