3

7.

série

FBC Mobydick Praha - J.B.M. Praha 3:4pn
branky: 6. Petr Sukalovský, 24. Marek Pukl, 33. Petr Sukalovský - 13. Jan Rotta, 29. Tomáš Hájek, 30. Ondřej Rosický, N Petr Melník; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Viliam Virba ? - Boris Šimák ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:2
Ukončena trestná střílení
7 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #9 Petr Melník a vstřelil rozhodující gól (3:4).
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #92 Jakub Vilim , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #12 Ondřej Rosický , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #28 Libor Hrach , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #12 Tomáš Štumf , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #12 Ondřej Rosický a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #91 Marek Pukl a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #11 Petr Sukalovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #9 Petr Melník , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #3 Aleš Martínek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva J.B.M. Praha hráč #17 Jan Rotta , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Mobydick Praha hráč #23 Martin Bosák a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
32:48 GÓL FBC Mobydick Praha! 3:3
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #11 Petr Sukalovský, asistoval #71 Josef Kostelecký (3:3)
32:33 Timeout FBC Mobydick Praha
29:51 GÓL J.B.M. Praha! 2:3
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #12 Ondřej Rosický, asistoval #9 Petr Melník (2:3)
28:33 GÓL J.B.M. Praha! 2:2
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #20 Tomáš Hájek, asistoval #17 Jan Rotta (2:2)
25:01 Vyloučen hráč #12 Tomáš Štumf družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:06 GÓL FBC Mobydick Praha! 2:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #91 Marek Pukl bez asistence (2:1)
17:22 Vyloučen hráč #23 Martin Bosák družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za bránění ve hře
16:02 Vyloučen hráč #13 Marek Smetana družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za sekání
12:33 GÓL J.B.M. Praha! 1:1
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #17 Jan Rotta, asistoval #8 Michal Staníček (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
05:30 GÓL FBC Mobydick Praha! 1:0
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #11 Petr Sukalovský, asistoval #23 Martin Bosák (1:0)