0

3.

série

FBC Draci Říčany - Tatran Střešovice B 3:2pn
branky: 16. Jiří Čížek, 36. Jakub Maxmilian Hošťálek, N Marek Svoboda - 9. Ondřej Himmel, 21. Albert Cibulka; rozhodčí: Jakub Vycpálek - Stanislav Šenkýř; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Kukol ? - Jiří Hák ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #33 Marek Svoboda a vstřelil rozhodující gól (3:2).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #21 Kilián Smetánka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #8 Filip Steinhaizl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #98 Matěj Motl , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #64 Albert Cibulka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #38 Petr Sekyrka , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
42:33 Timeout Tatran Střešovice B
35:42 GÓL FBC Draci Říčany! 2:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #70 Jakub Maxmilian Hošťálek bez asistence (2:2)
31:42 Vyloučen hráč #10 Štěpán Schneider družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky
22:33 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
20:09 GÓL Tatran Střešovice B! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #64 Albert Cibulka, asistoval #18 Miroslav Prosa (1:2)
16:23 Vyloučen hráč #21 Kilián Smetánka družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
15:29 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #14 Jiří Čížek, asistoval #23 Mikuláš Pros (1:1)
08:03 GÓL Tatran Střešovice B! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #30 Ondřej Himmel, asistoval #17 Martin Humhal (0:1)